Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Sněhuláček (Vánoce) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Sněhuláček zdarma ke stažení

Sněhuláček je název dalšího obrázku resp. klipartu. Vektorový obrázek Sněhuláček je přichystaný ke stažení v různých velikostech a dvou formátech (vektorový SVG formát a bitmaponový PNG formát). Tento vektorový obrázek můžete využít k různým účelům. Lze jej využít ve školství, do fotoknihy, na webové stránky, do power-pointových prezentací atd. Klipart lze použít dokonce i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Sněhuláček zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Klipart Sněhuláček ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Sněhuláček ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 18 485 Bajtů)

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: OpenClipart

Budeme rádi, pokud budete sdílet klipart Sněhuláček s přáteli a kamarády na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.

Vektorový obrázek Sněhuláček je v sekci Ilustrační obrázky vánoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový klipart Špendlík ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Mořský had ke stažení. Mohl by vás také zajímat ilustrace Červené K ke stažení. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Vánoce, cliparts, klipart, ke stažení, obrázek, grafika, Sněhuláček, vektorový obrázek, vektor, ilustrace, ilustrační obrázek, ke stáhnutí, download, svg, Sněhuláček

Doporučené použití klipartu: referáty, corelDraw, plakát, Adobe Illustrator, dokument, diář, prezentace, Instagram, Pinterest, brožury, profilovka, word, deníček, etikety, časopis, Facebook, video

Mezi hezké kresby patří i ilustrace Památník ke stažení, vektor Lopatkovec ke stažení nebo ilustrace Plesnivé jídlo ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Zvolte si jedno z uvedených rozlišení a klikněte na něj. Klipart s vybranými rozměry se potom objeví v novém oknu vašeho internetového browseru.

Obrázky lze využívat zadarmo ve vašich projektech

Vektorový obrázek byl stažen z Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavé kliparty najdete také tam.