Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Granátové jablko, Ovoce zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Granátové jablko zdarma ke stažení

Netradiční ilustrační vektor s názvem Granátové jablko. Vyberte si nejlepší formát a rozlišení obrázku s názvem Granátové jablko. Ideální je použít originální vektorový formát .svg. Ne všechny programy ho ale umí korektně zobrazit. Pokud si vyberete jpeg nebo png soubor, zvolte správnou velikost. Příliš malé rozlišení způsobí horší vyslednou kvalitu. Příliš velký soubor se bude zbytečně dlouho nahrávat, stahovat mnoho dat a zabírat místo na disku nebo v paměti. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Granátové jablko zdarma ke stažení, Ovoce vektor do vašich dokumentů

Obrázek Granátové jablko ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Granátové jablko ke stažení, Ovoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1113x1600
890x1280
556x800
348x500
111x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 18 016 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Firkin

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Granátové jablko je v kategorii Vektorové obrázky ovoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Kosa ke stáhnutí Podívejte se i na ilustrace Tmavěmodré auto zdarma Mohl by vás také zajímat klipart Černá kočka ke stažení. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrační obrázek, klipart, vektor, download, Ovoce, ilustrace, Granátové jablko, svg, grafika, obrázek, ke stáhnutí, kliparty, vektorový obrázek, ke stažení, cliparts

Doporučené použití klipartu: pozvánky, Twitter, PowerPoint, časopis, fotokniha, corelDraw, inkscape, Facebook, památník, články, profilovka, plakát, dokument, škola, Adobe Illustrator , Pinterest

Mezi vektorové ilustrace patří i ilustrace Angrešt ke stáhnutí, vektor Prase zdarma nebo obrázek PCX ke stažení Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další ilustrační grafiku naleznete taktéž tam.