Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Přilba, Ostatní pro různé účely zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Přilba zdarma ke stažení

Právě zde vidíte vektorový obrázek (tzv. Klipart), jeho název je Přilba. Pakliže si chcete obrázek Přilba stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Přilba zdarma ke stažení, Ostatní vektor do vašich dokumentů

Klipart Přilba ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Přilba ke stažení, Ostatní vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1231
1280x985
800x616
500x385
160x123

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 8 460 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: secretlondon

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Přilba se nachází v sekci Obrázky, kliparty ostatní ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Kuchyňská váha ke stáhnutí Podívejte se i na klipart Veka zdarma Mohl by vás také zajímat obrázek Osciloskop ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: zdarma, svg, ilustrační obrázek, ke stažení, Ostatní, klipart, ke stáhnutí, obrázek, grafika, vektor, vektorový obrázek, ilustrace, download, cliparts, Přilba

Doporučené použití klipartu: dokument, office, škola, památník, Adobe Illustrator , pozvánky, web, Facebook, fotokniha, Twitter, webové stránky, openOffice, referáty, PowerPoint, dokumenty, plakáty

Mezi zajímavé vektory patří i klipart Narozeninový dort ke stáhnutí, ilustrace FLAC zdarma nebo vektor Rubín ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.

Znáte státy USA? Dokázali byste identifikovat jejich vlajku?