Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Bluma (Ovoce) pro různé účely zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Bluma zdarma

Jednoduchý klipart (clipart) pojmenovaný výstižně - Bluma. Vektorová ilustrace Bluma je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Tento vektorový obrázek můžete využít k různým účelům. Lze jej využít ve školství, do fotoknihy, na webové stránky, do power-pointových prezentací atd. Klipart lze použít dokonce i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Bluma zdarma ke stažení, Ovoce vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Bluma ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Bluma ke stažení, Ovoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1060x1600
848x1280
530x800
332x500
106x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 2 356 660 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: Firkin

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli Bluma s jinými lidmi na společených (komunitních, sociálních) webech jako je Facebook, Reddit, síť X (Twitter) nebo Pinterest.

Klipart Bluma se nachází v kategorii Kliparty ovoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Pavouk ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Žabička zdarma. Mohl by vás také zajímat vektorový obrázek Graviola ke stáhnutí. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stáhnutí, vektorový obrázek, ilustrační obrázek, download, Bluma, grafika, Bluma, free, klipart, obrázek, ilustrace, vektor, zdarma, ke stažení, svg

Doporučené použití klipartu: manuály, etikety, diář, fotografie, oznámení, kalendář, blog, památník, eshop, bakalářská práce, časopis, plakáty, katalog, textové dokumenty, magazín, prospekty, Adobe Illustrator

Mezi vektorové ilustrace patří i obrázek CSS soubor ke stáhnutí, vektor Martináč měsíčitý ke stažení nebo vektorový klipart Digitální znak 1 zdarma Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Nyní si můžete zvolit jedno z uvedených rozlišení a klikem si ho vybrat. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektorové obrázky k použití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další ilustrační grafiku jsou ke stažení taktéž tam.