Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Bluma, Ovoce nejen pro Office zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Bluma zdarma ke stažení

Bluma je název dalšího obrázku resp. klipartu. Stahujte klipart Bluma v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Bluma zdarma ke stažení, Ovoce vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Bluma ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Bluma ke stažení, Ovoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1060x1600
848x1280
530x800
332x500
106x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 2 356 660 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Firkin

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Bluma patří do sekce Ilustrační kliparty ovoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Tenista zdarma Podívejte se i na vektor Model atomu ke stažení Mohl by vás také zajímat ilustrace Stříbrná rtěnka ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektorový obrázek, ke stáhnutí, download, svg, Bluma, klipart, obrázek, ilustrace, cliparts, zdarma, Ovoce, vektor, ilustrační obrázek, free, kliparty

Doporučené použití klipartu: profil, PowerPoint, webové stránky, inkscape, Adobe Illustrator , kalendář, plakáty, Pinterest, fotokniha, blog, openOffice, profilovka, články, prezentace, office, Facebook

Mezi kreslené ilustrace patří i vektor DVD přehrávač zdarma, obrázek Keltský kříž ke stažení nebo klipart Mapa Japonska ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.