Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Narozeninový dort (Jídlo) zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Narozeninový dort zadarmo ke stažení

Nacházíte se na stránce, která obsahuje vektorový obrázek nazvaný Narozeninový dort. Z této webové stránky lze stáhnout obrázek Narozeninový dort v originálním vektorovém formátu SVG nebo v bitmapovém PNG formátu. SVG formát zaručuje nejlepší výslednou kvalitu obrázku. Výhodou PNG formátu je rozsáhlá kompatibilita napříč systémy a softwary. Tento vektorový obrázek můžete využít k různým účelům. Lze jej využít ve školství, do fotoknihy, na webové stránky, do power-pointových prezentací atd. Klipart lze použít dokonce i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Narozeninový dort zdarma ke stažení, Jídlo vektor do vašich dokumentů

Obrázek Narozeninový dort ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Narozeninový dort ke stažení, Jídlo vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1569
1280x1255
800x784
500x490
160x157

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 199 669 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: dstankie

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli Narozeninový dort s přáteli na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

Vektorový klipart Narozeninový dort je v kategorii Vektorové obrázky jídlo ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový obrázek Dárek se stuhou ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Molekula zdarma. Mohl by vás také zajímat vektor Pilot ke stáhnutí. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrace, cliparts, klipart, Narozeninový dort, grafika, vektorový obrázek, download, kliparty, zdarma, free, Narozeninový dort, svg, obrázek, ilustrační obrázek, ke stažení

Doporučené použití klipartu: referáty, Instagram, škola, blog, video, Twitter, vstupenky, brožury, profil, časopis, diplomová práce, seminární práce, plakáty, web, dokument, corelDraw, oznámení

Mezi vektorové ilustrace patří i vektorový klipart Kaštan ke stáhnutí, vektorový obrázek Pero ke stáhnutí nebo obrázek, klipart Censored zdarma Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Zvolte rozměr, velikost klipartu ke stažení. Obrázek v daném rozlišení se vám otevře v novém okně browseru. Odtud ho můžete uložit na disk počítače.

Kliparty pro Office zdarma

Vektorový klipart pochází z projektu Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další ilustrační grafiku můžete taktéž stahovat z tohoto projektu.

Malují rády vaše děti? Pokud ano, nechť zkusí omalovánky online pro děti. Kategorie auta, vláčky nebo pohádky uspokojí kluky i holky.