Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Činčila, Zvířata nejen pro fotoknihy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Činčila zdarma ke stažení

Právě zde vidíte vektorový obrázek (tzv. Klipart), jeho název je Činčila. Obrázek Činčila je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Činčila zdarma ke stažení, Zvířata vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Činčila ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Činčila ke stažení, Zvířata vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1288
1280x1031
800x644
500x403
160x129

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 290 278 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: papapishu

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Činčila patří do sekce Obrázky zvířata ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Foukací harmonika zdarma Podívejte se i na vektor Nůžky ke stažení Mohl by vás také zajímat ilustrace Cibule kuchyňská ke stáhnutí. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: obrázek, download, Činčila, ke stáhnutí, grafika, vektorový obrázek, cliparts, ilustrace, kliparty, Zvířata, klipart, Činčila, ke stažení, svg, zdarma

Doporučené použití klipartu: časopis, openOffice, inkscape, seminární práce, kalendář, webové stránky, referáty, blog, profil, prezentace, Pinterest, profilovka, word, články, Twitter, Facebook

Mezi ilustrační grafiku patří i vektor Školní penál zdarma, obrázek Mandelinka ke stažení nebo klipart Excel ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.