Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Bluma (Ovoce) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Bluma zdarma ke stažení

Jste na webové stránce, na které naleznete klipart pojmenovaný Bluma. Klipart Bluma je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Bluma? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Bluma zdarma ke stažení, Ovoce vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Bluma ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Bluma ke stažení, Ovoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1060x1600
848x1280
530x800
332x500
106x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 2 356 660 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: Firkin

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli Bluma s vašimi kamarády na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

Obrázek Bluma je v kategorii Obrázky ovoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek, klipart Modrá vlajka ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Červené A zdarma. Mohl by vás také zajímat obrázek Žlutá ozdoba ke stáhnutí. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrace, grafika, free, ke stažení, Bluma, obrázek, svg, ilustrační obrázek, vektorový obrázek, Bluma, download, Ovoce, cliparts, zdarma, vektor

Doporučené použití klipartu: diář, referáty, wordpress, seminární práce, webové stránky, kalendář, corelDraw, office, památník, word, Adobe Illustrator, profil, video, Twitter, články, etikety

Mezi vektorové ilustrace patří i vektorový obrázek Stříhání vlasů ke stáhnutí, obrázek Kobliha zdarma nebo vektor Přípona ZIP zdarma Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty pro vaše projekty k použití zdarma

Obrázek je stažen z webového projektu Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další ilustrační grafiku lze stahovat právě z tohoto projektu.