Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Dobrman, Zvířata pro různé účely zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Dobrman zdarma ke stažení

Zajímavým výtvorem je bezesporu i další náš obrázek pojmenovaný jednoduše - Dobrman. Klipart Dobrman je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Líbí se vám obrázek (klipart) Dobrman? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dobrman zdarma ke stažení, Zvířata vektor do vašich dokumentů

Obrázek Dobrman ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dobrman ke stažení, Zvířata vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1060x1600
848x1280
530x800
331x500
106x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 125 200 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Juhele

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Dobrman je v kategorii Obrázky zvířata ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor 10 Eurocentů ke stáhnutí Podívejte se i na ilustrace Ježura zdarma Mohl by vás také zajímat klipart Aerobik ke stažení. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrace, kliparty, free, klipart, ilustrační obrázek, zdarma, obrázek, svg, Dobrman, vektorový obrázek, cliparts, vektor, grafika, ke stažení, Zvířata

Doporučené použití klipartu: profilovka, word, textové dokumenty, avatar, fotokniha, pozvánky, office, seminární práce, openOffice, články, dokument, dokumenty, Adobe Illustrator , Pinterest, časopis, blog

Mezi vektorové ilustrace patří i ilustrace Květinka ke stáhnutí, vektor George Washington zdarma nebo obrázek Digitální znak 7 ke stažení Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další ilustrační grafiku naleznete taktéž tam.