Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Gloster gladiator (Doprava) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Gloster gladiator zdarma ke stažení

Další pěkný obrázek je klipart pojmenovaný Gloster gladiator. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Gloster gladiator nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Líbí se vám obrázek (klipart) Gloster gladiator? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Gloster gladiator zdarma ke stažení, Doprava vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Gloster gladiator ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Gloster gladiator ke stažení, Doprava vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1236
1280x989
800x618
500x386
160x124

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 187 540 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: charner1963

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli Gloster gladiator s partnery, kolegy a kamarády na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

Klipart Gloster gladiator patří do sekce Vektorové kliparty doprava ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Zákaz kouření ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Šedý sporťák zdarma. Mohl by vás také zajímat obrázek, klipart Dům hrůzy ke stáhnutí. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrace, vektor, cliparts, kliparty, Doprava, ilustrační obrázek, ke stažení, free, ke stáhnutí, download, svg, vektorový obrázek, grafika, obrázek, klipart

Doporučené použití klipartu: Facebook, referáty, profil, webové stránky, fotokniha, Adobe Illustrator, video, eshop, office, openOffice, inkscape, Instagram, blog, diář, škola, kalendář

Mezi vektorové ilustrace patří i klipart Anarchie ke stáhnutí, vektor Minnesota zdarma nebo obrázek Sushi set zdarma Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart je převzat z webových stránek projektu Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další ilustrační grafiku jsou ke stažení taktéž tam.