Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Dakota (Doprava) pro dokumenty zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Dakota ke stažení

Vektorový obrázek nebo-li klipart (angl. clipart). Tato kreslená ilustrace má název Dakota. Doporučujeme stahovat obrázek Dakota ve vektorovém SVG formátu, který zaručuje nejvyšší kvalitu grafiky v jakékoliv velikosti. Ke stažení je ale k dispozici i bitmapový PNG a to v několika velikostech. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dakota zdarma ke stažení, Doprava vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Dakota ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dakota ke stažení, Doprava vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stáhnutí na nové stránce.

1600x1236
1280x989
800x618
500x386
160x124

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 412 850 Bajtů)

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: charner1963

Potěší nás, pokud budete tento klipart Dakota sdílet s kamarády na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

Klipart Dakota je v kategorii Obrázky doprava ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek, klipart Koza ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Romantický dárek ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat obrázek F-16 zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: cliparts, ke stažení, kliparty, vektorový obrázek, ilustrační obrázek, zdarma, klipart, grafika, svg, free, ke stáhnutí, Dakota, download, vektor, Doprava

Doporučené použití klipartu: referáty, avatar, vstupenky, Adobe Illustrator, pozvánky, video, kalendář, Instagram, openOffice, eshop, plakáty, katalog, deníček, plakát, corelDraw, prospekty, logo

Mezi zajímavé kliparty patří i vektorový obrázek Pštros zdarma, vektorový klipart Sněženka ke stažení nebo vektor Osciloskop ke stažení Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Zvolte si jedno z uvedených rozlišení a klikněte na něj. Obrázek v daném rozlišení se následně zobrazí v novém okně prohlížeče.

Kliparty zdarma ke stažení a použití

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další vektorové ilustrace jsou tam k dispozici ke stažení.