Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Dobrman, Zvířata pro různé účely zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Dobrman zdarma ke stažení

Dobrman je dalším zajímavým klipartem - vektorovým obrázkem. Obrázek Dobrman je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Dobrman lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dobrman zdarma ke stažení, Zvířata vektor do vašich dokumentů

Obrázek Dobrman ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1060x1600
848x1280
530x800
331x500
106x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 125 200 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Juhele

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Dobrman je v kategorii Kliparty zvířata ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Mandle zdarma Podívejte se i na ilustrace Strašidelný dům ke stažení Mohl by vás také zajímat klipart Elektrická kytara ke stáhnutí. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: cliparts, ke stažení, zdarma, download, kliparty, Dobrman, vektor, ilustrační obrázek, obrázek, free, Dobrman, vektorový obrázek, Zvířata, klipart, ke stáhnutí

Doporučené použití klipartu: Instagram, články, seminární práce, blog, textové dokumenty, prezentace, web, office, Pinterest, inkscape, dokumenty, časopis, Twitter, škola, word

Mezi ilustrační grafiku patří i ilustrace Černá oliva zdarma, vektor Krumpáč ke stažení nebo obrázek Zelená kytka ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.