Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Chůva, Ženy do dokumentů zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Chůva zdarma ke stažení

Právě zde vidíte vektorový obrázek (tzv. Klipart), jeho název je Chůva. Vyberte si nejlepší formát a rozlišení obrázku s názvem Chůva. Ideální je použít originální vektorový formát .svg. Ne všechny programy ho ale umí korektně zobrazit. Pokud si vyberete jpeg nebo png soubor, zvolte správnou velikost. Příliš malé rozlišení způsobí horší vyslednou kvalitu. Příliš velký soubor se bude zbytečně dlouho nahrávat, stahovat mnoho dat a zabírat místo na disku nebo v paměti. Líbí se vám obrázek (klipart) Chůva? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Chůva zdarma ke stažení, Ženy vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Chůva ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Chůva ke stažení, Ženy vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1105x1600
884x1280
553x800
345x500
110x160

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 151 323 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: OpenClipart

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Chůva se nachází v kategorii Obrázky, kliparty Ženy ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Blijící smajlík ke stažení Podívejte se i na vektor Slavík ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat ilustrace Sportovní auto zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrace, klipart, Chůva, cliparts, download, grafika, obrázek, ke stažení, svg, ke stáhnutí, Ženy, Chůva, vektor, zdarma, kliparty

Doporučené použití klipartu: škola, plakáty, seminární práce, profilovka, fotokniha, Instagram, kalendář, prezentace, památník, dokument, inkscape, referáty, openOffice, web, Pinterest, Adobe Illustrator

Mezi zajímavé kliparty patří i vektor Rozkvetlá třešeň ke stažení, obrázek Bouřka ke stáhnutí nebo klipart Jogurt zdarma Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další vektorové ilustrace naleznete taktéž tam.

Neutrácejte za papírové omalovánky pro vaše malé děti. Využijte omalovánky online, které můžete vybarvovat zdarma a bez registrace hned teď ve vašem prohlížeči. Vybírejte ze stovek obrázků zvířat, auta, vláčků apod.