Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Krabice mléka, Nápoje nejen pro fotoknihy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Krabice mléka zdarma ke stažení

Právě můžete vidět další vektorový obrázek (klipart). Pojmenovaný je Krabice mléka. Vektorová ilustrace Krabice mléka je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Krabice mléka zdarma ke stažení, Nápoje vektor do vašich dokumentů

Obrázek Krabice mléka ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Krabice mléka ke stažení, Nápoje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1379
1280x1103
800x689
500x431
160x138

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 140 061 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: zeimusu

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Krabice mléka je v kategorii Ilustrační kliparty nápoje ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Labyrint zdarma Podívejte se i na ilustrace Narozeniny číslo 5 ke stažení Mohl by vás také zajímat klipart Mleté maso ke stáhnutí. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: free, kliparty, Nápoje, download, cliparts, obrázek, vektorový obrázek, vektor, svg, ke stáhnutí, klipart, Krabice mléka, ke stažení, ilustrační obrázek, zdarma

Doporučené použití klipartu: avatar, word, dokument, Twitter, Facebook, inkscape, prezentace, openOffice, články, dokumenty, profil, časopis, corelDraw, škola, Adobe Illustrator , webové stránky

Mezi ilustrační grafiku patří i ilustrace Pečený krocan zdarma, vektor Koš s vajíčky ke stažení nebo obrázek Kulturista ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.

Víte kdo má svátek v listopadu nebo v prosinci? Navštivte web se seznamem svátků kde se to dozvíte.