Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Napis LÁSKA, Láska pro různé účely zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Napis LÁSKA zdarma ke stažení

Zajímavý obrázek s názvem Napis LÁSKA. Pakliže si chcete obrázek Napis LÁSKA stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Náš tip. Použijte obrázek Napis LÁSKA v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Napis LÁSKA zdarma ke stažení, Láska vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Napis LÁSKA ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Napis LÁSKA ke stažení, Láska vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x377
1280x301
800x188
500x118
160x38

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 8 747 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: AdamStanislav

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Napis LÁSKA je v kategorii Ilustrační kliparty láska ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Důlní vagón ke stáhnutí Podívejte se i na obrázek Švestka zdarma Mohl by vás také zajímat vektor Mangold ke stažení. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: obrázek, kliparty, zdarma, Napis LÁSKA, Láska, ilustrace, ke stáhnutí, vektor, free, Napis LÁSKA, grafika, cliparts, svg, vektorový obrázek, ke stažení

Doporučené použití klipartu: openOffice, dokument, word, PowerPoint, dokumenty, články, office, památník, kalendář, Facebook, profilovka, textové dokumenty, webové stránky, seminární práce, corelDraw, avatar

Mezi vektorové ilustrace patří i obrázek Britská policistka ke stáhnutí, klipart Červený VW Brouk zdarma nebo ilustrace Morče ke stažení Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další ilustrační grafiku naleznete taktéž tam.