Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Granátové jablko, Ovoce zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Granátové jablko zdarma ke stažení

Netradiční ilustrační vektor s názvem Granátové jablko. Vyberte si nejlepší formát a rozlišení obrázku s názvem Granátové jablko. Ideální je použít originální vektorový formát .svg. Ne všechny programy ho ale umí korektně zobrazit. Pokud si vyberete jpeg nebo png soubor, zvolte správnou velikost. Příliš malé rozlišení způsobí horší vyslednou kvalitu. Příliš velký soubor se bude zbytečně dlouho nahrávat, stahovat mnoho dat a zabírat místo na disku nebo v paměti. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Granátové jablko zdarma ke stažení, Ovoce vektor do vašich dokumentů

Klipart Granátové jablko ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Granátové jablko ke stažení, Ovoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1113x1600
890x1280
556x800
348x500
111x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 18 016 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Firkin

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Granátové jablko patří do sekce Ilustrační obrázky ovoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Digitální znak M zdarma Podívejte se i na klipart Autobusová zastávka ke stažení Mohl by vás také zajímat obrázek Sušenky ke stáhnutí. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrační obrázek, Ovoce, free, ke stáhnutí, zdarma, download, Granátové jablko, vektorový obrázek, kliparty, ke stažení, vektor, cliparts, obrázek, ilustrace, svg

Doporučené použití klipartu: pozvánky, dokument, Facebook, články, škola, avatar, Pinterest, webové stránky, office, inkscape, PowerPoint, kalendář, Twitter, profil, word, časopis

Mezi ilustrační grafiku patří i klipart Zákaz telefonování zdarma, ilustrace Přepravka na psa ke stažení nebo vektor Baseballista ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.