Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Mikrofón, Hudba pro různé účely zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Mikrofón zdarma ke stažení

Tento vektorový klipart (obrázek) má název Mikrofón. Kreslená ilustrace Mikrofón je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Mikrofón zdarma ke stažení, Hudba vektor do vašich dokumentů

Obrázek Mikrofón ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Mikrofón ke stažení, Hudba vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1227x1600
981x1280
800x1043
383x500
122x160

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 23 833 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: DTRave

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Mikrofón je v sekci Ilustrační obrázky hudba ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Biohazard ke stažení Podívejte se i na ilustrace Nepitná voda ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat klipart CFG zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: obrázek, ke stáhnutí, kliparty, ke stažení, zdarma, Mikrofón, Hudba, klipart, cliparts, vektor, download, ilustrační obrázek, grafika, Mikrofón, ilustrace

Doporučené použití klipartu: plakáty, openOffice, webové stránky, památník, word, web, dokumenty, office, škola, kalendář, časopis, Facebook, fotokniha, prezentace, corelDraw, PowerPoint

Mezi ilustrační obrázky patří i ilustrace Hrnec ke stažení, vektor Pizza ke stáhnutí nebo obrázek Dálnice zdarma Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Pro detailní informace zkuste navštívit jejich webovky. Další zajímavé ilustrace naleznete taktéž tam.

Víte jak vypadá Příbramská vlajka nebo kde se nachází úřad práce v Příbrami? Pokud ne, dozvíte se to zde.