Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Colorado (Mapy) do dokumentů zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Colorado zdarma ke stažení

Další z vektorových obrázků. Tentokrát obsahuje motiv nazvaný Colorado. Kreslená ilustrace Colorado je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Colorado zdarma ke stažení, Mapy vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Colorado ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Colorado ke stažení, Mapy vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1066
1280x852
800x533
500x333
160x107

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 40 743 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: Arohletter1

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli Colorado s vašimi kamarády na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

Klipart Colorado se nachází v kategorii Kliparty mapy ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Cihlové srdce ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Otevřená obálka ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat vektorový obrázek Šachy zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: obrázek, ilustrace, free, vektor, cliparts, zdarma, Colorado, ilustrační obrázek, ke stažení, grafika, ke stáhnutí, download, klipart, vektorový obrázek, Mapy

Doporučené použití klipartu: webové stránky, dokument, profil, články, Pinterest, textové dokumenty, referáty, pozvánky, video, časopis, inkscape, profilovka, škola, Twitter, etikety, avatar

Mezi zajímavé kliparty patří i obrázek Poník zdarma, obrázek, klipart Zlatá rybka ke stáhnutí nebo vektorový klipart Palec nahoru ke stažení Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory, kliparty a ilustrace pro vaše projekty

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Pro detailní informace zkuste navštívit jejich webovky. Další vektorové ilustrace jsou tam k dispozici ke stažení.