Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Lišky (Rostliny) pro různé účely zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Lišky ke stažení zdarma

Právě si prohlížíte další klipart. Obrázek má název Lišky. Obrázek Lišky je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Obrázek můžete použít v powerpointových prezentacích, na web stránkách, v textových editorech nebo v elektronických tabulkových procesorech typu excelu. Lze jej libovolně pozměnit dle vašich potřeb.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Lišky zdarma ke stažení, Rostliny vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Lišky ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Lišky ke stažení, Rostliny vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stáhnutí na nové stránce.

1600x1152
1280x921
800x576
500x360
160x115

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 76 355 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: opk

Potěší nás, pokud budete tento klipart Lišky sdílet s vašimi přáteli na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

Obrázek Lišky se nachází v sekci Ilustrační kliparty rostliny ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit klipart 2 Euro centy ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Duhový drak ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat klipart Injekce zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: zdarma, free, ke stažení, vektor, ilustrace, ke stáhnutí, svg, grafika, obrázek, download, Lišky, Lišky, ilustrační obrázek, klipart, Rostliny

Doporučené použití klipartu: profil, fotokniha, Twitter, dokument, památník, bakalářská práce, web, oznámení, openOffice, referáty, deníček, PowerPoint, office, časopis, škola, letáky, eshop

Mezi zajímavé kliparty patří i obrázek, klipart Kolíček zdarma, obrázek, klipart Pitná voda ke stáhnutí nebo vektorový obrázek Náhrobník ke stažení Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Nyní si kliknutím vyberte jedno z uvedených rozlišení. Obrázek si uložte z nově otevřeného okna prohlížeče.

Stahujte zdarma obrázky a použijte je ve svých dílech

Obrázek byl získán z webových stránek Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Pro detailní informace zkuste navštívit jejich webovky. Další vektorové ilustrace můžete nalézt taktéž tam.