Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Přilba, Ostatní pro různé účely zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Přilba zdarma ke stažení

Právě můžete vidět další vektorový obrázek (klipart). Pojmenovaný je Přilba. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Přilba zdarma ke stažení, Ostatní vektor do vašich dokumentů

Obrázek Přilba ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Přilba ke stažení, Ostatní vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1231
1280x985
800x616
500x385
160x123

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 8 460 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: secretlondon

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Přilba je v sekci Ilustrační kliparty ostatní ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Štika ke stažení Podívejte se i na ilustrace Kostel ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat klipart Otakárek zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Přilba, ke stáhnutí, kliparty, free, ilustrace, vektor, grafika, svg, Ostatní, ilustrační obrázek, vektorový obrázek, zdarma, download, cliparts, Přilba

Doporučené použití klipartu: plakáty, dokumenty, kalendář, dokument, webové stránky, škola, word, avatar, profilovka, blog, corelDraw, referáty, Adobe Illustrator , Facebook, pozvánky, profil

Mezi zajímavou grafiku patří i ilustrace Lektvar ke stažení, vektor Plazmová televize ke stáhnutí nebo obrázek Sýkora koňadra zdarma Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Pro detailní informace zkuste navštívit jejich webovky. Další zajímavé vektory naleznete taktéž tam.

Znáte státy USA? Dokázali byste identifikovat jejich vlajku?