Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Granátové jablko, Ovoce zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Granátové jablko zdarma ke stažení

Nacházíte se na stránce, která obsahuje vektorový obrázek nazvaný Granátové jablko. Klipart Granátové jablko je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Granátové jablko zdarma ke stažení, Ovoce vektor do vašich dokumentů

Klipart Granátové jablko ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Granátové jablko ke stažení, Ovoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1113x1600
890x1280
556x800
348x500
111x160

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 18 016 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Firkin

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Granátové jablko se nachází v kategorii Ilustrační kliparty ovoce ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Tanec kostlivců ke stažení Podívejte se i na klipart Mexické vejce ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat obrázek Davidova hvězda zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: grafika, download, ilustrace, svg, Granátové jablko, Granátové jablko, obrázek, cliparts, zdarma, ilustrační obrázek, vektor, vektorový obrázek, free, klipart, kliparty

Doporučené použití klipartu: referáty, plakáty, inkscape, profilovka, Adobe Illustrator , plakát, PowerPoint, kalendář, openOffice, textové dokumenty, prezentace, office, památník, Instagram, Pinterest, pozvánky

Mezi zajímavé kliparty patří i klipart Zelené auto ke stažení, ilustrace Vánoční dárky ke stáhnutí nebo vektor Kašna zdarma Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další vektorové ilustrace naleznete taktéž tam.