Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Činčila (Zvířata) nejen pro Office zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Činčila zdarma ke stažení

Činčila je název dalšího obrázku resp. klipartu. Klipart Činčila je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Činčila? Pakliže se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Činčila zdarma ke stažení, Zvířata vektor do vašich dokumentů

Klipart Činčila ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Činčila ke stažení, Zvířata vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1288
1280x1031
800x644
500x403
160x129

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 290 278 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: papapishu

Budeme rádi, pokud budete sdílet klipart Činčila s blízkými na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

Vektorový obrázek Činčila se nachází v sekci Vektorové obrázky zvířata ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový obrázek Havíř ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Žlutý meloun zdarma. Mohl by vás také zajímat vektor Mapa Severní Ameriky ke stáhnutí. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Činčila, ilustrace, cliparts, ilustrační obrázek, grafika, ke stažení, klipart, vektor, download, svg, ke stáhnutí, free, Činčila, kliparty, Zvířata

Doporučené použití klipartu: video, Adobe Illustrator, diář, web, fotokniha, eshop, word, časopis, památník, škola, kalendář, blog, textové dokumenty, wordpress, dokumenty, avatar

Mezi zajímavé vektory patří i vektorový klipart William Harvey ke stáhnutí, vektorový klipart Oranžový netopýr zdarma nebo obrázek, klipart Růžové auto zdarma Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Ilustrační obrázky zdarma pro vás

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další kreslené ilustrace jsou tam k dispozici ke stažení.