Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Šedá mašle (Vánoce) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Šedá mašle zdarma ke stažení

Jednoduchý klipart (clipart) pojmenovaný výstižně - Šedá mašle. Stahujte klipart Šedá mašle v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Šedá mašle? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Šedá mašle zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Šedá mašle ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Šedá mašle ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1352x1600
1082x1280
677x800
422x500
135x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 53 473 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: Firkin

Sdílejte klipart nazvaný Šedá mašle s vašimi kamarády na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

Obrázek Šedá mašle je v kategorii Obrázky vánoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek, klipart Svazijsko ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Sushi zdarma. Mohl by vás také zajímat obrázek Romantické blahopřání ke stáhnutí. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: kliparty, Šedá mašle, klipart, cliparts, zdarma, download, vektorový obrázek, Šedá mašle, ke stažení, ilustrace, ilustrační obrázek, vektor, grafika, obrázek, ke stáhnutí

Doporučené použití klipartu: web, PowerPoint, inkscape, pozvánky, referáty, corelDraw, plakáty, word, office, webové stránky, prezentace, video, fotokniha, památník, seminární práce, škola

Mezi zajímavé vektory patří i vektorový obrázek Koně ke stáhnutí, obrázek Narozeniny číslo 9 zdarma nebo vektor Vyzdobené okno zdarma Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty pro vaše projekty k použití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další kreslené ilustrace lze stahovat právě z tohoto projektu.