Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Mikrofón, Hudba pro různé účely zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Mikrofón zdarma ke stažení

Zajímavý obrázek s názvem Mikrofón. Vektorová ilustrace Mikrofón je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Mikrofón? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Mikrofón zdarma ke stažení, Hudba vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Mikrofón ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Mikrofón ke stažení, Hudba vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1227x1600
981x1280
800x1043
383x500
122x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 23 833 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: DTRave

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Mikrofón patří do sekce Vektorové obrázky hudba ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Digitální znak 0 zdarma Podívejte se i na vektor Vláček ke stažení Mohl by vás také zajímat ilustrace William Shakespeare ke stáhnutí. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: cliparts, ilustrační obrázek, obrázek, free, vektorový obrázek, ilustrace, klipart, download, Mikrofón, ke stáhnutí, Hudba, kliparty, ke stažení, grafika, zdarma

Doporučené použití klipartu: prezentace, dokument, pozvánky, plakáty, seminární práce, památník, Twitter, openOffice, avatar, PowerPoint, profil, profilovka, fotokniha, dokumenty, inkscape, plakát

Mezi hezké kresby patří i vektor Náruživá kuřačka zdarma, obrázek Mapa Íránu ke stažení nebo klipart Myšlenky na Vánoce ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.

Víte jak vypadá Příbramská vlajka nebo kde se nachází úřad práce v Příbrami? Pokud ne, dozvíte se to zde.