Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Dakota (Doprava) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Dakota zdarma ke stažení

Tento vektorový obrázek (přesněji klipart) se jmenuje Dakota. Vektorový obrázek Dakota je přichystaný ke stažení v různých velikostech a dvou formátech (vektorový SVG formát a bitmaponový PNG formát). Tento vektorový klipart lze podobně jako jiné vektorové obrázky použít v mnoha různých situacích. Od školních projektů (referáty, seminárky, bakalářky, diplomky) přes virtuální prezentace až po přáníčka a pozvánky na oslavy.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dakota zdarma ke stažení, Doprava vektor do vašich dokumentů

Obrázek Dakota ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dakota ke stažení, Doprava vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1236
1280x989
800x618
500x386
160x124

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 412 850 Bajtů)

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: charner1963

Sdílejte obrázek, klipart Dakota s přáteli na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

Vektorový klipart Dakota se nachází v kategorii Kliparty doprava ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Kosatec ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Chorvatsko zdarma. Mohl by vás také zajímat vektorový obrázek Kleště štípačky ke stáhnutí. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: cliparts, ilustrační obrázek, svg, free, ilustrace, Dakota, vektorový obrázek, obrázek, Doprava, Dakota, vektor, zdarma, download, kliparty, ke stáhnutí

Doporučené použití klipartu: seminární práce, openOffice, pozvánky, wordpress, inkscape, referáty, profil, Twitter, web, textové dokumenty, eshop, fotokniha, corelDraw, video, blog, profilovka

Mezi zajímavé ilustrace patří i obrázek Ananas ke stáhnutí, obrázek, klipart Filodendron zdarma nebo vektorový klipart Černá hora zdarma Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektorové obrázky k použití zdarma

Vektorový klipart pochází ze stránek Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další hezké kresby můžete taktéž stahovat z tohoto projektu.