Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Napis LÁSKA (Láska) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Napis LÁSKA zdarma ke stažení

Vektorový obrázek nebo-li klipart (angl. clipart). Tato kreslená ilustrace má název Napis LÁSKA. Kreslená ilustrace Napis LÁSKA je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Napis LÁSKA zdarma ke stažení, Láska vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Napis LÁSKA ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Napis LÁSKA ke stažení, Láska vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x377
1280x301
800x188
500x118
160x38

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 8 747 Bajtů)

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: AdamStanislav

Potěší nás, pokud budete tento klipart Napis LÁSKA sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

Obrázek Napis LÁSKA je v kategorii Obrázky láska ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek, klipart Nosorožec ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Klávesnice ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat obrázek Dáma zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: obrázek, vektor, cliparts, grafika, vektorový obrázek, ke stáhnutí, ilustrace, klipart, svg, download, Napis LÁSKA, ke stažení, free, zdarma, ilustrační obrázek

Doporučené použití klipartu: avatar, profilovka, blog, plakát, Facebook, corelDraw, inkscape, fotokniha, plakáty, seminární práce, památník, PowerPoint, diář, Pinterest, webové stránky, textové dokumenty

Mezi zajímavé kliparty patří i vektorový obrázek Sója zdarma, obrázek Bonsaj ke stáhnutí nebo vektor Public Domain ke stažení Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty zdarma ke stažení a použití

Obrázek je stažen z webového projektu Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další vektorové ilustrace můžete nalézt taktéž tam.