Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Chůva (Ženy) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Chůva zdarma ke stažení

Nacházíte se na stránce, která obsahuje vektorový obrázek nazvaný Chůva. Doporučujeme stahovat obrázek Chůva ve vektorovém SVG formátu, který zaručuje nejvyšší kvalitu grafiky v jakékoliv velikosti. Ke stažení je ale k dispozici i bitmapový PNG a to v několika velikostech. Stejně jako jiné vektorové obrázky lze i tento vektorový klipart využít v různých situacích. Od školních projektů (ročníková práce, seminárka, bakalářka, diplomová práce) přes virtuální prezentace až po přání nebo pozvánky na oslavu.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Chůva zdarma ke stažení, Ženy vektor do vašich dokumentů

Obrázek Chůva ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Chůva ke stažení, Ženy vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1105x1600
884x1280
553x800
345x500
110x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 151 323 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: OpenClipart

Tento obrázek s názvem (Chůva) můžete sdílet se známými na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

Vektorový klipart Chůva se nachází v sekci Ilustrační kliparty Ženy ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Psaníčko ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Srí Lanka ke stažení. Mohl by vás také zajímat klipart Loutna ke stažení. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrační obrázek, cliparts, kliparty, vektor, zdarma, Chůva, ke stáhnutí, free, Chůva, klipart, vektorový obrázek, svg, grafika, obrázek, download

Doporučené použití klipartu: tiskoviny, profil, magazín, blog, webové stránky, video, Pinterest, web, openOffice, avatar, vstupenky, prezentace, inkscape, eshop, články, plakát, plakáty

Mezi ilustrační grafiku patří i obrázek, klipart Květinka ke stažení, vektor Mapa Bhútánu ke stáhnutí nebo vektorový obrázek Džusík ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Vyberte si prosím nejvhodnější z nich a klikněte na uvedený rozměr. Obrázek se poté otevřete v novém okně prohlížeče odkud ho můžete ve formátu png stáhnout na disk.

Vektorové kliparty zdarma pro vaše projekty

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Lze jej zadarmo použít k libovolnému účelu. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další zajímavou grafiku jsou tam též dostupné.

Neutrácejte za papírové omalovánky pro vaše malé děti. Využijte omalovánky online, které můžete vybarvovat zdarma a bez registrace hned teď ve vašem prohlížeči. Vybírejte ze stovek obrázků zvířat, auta, vláčků apod.