Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Granátové jablko, Ovoce zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Granátové jablko zdarma ke stažení

Nacházíte se na stránce, která obsahuje vektorový obrázek nazvaný Granátové jablko. Klipart Granátové jablko je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Granátové jablko zdarma ke stažení, Ovoce vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Granátové jablko ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Granátové jablko ke stažení, Ovoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1113x1600
890x1280
556x800
348x500
111x160

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 18 016 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Firkin

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Granátové jablko se nachází v kategorii Vektorové obrázky ovoce ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Smajlík s rouškou ke stažení Podívejte se i na vektor Zeleninové srdce ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat ilustrace Důlní vozík zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: svg, Granátové jablko, ke stažení, cliparts, ilustrace, vektorový obrázek, vektor, free, ke stáhnutí, grafika, ilustrační obrázek, download, Ovoce, klipart, Granátové jablko

Doporučené použití klipartu: Twitter, Adobe Illustrator , plakát, web, blog, Instagram, prezentace, profilovka, profil, textové dokumenty, články, corelDraw, avatar, PowerPoint, seminární práce, webové stránky

Mezi zajímavé kliparty patří i vektor Lesotho ke stažení, obrázek Středoafrická republika ke stáhnutí nebo klipart Guinea zdarma Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další vektorové ilustrace naleznete taktéž tam.