Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Slečna pokladní (Ženy) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Slečna pokladní zdarma ke stažení

Právě zde vidíte vektorový obrázek (tzv. Klipart), jeho název je Slečna pokladní. Klipart Slečna pokladní je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Slečna pokladní zdarma ke stažení, Ženy vektor do vašich dokumentů

Klipart Slečna pokladní ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Slečna pokladní ke stažení, Ženy vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1298
1280x1039
800x649
500x406
160x130

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 80 416 Bajtů)

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: oksmith

Líbí se vám klipart Slečna pokladní? Pak se podělte s kolegy na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

Vektorový obrázek Slečna pokladní je v kategorii Obrázky Ženy ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek, klipart Velikonoční pohlednice ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Piraňa ke stažení. Mohl by vás také zajímat obrázek Modrá kočka ke stažení. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Slečna pokladní, vektor, ke stáhnutí, ilustrace, ilustrační obrázek, Slečna pokladní, download, kliparty, zdarma, svg, grafika, cliparts, obrázek, ke stažení, free

Doporučené použití klipartu: škola, web, blog, referáty, etikety, pozvánky, textové dokumenty, Facebook, Twitter, webové stránky, seminární práce, inkscape, profil, avatar, prezentace, wordpress

Mezi kreslené ilustrace patří i vektorový obrázek Umělé květiny ke stažení, obrázek Přejezd značka ke stažení nebo vektor Salvador ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty k použití zdarma

Vektorový obrázek je převzat z webových stránek projektu Openclipart.org Lze jej zadarmo použít k libovolnému účelu. Doplňkové informace o skutečném autorovi obrázku lze většinou nalézt na webových stránkách projektu. Další ilustrační obrázky najdete také tam.