Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Krabice mléka, Nápoje nejen pro fotoknihy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Krabice mléka zdarma ke stažení

Právě můžete vidět další vektorový obrázek (klipart). Pojmenovaný je Krabice mléka. Vektorová ilustrace Krabice mléka je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Krabice mléka zdarma ke stažení, Nápoje vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Krabice mléka ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Krabice mléka ke stažení, Nápoje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1379
1280x1103
800x689
500x431
160x138

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 140 061 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: zeimusu

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Krabice mléka je v kategorii Obrázky, kliparty nápoje ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Eifelovka ke stáhnutí Podívejte se i na obrázek Uruguay zdarma Mohl by vás také zajímat vektor Teploměr ke stažení. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: zdarma, svg, free, Nápoje, Krabice mléka, ke stažení, obrázek, kliparty, grafika, cliparts, ke stáhnutí, download, ilustrace, ilustrační obrázek, vektorový obrázek

Doporučené použití klipartu: plakáty, blog, Pinterest, office, Adobe Illustrator , avatar, Facebook, kalendář, dokumenty, seminární práce, web, openOffice, škola, word, referáty, Instagram

Mezi vektorové ilustrace patří i obrázek Hydrant ke stáhnutí, klipart Růžičky zdarma nebo ilustrace Telefon ke stažení Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další ilustrační grafiku naleznete taktéž tam.

Víte kdo má svátek v listopadu nebo v prosinci? Navštivte web se seznamem svátků kde se to dozvíte.