Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Činčila, Zvířata nejen pro fotoknihy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Činčila zdarma ke stažení

Činčila je jméno dalšího grafického díla z naší galerie klipartů. Klipart Činčila je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Činčila zdarma ke stažení, Zvířata vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Činčila ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Činčila ke stažení, Zvířata vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1288
1280x1031
800x644
500x403
160x129

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 290 278 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: papapishu

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Činčila patří do sekce Ilustrační kliparty zvířata ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Fretka zdarma Podívejte se i na vektor Vánoční dekorace ke stažení Mohl by vás také zajímat ilustrace Vánoční zvonečky ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrace, vektor, cliparts, free, download, Činčila, Činčila, ilustrační obrázek, vektorový obrázek, ke stáhnutí, ke stažení, grafika, Zvířata, klipart, kliparty

Doporučené použití klipartu: dokument, Instagram, profilovka, corelDraw, prezentace, avatar, seminární práce, inkscape, kalendář, plakát, blog, časopis, Pinterest, škola, pozvánky, profil

Mezi kreslené ilustrace patří i vektor Adventní svícen zdarma, obrázek Slunéčko ke stažení nebo klipart Číňan ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.