Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Sněhuláček, Vánoce do dokumentů zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Sněhuláček zdarma ke stažení

Zajímavý obrázek s názvem Sněhuláček. Klipart Sněhuláček je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Náš tip. Použijte obrázek Sněhuláček v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Sněhuláček zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Klipart Sněhuláček ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Sněhuláček ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 18 485 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: OpenClipart

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Sněhuláček se nachází v kategorii Vektorové kliparty vánoce ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Velikonoční pohlednice ke stažení Podívejte se i na klipart Znak rak ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat obrázek Žebřík zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: obrázek, ilustrační obrázek, Sněhuláček, vektor, Vánoce, kliparty, klipart, svg, cliparts, download, Sněhuláček, zdarma, vektorový obrázek, ke stažení, grafika

Doporučené použití klipartu: openOffice, Instagram, PowerPoint, pozvánky, kalendář, corelDraw, blog, Facebook, word, textové dokumenty, škola, fotokniha, Adobe Illustrator , prezentace, plakáty, památník

Mezi ilustrační obrázky patří i klipart Jarní závitky ke stažení, ilustrace Zlaté číslo 6 ke stáhnutí nebo vektor Novoročenka 2019 zdarma Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavé ilustrace naleznete taktéž tam.