Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Dakota (Doprava) nejen pro Office zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Dakota zdarma ke stažení

Právě zde vidíte vektorový obrázek (tzv. Klipart), jeho název je Dakota. Klipart Dakota je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dakota zdarma ke stažení, Doprava vektor do vašich dokumentů

Klipart Dakota ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dakota ke stažení, Doprava vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1236
1280x989
800x618
500x386
160x124

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 412 850 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: charner1963

Obrázek, klipart pojmenovaný Dakota můžete sdílet s přáteli na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

Vektorový obrázek Dakota se nachází v kategorii Vektorové obrázky doprava ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový obrázek Červené nůžky ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Kontejner ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat vektor Digitální znak S zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrační obrázek, Dakota, zdarma, download, klipart, cliparts, Dakota, grafika, kliparty, ke stažení, vektor, ke stáhnutí, svg, vektorový obrázek, Doprava

Doporučené použití klipartu: seminární práce, Adobe Illustrator, profilovka, Twitter, web, kalendář, referáty, etikety, pozvánky, články, textové dokumenty, plakáty, prezentace, diář, blog, dokumenty

Mezi zajímavou grafiku patří i vektorový klipart Nebozez zdarma, vektorový klipart Šachové figury ke stáhnutí nebo obrázek, klipart Gibon ke stažení Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Obrázky, kliparty je možné zdarma využívat

Vektorový obrázek byl stažen z Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další zajímavé vektory můžete stahovat právě z tohoto projektu.