Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Narozeninový dort (Jídlo) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Narozeninový dort zdarma ke stažení

Další pěkný obrázek je klipart pojmenovaný Narozeninový dort. Stahujte klipart Narozeninový dort v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Náš tip. Použijte obrázek Narozeninový dort v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Narozeninový dort zdarma ke stažení, Jídlo vektor do vašich dokumentů

Klipart Narozeninový dort ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Narozeninový dort ke stažení, Jídlo vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1569
1280x1255
800x784
500x490
160x157

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 199 669 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: dstankie

Obrázek, klipart pojmenovaný Narozeninový dort můžete sdílet s přáteli a kamarády na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

Vektorový obrázek Narozeninový dort se nachází v sekci Obrázky, kliparty jídlo ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Fialový vrtulník ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Kalkulačka zdarma. Mohl by vás také zajímat vektorový klipart Hula tanečnice ke stáhnutí. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: svg, Narozeninový dort, cliparts, ke stáhnutí, ke stažení, vektorový obrázek, klipart, zdarma, kliparty, ilustrace, Narozeninový dort, vektor, ilustrační obrázek, Jídlo, free

Doporučené použití klipartu: články, openOffice, časopis, seminární práce, video, pozvánky, Facebook, dokumenty, škola, web, prezentace, inkscape, památník, webové stránky, fotokniha, profilovka

Mezi zajímavé vektory patří i vektor Benin ke stáhnutí, ilustrace Svěrka zdarma nebo klipart Dioxin zdarma Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

kliparty a obrázky k použití zdarma

Vektorový obrázek je převzat z webových stránek projektu Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další kreslené ilustrace jsou tam k dispozici ke stažení.

Malují rády vaše děti? Pokud ano, nechť zkusí omalovánky online pro děti. Kategorie auta, vláčky nebo pohádky uspokojí kluky i holky.