Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Bluma, Ovoce nejen pro Office zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Bluma zdarma ke stažení

Jednoduchý klipart (clipart) pojmenovaný výstižně - Bluma. Pakliže si chcete obrázek Bluma stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Náš tip. Použijte obrázek Bluma v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Bluma zdarma ke stažení, Ovoce vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Bluma ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Bluma ke stažení, Ovoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1060x1600
848x1280
530x800
332x500
106x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 2 356 660 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Firkin

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Bluma je v kategorii Obrázky ovoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart BMW touring ke stáhnutí Podívejte se i na obrázek Jabko zdarma Mohl by vás také zajímat vektor ASP ke stažení. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stáhnutí, download, svg, vektorový obrázek, Ovoce, Bluma, vektor, klipart, ilustrační obrázek, grafika, obrázek, cliparts, Bluma, ilustrace, kliparty

Doporučené použití klipartu: PowerPoint, webové stránky, časopis, inkscape, dokument, dokumenty, články, Instagram, Adobe Illustrator , profil, Facebook, plakáty, plakát, corelDraw, škola, Twitter

Mezi vektorové ilustrace patří i obrázek Mikrovlnná trouba ke stáhnutí, klipart Ankh zdarma nebo ilustrace Modrý dárek ke stažení Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další ilustrační grafiku naleznete taktéž tam.