Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Přilba, Ostatní pro různé účely zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Přilba zdarma ke stažení

Právě můžete vidět další vektorový obrázek (klipart). Pojmenovaný je Přilba. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Přilba zdarma ke stažení, Ostatní vektor do vašich dokumentů

Obrázek Přilba ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Přilba ke stažení, Ostatní vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1231
1280x985
800x616
500x385
160x123

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 8 460 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: secretlondon

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Přilba je v sekci Vektorové obrázky ostatní ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Salvador Allende ke stažení Podívejte se i na ilustrace Muž s rouškou ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat klipart LCD televize zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: grafika, ke stáhnutí, kliparty, svg, download, ilustrační obrázek, Přilba, zdarma, ke stažení, obrázek, ilustrace, Přilba, vektorový obrázek, cliparts, klipart

Doporučené použití klipartu: seminární práce, PowerPoint, referáty, webové stránky, blog, word, Adobe Illustrator , inkscape, pozvánky, plakát, dokumenty, office, plakáty, web, openOffice, profilovka

Mezi zajímavé kliparty patří i ilustrace Pákovky ke stažení, vektor Modrý autobus ke stáhnutí nebo obrázek Rovníková Guinea zdarma Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Pro detailní informace zkuste navštívit jejich webovky. Další vektorové ilustrace naleznete taktéž tam.

Znáte státy USA? Dokázali byste identifikovat jejich vlajku?