Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Koleje (Doprava) pro dokumenty zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Koleje ke stažení

Zajímavým výtvorem je bezesporu i další náš obrázek pojmenovaný jednoduše - Koleje. Klipart Koleje je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Obrázek můžete použít v powerpointových prezentacích, na web stránkách, v textových editorech nebo v elektronických tabulkových procesorech typu excelu. Lze jej libovolně pozměnit dle vašich potřeb.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Koleje zdarma ke stažení, Doprava vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Koleje ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Koleje ke stažení, Doprava vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stáhnutí na nové stránce.

1600x1457
1280x1165
800x728
500x455
160x146

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 80 680 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: oksmith

Potěší nás, pokud budete tento klipart Koleje sdílet s jinými lidmi na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

Klipart Koleje patří do sekce Vektorové kliparty doprava ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Červená ozdoba ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Plněné sušenky ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat obrázek, klipart Radioaktivita zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stáhnutí, Doprava, Koleje, kliparty, ke stažení, download, klipart, svg, Koleje, grafika, ilustrace, zdarma, vektor, vektorový obrázek, cliparts

Doporučené použití klipartu: kalendář, video, koláž, Facebook, openOffice, pozvánky, fotografie, profilovka, inkscape, tiskoviny, corelDraw, katalog, Twitter, diář, diplomová práce, etikety, bakalářská práce

Mezi zajímavé kliparty patří i klipart Srdíčkové přání zdarma, obrázek, klipart Maltézský kříž ke stáhnutí nebo obrázek Zřícenina ke stažení Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Zvolte si rozměr obrázku ke stažení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty k dispozici zdarma pro vaše projekty

Klipart byl stažen z Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další vektorové ilustrace jsou tam k dispozici ke stažení.