Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Přilba, Ostatní pro různé účely zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Přilba zdarma ke stažení

Právě můžete vidět další vektorový obrázek (klipart). Pojmenovaný je Přilba. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Přilba zdarma ke stažení, Ostatní vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Přilba ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Přilba ke stažení, Ostatní vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1231
1280x985
800x616
500x385
160x123

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 8 460 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: secretlondon

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Přilba je v kategorii Obrázky ostatní ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Květ na stromě ke stáhnutí Podívejte se i na obrázek Steve Jobs zdarma Mohl by vás také zajímat vektor Novoročenka 2019 ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: free, ilustrace, cliparts, zdarma, Přilba, vektorový obrázek, Přilba, kliparty, klipart, vektor, ke stažení, Ostatní, download, grafika, ilustrační obrázek

Doporučené použití klipartu: památník, avatar, profilovka, prezentace, PowerPoint, dokumenty, články, office, kalendář, plakáty, profil, plakát, škola, word, fotokniha, corelDraw

Mezi zajímavé ilustrace patří i obrázek Kašna ke stáhnutí, klipart Mangostana lahodná zdarma nebo ilustrace Vlkodlak ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další hezké kresby naleznete taktéž tam.

Znáte státy USA? Dokázali byste identifikovat jejich vlajku?