Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Jimmy Carter, Osobnosti zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Jimmy Carter zdarma ke stažení

Jimmy Carter je název dalšího obrázku resp. klipartu. Kreslená ilustrace Jimmy Carter je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Jimmy Carter zdarma ke stažení, Osobnosti vektor do vašich dokumentů

Klipart Jimmy Carter ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Jimmy Carter ke stažení, Osobnosti vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1175x1600
940x1280
588x800
367x500
117x160

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 46 155 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: cactus cowboy

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Jimmy Carter se nachází v kategorii Vektorové kliparty osobnosti ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Chrám ke stažení Podívejte se i na klipart Pírko ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat obrázek Airbus A320 zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: grafika, klipart, Jimmy Carter, Jimmy Carter, vektorový obrázek, ilustrační obrázek, kliparty, free, ke stažení, ke stáhnutí, cliparts, download, svg, obrázek, zdarma

Doporučené použití klipartu: plakáty, Instagram, referáty, časopis, Pinterest, fotokniha, plakát, kalendář, škola, Twitter, profil, dokument, články, pozvánky, textové dokumenty, dokumenty

Mezi zajímavé kliparty patří i klipart Fialový vrtulník ke stažení, ilustrace Zákaz selfie tyčí ke stáhnutí nebo vektor Pávík zdarma Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další vektorové ilustrace naleznete taktéž tam.