Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Bílá věž, Symboly pro různé účely zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Bílá věž zdarma ke stažení

Bílá věž je jméno dalšího grafického díla z naší galerie klipartů. Stahujte klipart Bílá věž v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Bílá věž zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Obrázek Bílá věž ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Bílá věž ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 34 300 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: DG-RA

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Bílá věž je v kategorii Vektorové obrázky symboly ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Ara ke stáhnutí Podívejte se i na ilustrace Mapa USA zdarma Mohl by vás také zajímat klipart Váhy ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: grafika, vektor, ke stažení, cliparts, obrázek, ke stáhnutí, klipart, Bílá věž, kliparty, free, zdarma, Symboly, ilustrační obrázek, Bílá věž, vektorový obrázek

Doporučené použití klipartu: škola, referáty, corelDraw, web, prezentace, seminární práce, openOffice, plakáty, dokumenty, webové stránky, fotokniha, Pinterest, blog, Instagram, památník, plakát

Mezi zajímavé vektory patří i ilustrace Srdíčka ke stáhnutí, vektor Indiánka zdarma nebo obrázek Záchranka ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.