Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Narozeninový dort, Jídlo zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Narozeninový dort zdarma ke stažení

Zajímavým výtvorem je bezesporu i další náš obrázek pojmenovaný jednoduše - Narozeninový dort. Kreslená ilustrace Narozeninový dort je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Líbí se vám obrázek (klipart) Narozeninový dort? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Narozeninový dort zdarma ke stažení, Jídlo vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Narozeninový dort ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Narozeninový dort ke stažení, Jídlo vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1569
1280x1255
800x784
500x490
160x157

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 199 669 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: dstankie

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Narozeninový dort se nachází v sekci Vektorové kliparty jídlo ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Znak beran ke stáhnutí Podívejte se i na vektor Zlaté E zdarma Mohl by vás také zajímat ilustrace Kormidlo ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: obrázek, klipart, grafika, Narozeninový dort, free, Jídlo, zdarma, download, Narozeninový dort, ilustrační obrázek, svg, ke stáhnutí, kliparty, vektor, ilustrace

Doporučené použití klipartu: škola, openOffice, fotokniha, referáty, Pinterest, plakát, avatar, Facebook, Instagram, office, články, inkscape, kalendář, plakáty, pozvánky, dokumenty

Mezi zajímavé vektory patří i vektor Malajsie ke stáhnutí, obrázek Zelená ozdoba zdarma nebo klipart Uganda ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.

Malují rády vaše děti? Pokud ano, nechť zkusí omalovánky online pro děti. Kategorie auta, vláčky nebo pohádky uspokojí kluky i holky.