Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Narozeninový dort (Jídlo) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Narozeninový dort zdarma ke stažení

Právě zde vidíte vektorový obrázek (tzv. Klipart), jeho název je Narozeninový dort. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Narozeninový dort nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Tento klipart lze využít v online prezentacích, na web stránkách, v textových editorech typu Word či v tabulkovém procesoru (excelu). Obrázek můžete editovat, upravovat a sdílet.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Narozeninový dort zdarma ke stažení, Jídlo vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Narozeninový dort ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Narozeninový dort ke stažení, Jídlo vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1569
1280x1255
800x784
500x490
160x157

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 199 669 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: dstankie

Obrázek, klipart pojmenovaný Narozeninový dort můžete sdílet s přáteli a kamarády na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

Klipart Narozeninový dort se nachází v kategorii Kliparty jídlo ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektor AMC Gremlin ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Zlatý kříž ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat vektorový obrázek Rachejtle zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: cliparts, zdarma, ilustrace, Narozeninový dort, free, Jídlo, svg, download, kliparty, grafika, ke stažení, klipart, ke stáhnutí, vektorový obrázek, vektor

Doporučené použití klipartu: prezentace, kalendář, referáty, pozvánky, textové dokumenty, web, openOffice, škola, články, památník, plakát, corelDraw, inkscape, Adobe Illustrator, PowerPoint, časopis

Mezi zajímavou grafiku patří i obrázek CSV zdarma, obrázek, klipart Lednička ke stáhnutí nebo vektorový klipart Pixie ke stažení Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty a obrázky k použití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další zajímavé vektory jsou tam k dispozici ke stažení.

Malují rády vaše děti? Pokud ano, nechť zkusí omalovánky online pro děti. Kategorie auta, vláčky nebo pohádky uspokojí kluky i holky.