Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Šípky, Ovoce nejen pro Office zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Šípky zdarma ke stažení

Další pěkný obrázek je klipart s pojmenovaný Šípky. Klipart Šípky je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Šípky zdarma ke stažení, Ovoce vektor do vašich dokumentů

Obrázek Šípky ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Šípky ke stažení, Ovoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 105 236 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: yamachem

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Šípky je v kategorii Vektorové kliparty ovoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Bluma ke stáhnutí Podívejte se i na ilustrace Albert Einstein zdarma Mohl by vás také zajímat klipart Bodhrán ke stažení. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Ovoce, download, ilustrační obrázek, ke stažení, Šípky, vektorový obrázek, svg, free, vektor, cliparts, obrázek, grafika, Šípky, zdarma, ke stáhnutí

Doporučené použití klipartu: Facebook, inkscape, pozvánky, web, plakát, dokumenty, profil, textové dokumenty, Instagram, škola, plakáty, Twitter, Adobe Illustrator , avatar, časopis, corelDraw

Mezi vektorové ilustrace patří i ilustrace Osvětlení ke stáhnutí, vektor Husy zdarma nebo obrázek Mapa Skotska ke stažení Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další ilustrační grafiku naleznete taktéž tam.