Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart DOCB, Symboly nejen pro fotoknihy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart DOCB zdarma ke stažení

Další pěkný obrázek je klipart s pojmenovaný DOCB. Doporučujeme vám využít všech výhod, které jsou nabízeny vektorovou grafikou. Užijte si špičkové kvality v jakémkoliv rozlišení při zachování stejné souborové velikosti. Stahujte obrázek DOCB ve formátu SVG. Co říkáte na grafiku pojmenovanou DOCB? Pakliž se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart DOCB zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart DOCB ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart DOCB ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1486x1600
1189x1280
743x800
465x500
149x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 5 852 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: OpenClipart

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek DOCB je v kategorii Kliparty symboly ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Vánoční blahopřání ke stáhnutí Podívejte se i na obrázek Jaderná elektrárna zdarma Mohl by vás také zajímat vektor Pí ke stažení. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: download, obrázek, kliparty, ilustrace, cliparts, zdarma, ke stažení, ilustrační obrázek, vektor, grafika, free, klipart, svg, DOCB, vektorový obrázek

Doporučené použití klipartu: Twitter, inkscape, blog, škola, PowerPoint, seminární práce, plakáty, openOffice, Instagram, word, dokumenty, profilovka, články, prezentace, office, web

Mezi vektorové ilustrace patří i obrázek Africká zvířata ke stáhnutí, klipart Mapa Venezuely zdarma nebo ilustrace Mapa Nizozemí ke stažení Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další ilustrační grafiku naleznete taktéž tam.