Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Lišky, Rostliny pro různé účely zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Lišky zdarma ke stažení

Tento vektorový klipart (obrázek) má název Lišky. Klipart Lišky je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Lišky zdarma ke stažení, Rostliny vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Lišky ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Lišky ke stažení, Rostliny vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1152
1280x921
800x576
500x360
160x115

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 76 355 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: opk

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Lišky se nachází v sekci Kliparty rostliny ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Mikuláš ke stáhnutí Podívejte se i na vektor Pirátská loď zdarma Mohl by vás také zajímat ilustrace Dětský vláček ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: grafika, Lišky, vektorový obrázek, zdarma, kliparty, klipart, ke stažení, Lišky, cliparts, ke stáhnutí, ilustrační obrázek, Rostliny, obrázek, ilustrace, download

Doporučené použití klipartu: referáty, plakát, profil, office, textové dokumenty, word, fotokniha, seminární práce, časopis, Instagram, web, kalendář, PowerPoint, prezentace, škola, dokumenty

Mezi zajímavé ilustrace patří i vektor Oslava ke stáhnutí, obrázek Upíří zuby zdarma nebo klipart Adax ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další hezké kresby naleznete taktéž tam.