Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Bluma (Ovoce) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Bluma zdarma ke stažení

Právě můžete vidět další vektorový obrázek (klipart). Pojmenovaný je Bluma. Vektorový obrázek Bluma je přichystaný ke stažení v různých velikostech a dvou formátech (vektorový SVG formát a bitmaponový PNG formát). Zamlouvá se vám obrázek Bluma? Pakliže ano, můžete jej zdarma stáhnout a použít například do školních referátů, diplomek či jako zpestření do fotoknihy


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Bluma zdarma ke stažení, Ovoce vektor do vašich dokumentů

Obrázek Bluma ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Bluma ke stažení, Ovoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1060x1600
848x1280
530x800
332x500
106x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 2 356 660 Bajtů)

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: Firkin

Budeme rádi, pokud budete sdílet klipart Bluma s partnery, kolegy a kamarády na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

Vektorový klipart Bluma je v kategorii Obrázky ovoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek, klipart Dům hrůzy ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Valentýnské pozadí ke stažení. Mohl by vás také zajímat obrázek Zeleninové srdce ke stažení. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektorový obrázek, free, klipart, kliparty, Bluma, obrázek, ke stažení, download, cliparts, ilustrační obrázek, ke stáhnutí, vektor, Ovoce, svg, grafika

Doporučené použití klipartu: web, škola, corelDraw, Adobe Illustrator, wordpress, prezentace, fotokniha, word, památník, dokumenty, Facebook, openOffice, eshop, časopis, webové stránky, Twitter

Mezi hezké kresby patří i vektorový obrázek Bleděmodrý strom ke stažení, obrázek Kašna ke stažení nebo vektor Šipka dolů ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty k použití zdarma

Vektorový klipart pochází ze stránek Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další zajímavé kliparty jsou tam též dostupné.