Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Dakota, Doprava do prezentací zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Dakota zdarma ke stažení

Právě můžete vidět další vektorový obrázek (klipart). Pojmenovaný je Dakota. Doporučujeme vám využít všech výhod, které jsou nabízeny vektorovou grafikou. Užijte si špičkové kvality v jakémkoliv rozlišení při zachování stejné souborové velikosti. Stahujte obrázek Dakota ve formátu SVG. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Dakota lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dakota zdarma ke stažení, Doprava vektor do vašich dokumentů

Klipart Dakota ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dakota ke stažení, Doprava vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1236
1280x989
800x618
500x386
160x124

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 412 850 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: charner1963

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Dakota se nachází v sekci Vektorové obrázky doprava ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Ženské oči ke stáhnutí Podívejte se i na klipart Spící čtenářka zdarma Mohl by vás také zajímat obrázek Veka ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: zdarma, ilustrace, svg, Dakota, klipart, kliparty, vektor, ilustrační obrázek, obrázek, Doprava, grafika, vektorový obrázek, free, ke stáhnutí, ke stažení

Doporučené použití klipartu: seminární práce, Twitter, office, časopis, profilovka, Adobe Illustrator , kalendář, fotokniha, dokumenty, PowerPoint, plakáty, word, corelDraw, pozvánky, památník, dokument

Mezi zajímavé vektory patří i klipart Cherry rajčata ke stáhnutí, ilustrace Dýně halloween zdarma nebo vektor Klaun ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.