Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Napis LÁSKA, Láska pro různé účely zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Napis LÁSKA zdarma ke stažení

Další pěkný obrázek je klipart s pojmenovaný Napis LÁSKA. Stahujte klipart Napis LÁSKA v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Napis LÁSKA zdarma ke stažení, Láska vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Napis LÁSKA ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Napis LÁSKA ke stažení, Láska vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x377
1280x301
800x188
500x118
160x38

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 8 747 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: AdamStanislav

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Napis LÁSKA je v kategorii Obrázky, kliparty láska ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Digitální znak P ke stáhnutí Podívejte se i na obrázek Šipka dolů zdarma Mohl by vás také zajímat vektor Isaac Newton ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: klipart, kliparty, download, Napis LÁSKA, zdarma, cliparts, Láska, ilustrace, ilustrační obrázek, free, grafika, vektorový obrázek, ke stáhnutí, svg, Napis LÁSKA

Doporučené použití klipartu: Twitter, památník, dokument, fotokniha, word, plakáty, články, inkscape, škola, plakát, seminární práce, office, prezentace, Facebook, profilovka, Pinterest

Mezi zajímavé vektory patří i obrázek Dámské toalety ke stáhnutí, klipart PET láhev zdarma nebo ilustrace Boží oko ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.