Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Mapa Kanady, Mapy do dokumentů zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Mapa Kanady zdarma ke stažení

Další z vektorových obrázků. Tentokrát obsahuje motiv nazvaný Mapa Kanady. Klipart Mapa Kanady je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Líbí se vám obrázek (klipart) Mapa Kanady? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Mapa Kanady zdarma ke stažení, Mapy vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Mapa Kanady ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Mapa Kanady ke stažení, Mapy vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1212
1280x970
800x606
500x379
160x121

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 47 599 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: SunKing2

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Mapa Kanady se nachází v sekci Obrázky mapy ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Vánoční sněhulák ke stáhnutí Podívejte se i na vektor Lékařka zdarma Mohl by vás také zajímat ilustrace Tenista ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: obrázek, download, grafika, Mapa Kanady, svg, klipart, Mapa Kanady, vektor, free, zdarma, ke stáhnutí, ilustrace, vektorový obrázek, kliparty, ilustrační obrázek

Doporučené použití klipartu: škola, Pinterest, openOffice, inkscape, referáty, plakát, blog, Adobe Illustrator , fotokniha, kalendář, corelDraw, plakáty, Instagram, seminární práce, články, avatar

Mezi zajímavé vektory patří i vektor Chřest ke stáhnutí, obrázek Pneumatika zdarma nebo klipart Chřestýš ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.

Obdivujete Rally Dakar a zde závodící kamiony? Vyzkoušejte online hru Kamaz master. Hra je zdarma, stačí vám jen webový prohlížeč.