Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Narozeninový dort, Jídlo zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Narozeninový dort zdarma ke stažení

Zajímavým výtvorem je bezesporu i další náš obrázek pojmenovaný jednoduše - Narozeninový dort. Kreslená ilustrace Narozeninový dort je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Líbí se vám obrázek (klipart) Narozeninový dort? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Narozeninový dort zdarma ke stažení, Jídlo vektor do vašich dokumentů

Klipart Narozeninový dort ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Narozeninový dort ke stažení, Jídlo vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1569
1280x1255
800x784
500x490
160x157

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 199 669 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: dstankie

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Narozeninový dort patří do sekce Ilustrační obrázky jídlo ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Tetování zdarma Podívejte se i na klipart Televizor ke stažení Mohl by vás také zajímat obrázek Narozeninové číslo 3 ke stáhnutí. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: kliparty, ilustrační obrázek, obrázek, vektorový obrázek, klipart, download, Narozeninový dort, cliparts, ilustrace, grafika, vektor, ke stažení, Jídlo, zdarma, Narozeninový dort

Doporučené použití klipartu: word, pozvánky, openOffice, profil, fotokniha, Twitter, textové dokumenty, Pinterest, inkscape, plakát, časopis, Instagram, prezentace, profilovka, blog, referáty

Mezi ilustrační grafiku patří i klipart Ronald Reagan zdarma, ilustrace Granátové jablko ke stažení nebo vektor Znamení ryby ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.

Malují rády vaše děti? Pokud ano, nechť zkusí omalovánky online pro děti. Kategorie auta, vláčky nebo pohádky uspokojí kluky i holky.