Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační klipart, obrázek Šípky (Ovoce) nejen do fotoknihy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Šípky k bezplatnému stažení

Tento vektorový obrázek (přesněji klipart) se jmenuje Šípky. Vektorový obrázek Šípky je přichystaný ke stažení v různých velikostech a dvou formátech (vektorový SVG formát a bitmaponový PNG formát). Líbí se vám obrázek (klipart) Šípky? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Šípky zdarma ke stažení, Ovoce vektor do vašich dokumentů

Klipart Šípky ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Šípky ke stažení, Ovoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 105 236 Bajtů)

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: yamachem

Sdílejte obrázek, klipart Šípky s dalšími osobami na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

Vektorový obrázek Šípky je v sekci Ilustrační obrázky ovoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový klipart Gramofon ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Okresy Kalifornie zdarma. Mohl by vás také zajímat ilustrace Usain Bolt ke stáhnutí. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Šípky, download, grafika, kliparty, Ovoce, ilustrace, vektorový obrázek, ilustrační obrázek, klipart, free, ke stažení, Šípky, vektor, ke stáhnutí, obrázek

Doporučené použití klipartu: deníček, tiskoviny, oznámení, textové dokumenty, webové stránky, dokumenty, word, wordpress, eshop, inkscape, brožury, prospekty, video, bakalářská práce, logo, fotokniha, corelDraw

Mezi zajímavé ilustrace patří i ilustrace Lučištnice ke stáhnutí, ilustrace CAB ke stáhnutí nebo ilustrace TIFF zdarma Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Zvolte rozměr, velikost klipartu ke stažení. Klipart s vybranými rozměry se potom objeví v novém oknu vašeho internetového browseru.

Obrázky ke stáhnutí a použití zdarma

Vektorový obrázek je převzat z webových stránek projektu Openclipart.org Proto se na něj nevztahuje copyright a můžete ho využít i pro komerční účely bez uvedení autora. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další hezké kresby jsou tam k dispozici ke stažení.