Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Mikrofón (Hudba) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Mikrofón zdarma ke stažení

Mikrofón je titulkem tohoto hezkého vektorového obrázku. Doporučujeme stahovat obrázek Mikrofón ve vektorovém SVG formátu, který zaručuje nejvyšší kvalitu grafiky v jakékoliv velikosti. Ke stažení je ale k dispozici i bitmapový PNG a to v několika velikostech. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Mikrofón zdarma ke stažení, Hudba vektor do vašich dokumentů

Klipart Mikrofón ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Mikrofón ke stažení, Hudba vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1227x1600
981x1280
800x1043
383x500
122x160

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 23 833 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: DTRave

Zaujal vás náš klipart Mikrofón? Potom se podělte s přáteli a kamarády na Facebooku, Redditu, Pinterestu nebo Twitteru.

Vektorový obrázek Mikrofón se nachází v kategorii Kliparty hudba ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Růžový dárek ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart USB ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat vektorový obrázek Zlaté N zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: kliparty, download, cliparts, Mikrofón, Hudba, ilustrační obrázek, ilustrace, ke stáhnutí, Mikrofón, zdarma, free, grafika, klipart, obrázek, vektor

Doporučené použití klipartu: blog, webové stránky, video, magazín, eshop, vstupenky, deníček, manuály, diář, prospekty, wordpress, corelDraw, pozvánky, web, inkscape, časopis, Twitter

Mezi ilustrační obrázky patří i obrázek Chodící sněhulák zdarma, obrázek, klipart Mapa Turecka ke stažení nebo vektorový klipart Kačer ke stažení Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Zvolte si prosím jeden z rozměrů a klikněte na něj. Klipart s vybranými rozměry se potom objeví v novém oknu vašeho internetového browseru.

Kliparty a obrázky k použití zdarma

Vektorový obrázek je převzat z webových stránek projektu Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Doplňkové informace o skutečném autorovi obrázku lze většinou nalézt na webových stránkách projektu. Další zajímavé ilustrace můžete stahovat právě z tohoto projektu.

Víte jak vypadá Příbramská vlajka nebo kde se nachází úřad práce v Příbrami? Pokud ne, dozvíte se to zde.