Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační klipart, obrázek Šedá mašle (Vánoce) do dokumentů zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Šedá mašle zadarmo

Šedá mašle je dalším zajímavým klipartem - vektorovým obrázkem. Vektorový obrázek Šedá mašle je přichystaný ke stažení v různých velikostech a dvou formátech (vektorový SVG formát a bitmaponový PNG formát). Tento klipart lze využít v online prezentacích, na web stránkách, v textových editorech typu Word či v tabulkovém procesoru (excelu). Obrázek můžete editovat, upravovat a sdílet.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Šedá mašle zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Klipart Šedá mašle ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Šedá mašle ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stáhnutí na nové stránce.

1352x1600
1082x1280
677x800
422x500
135x160

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 53 473 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: Firkin

Zaujal vás náš klipart Šedá mašle? Potom se podělte s dalšími osobami na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

Vektorový obrázek Šedá mašle patří do sekce Vektorové kliparty vánoce ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Školák ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Dětská skluzavka ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat obrázek, klipart Angelina Jolie zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektorový obrázek, download, Vánoce, ilustrace, kliparty, free, svg, ilustrační obrázek, ke stáhnutí, obrázek, ke stažení, cliparts, vektor, klipart, Šedá mašle

Doporučené použití klipartu: blog, vstupenky, video, seminární práce, letáky, bakalářská práce, brožury, Twitter, etikety, diplomová práce, dokumenty, vizitky, corelDraw, PowerPoint, diář, Instagram, prezentace

Mezi ilustrační obrázky patří i klipart Druhé místo zdarma, klipart Pařáty smrtky ke stažení nebo obrázek Viola ke stažení Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Nyní si můžete vybrat jeden rozměr obrázku. Klipart s vybranými rozměry se potom objeví v novém oknu vašeho internetového browseru.

Kliparty k dispozici zdarma pro vaše projekty

Vektorový obrázek byl získán v rámci projektu Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další zajímavé ilustrace můžete stahovat právě z tohoto projektu.