Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Koleje, Doprava pro dokumenty zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Koleje zdarma ke stažení

Netradiční ilustrační vektor s názvem Koleje. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Koleje zdarma ke stažení, Doprava vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Koleje ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Koleje ke stažení, Doprava vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1457
1280x1165
800x728
500x455
160x146

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 80 680 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: oksmith

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Koleje je v kategorii Obrázky doprava ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart M4V zdarma Podívejte se i na obrázek Helikoptéra ke stažení Mohl by vás také zajímat vektor Karafiáty ke stáhnutí. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: kliparty, svg, ilustrace, ke stažení, Koleje, Koleje, ke stáhnutí, cliparts, download, grafika, obrázek, vektorový obrázek, klipart, Doprava, free

Doporučené použití klipartu: word, plakáty, Adobe Illustrator , textové dokumenty, profilovka, Pinterest, web, blog, plakát, kalendář, webové stránky, PowerPoint, prezentace, časopis, inkscape, referáty

Mezi ilustrační grafiku patří i obrázek Jogurt zdarma, klipart Hřbitovní kříž ke stažení nebo ilustrace Narozeniny číslo 3 ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.