Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Jimmy Carter, Osobnosti zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Jimmy Carter zdarma ke stažení

Jimmy Carter je název dalšího obrázku resp. klipartu. Kreslená ilustrace Jimmy Carter je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Jimmy Carter zdarma ke stažení, Osobnosti vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Jimmy Carter ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Jimmy Carter ke stažení, Osobnosti vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1175x1600
940x1280
588x800
367x500
117x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 46 155 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: cactus cowboy

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Jimmy Carter je v kategorii Ilustrační kliparty osobnosti ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Námořnické srdce ke stáhnutí Podívejte se i na obrázek Žák zdarma Mohl by vás také zajímat vektor Formule 1 ke stažení. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: grafika, kliparty, ilustrace, Jimmy Carter, ke stáhnutí, Jimmy Carter, klipart, zdarma, cliparts, ke stažení, download, free, Osobnosti, vektorový obrázek, svg

Doporučené použití klipartu: referáty, word, profilovka, kalendář, webové stránky, plakát, fotokniha, škola, dokumenty, office, prezentace, web, Instagram, časopis, články, inkscape

Mezi vektorové ilustrace patří i obrázek Kočičky ke stáhnutí, klipart Filipíny zdarma nebo ilustrace Srdce s květinami ke stažení Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další ilustrační grafiku naleznete taktéž tam.