Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Dakota, Doprava do prezentací zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Dakota zdarma ke stažení

Zajímavým výtvorem je bezesporu i další náš obrázek pojmenovaný jednoduše - Dakota. Stahujte klipart Dakota v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dakota zdarma ke stažení, Doprava vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Dakota ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dakota ke stažení, Doprava vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1236
1280x989
800x618
500x386
160x124

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 412 850 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: charner1963

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Dakota je v sekci Ilustrační obrázky doprava ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Omán ke stažení Podívejte se i na obrázek Černá hora ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat vektor Paragraf zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: free, kliparty, ke stažení, download, ilustrační obrázek, svg, Dakota, grafika, vektorový obrázek, ke stáhnutí, Doprava, cliparts, klipart, ilustrace, obrázek

Doporučené použití klipartu: seminární práce, památník, avatar, word, Pinterest, web, textové dokumenty, články, inkscape, pozvánky, dokumenty, Instagram, Adobe Illustrator , kalendář, Twitter, referáty

Mezi ilustrační obrázky patří i obrázek SHTML ke stažení, klipart Kytka ke stáhnutí nebo ilustrace Rádio zdarma Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další zajímavé ilustrace naleznete taktéž tam.