Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Činčila (Zvířata) nejen do fotoknihy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Činčila zdarma

Činčila je jméno dalšího grafického díla z naší galerie klipartů. Klipart Činčila je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Tento vektorový obrázek můžete využít k různým účelům. Lze jej využít ve školství, do fotoknihy, na webové stránky, do power-pointových prezentací atd. Klipart lze použít dokonce i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Činčila zdarma ke stažení, Zvířata vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Činčila ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Činčila ke stažení, Zvířata vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1288
1280x1031
800x644
500x403
160x129

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 290 278 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: papapishu

Sdílejte obrázek, klipart Činčila s blízkými na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

Klipart Činčila je v sekci Ilustrační obrázky zvířata ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový klipart Hula tanečnice ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Domina zdarma. Mohl by vás také zajímat ilustrace Zelené jablíčko ke stáhnutí. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: download, kliparty, Zvířata, cliparts, klipart, grafika, svg, free, vektorový obrázek, vektor, ilustrační obrázek, Činčila, zdarma, ke stažení, ilustrace

Doporučené použití klipartu: letáky, PowerPoint, plakát, diplomová práce, prezentace, fotokniha, office, magazín, seminární práce, logo, oznámení, profil, avatar, Pinterest, Adobe Illustrator, manuály, škola

Mezi zajímavé ilustrace patří i ilustrace Violka ke stáhnutí, vektorový obrázek Fialové vejce zdarma nebo ilustrace Kapr zdarma Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Vyberte si prosím, v jakém rozlišení chcete obrázek stáhnout. Obrázek v daném rozlišení se následně zobrazí v novém okně prohlížeče.

Obrázky ke stáhnutí a použití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další hezké kresby jsou ke stažení taktéž tam.