Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Bluma, Ovoce nejen pro Office zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Bluma zdarma ke stažení

Jednoduchý klipart (clipart) pojmenovaný výstižně - Bluma. Pakliže si chcete obrázek Bluma stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Náš tip. Použijte obrázek Bluma v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Bluma zdarma ke stažení, Ovoce vektor do vašich dokumentů

Klipart Bluma ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Bluma ke stažení, Ovoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1060x1600
848x1280
530x800
332x500
106x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 2 356 660 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Firkin

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Bluma se nachází v sekci Ilustrační kliparty ovoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Harmonika ke stáhnutí Podívejte se i na klipart Kobylka zdarma Mohl by vás také zajímat obrázek TAR ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: klipart, kliparty, obrázek, Bluma, Bluma, grafika, Ovoce, vektor, vektorový obrázek, ilustrační obrázek, download, svg, zdarma, cliparts, ke stažení

Doporučené použití klipartu: textové dokumenty, fotokniha, PowerPoint, plakáty, časopis, word, openOffice, památník, dokument, plakát, seminární práce, kalendář, referáty, Facebook, Pinterest, škola

Mezi zajímavé ilustrace patří i klipart Moucha ke stáhnutí, ilustrace Abraham Lincoln zdarma nebo vektor Chrám ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další hezké kresby naleznete taktéž tam.