Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Šípky (Ovoce) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Šípky zdarma ke stažení

Zajímavý obrázek s názvem Šípky. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Šípky nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Uvedenou grafiku lze využít při tvorbě webových stránek, při psaní referátů, seminárek či jiných školních prací nebo jako avatar k profilu na diskuzních fórech a sociálních sítích.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Šípky zdarma ke stažení, Ovoce vektor do vašich dokumentů

Obrázek Šípky ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Šípky ke stažení, Ovoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 105 236 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: yamachem

Tento obrázek s názvem (Šípky) můžete sdílet s přáteli a kamarády na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

Vektorový klipart Šípky patří do kategorie Obrázky, kliparty ovoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Ural-4320 ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Sněžení ke stažení. Mohl by vás také zajímat vektorový klipart Jiřinka ke stažení. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: cliparts, obrázek, kliparty, Ovoce, Šípky, zdarma, download, vektor, klipart, ilustrace, ilustrační obrázek, ke stažení, ke stáhnutí, grafika, free

Doporučené použití klipartu: fotokniha, word, profil, corelDraw, Instagram, openOffice, Facebook, plakát, inkscape, etikety, web, PowerPoint, avatar, webové stránky, referáty, profilovka

Mezi ilustrační grafiku patří i vektor Jmenovka na dárky ke stažení, ilustrace Kohada sushi ke stažení nebo klipart Duchové ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Ilustrace, obrázky lze zdarma použít

Vektorový klipart pochází ze stránek Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další zajímavou grafiku jsou tam též dostupné.