Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Granátové jablko (Ovoce) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Granátové jablko zdarma ke stažení

Vektorový obrázek nebo-li klipart (angl. clipart). Tato kreslená ilustrace má název Granátové jablko. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Granátové jablko nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Zamlouvá se vám obrázek Granátové jablko? Pakliže ano, můžete jej zdarma stáhnout a použít například do školních referátů, diplomek či jako zpestření do fotoknihy


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Granátové jablko zdarma ke stažení, Ovoce vektor do vašich dokumentů

Klipart Granátové jablko ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Granátové jablko ke stažení, Ovoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1113x1600
890x1280
556x800
348x500
111x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 18 016 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: Firkin

Obrázek, klipart pojmenovaný Granátové jablko můžete sdílet s vašimi přáteli na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

Vektorový obrázek Granátové jablko patří do sekce Ilustrační obrázky ovoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový klipart Kalamář ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Baklažán ke stažení. Mohl by vás také zajímat ilustrace Červené vajíčko ke stažení. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrační obrázek, svg, ilustrace, Granátové jablko, free, vektorový obrázek, cliparts, kliparty, obrázek, download, klipart, zdarma, vektor, grafika, ke stáhnutí

Doporučené použití klipartu: PowerPoint, časopis, profil, pozvánky, profilovka, blog, web, word, plakát, referáty, články, Adobe Illustrator, office, etikety, inkscape, Facebook

Mezi ilustrační grafiku patří i ilustrace Rachejtle ke stažení, klipart Černé pivo ke stažení nebo ilustrace ODP ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektorové obrázky k použití zdarma

Vektorový obrázek byl získán v rámci projektu Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavou grafiku najdete také tam.