Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Meruňková stužka, Symboly zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Meruňková stužka zdarma ke stažení

Meruňková stužka je dalším zajímavým klipartem - vektorovým obrázkem. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Meruňková stužka nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Náš tip. Použijte obrázek Meruňková stužka v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Meruňková stužka zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Klipart Meruňková stužka ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Meruňková stužka ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

852x1600
682x1280
426x800
266x500
85x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 26 718 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: OpenClipart

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Meruňková stužka se nachází v sekci Ilustrační kliparty symboly ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Rybář ke stáhnutí Podívejte se i na klipart Mobil zdarma Mohl by vás také zajímat obrázek Spící čtenářka ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektorový obrázek, grafika, download, ke stažení, free, Meruňková stužka, kliparty, ilustrační obrázek, ke stáhnutí, cliparts, obrázek, Symboly, Meruňková stužka, klipart, vektor

Doporučené použití klipartu: dokument, profil, referáty, inkscape, web, avatar, Twitter, škola, Pinterest, plakát, Instagram, památník, word, pozvánky, webové stránky, články

Mezi zajímavé vektory patří i klipart VW Scirocco ke stáhnutí, ilustrace Student zdarma nebo vektor Žehlička ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.