Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Granátové jablko (Ovoce) ke stažení zadarmo

Obrázek, klipart Granátové jablko ke stažení zadarmo

Nacházíte se na stránce, která obsahuje vektorový obrázek nazvaný Granátové jablko. Klipart Granátové jablko je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Obrázek můžete použít v powerpointových prezentacích, na web stránkách, v textových editorech nebo v elektronických tabulkových procesorech typu excelu. Lze jej libovolně pozměnit dle vašich potřeb.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Granátové jablko zdarma ke stažení, Ovoce vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Granátové jablko ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Granátové jablko ke stažení, Ovoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1113x1600
890x1280
556x800
348x500
111x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 18 016 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: Firkin

Budeme rádi, pokud budete sdílet klipart Granátové jablko s dalšími lidmi na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

Obrázek Granátové jablko je v kategorii Vektorové obrázky ovoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový obrázek Studentka lolitka ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Šupléra ke stažení. Mohl by vás také zajímat vektor Malé písmeno S ke stažení. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: obrázek, Granátové jablko, zdarma, kliparty, ke stáhnutí, svg, vektor, ilustrace, cliparts, Ovoce, free, vektorový obrázek, download, klipart, grafika

Doporučené použití klipartu: seminární práce, profilovka, plakáty, oznámení, fotografie, magazín, deníček, škola, dokument, Facebook, prezentace, časopis, corelDraw, logo, word, profil, wordpress

Mezi hezké kresby patří i vektorový klipart Červené B ke stažení, ilustrace Červený motýl zdarma nebo obrázek, klipart Jack Russell teriér ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Nyní si kliknutím vyberte jedno z uvedených rozlišení. Klipart se následně otevře v novém okně odkud jej můžete stáhnout na disk.

Kreslené vektorové obrázky do vašich dokumentů zdarma

Obrázek je stažen z webového projektu Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.