Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Narozeninový dort (Jídlo) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Narozeninový dort zdarma ke stažení

Narozeninový dort je název dalšího obrázku resp. klipartu. Pakliže si chcete obrázek Narozeninový dort stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Narozeninový dort? Pakliže se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Narozeninový dort zdarma ke stažení, Jídlo vektor do vašich dokumentů

Obrázek Narozeninový dort ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Narozeninový dort ke stažení, Jídlo vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1569
1280x1255
800x784
500x490
160x157

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 199 669 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: dstankie

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli Narozeninový dort s rodinou a kamarády na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

Vektorový klipart Narozeninový dort patří do kategorie Obrázky, kliparty jídlo ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Rambutan ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Žluté dýně zdarma. Mohl by vás také zajímat vektorový klipart Virtuální realita ke stáhnutí. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: kliparty, free, vektorový obrázek, grafika, klipart, obrázek, cliparts, Narozeninový dort, download, svg, zdarma, ilustrace, Narozeninový dort, ke stáhnutí, Jídlo

Doporučené použití klipartu: office, škola, video, plakáty, corelDraw, kalendář, etikety, web, profil, profilovka, avatar, památník, word, plakát, Instagram, inkscape

Mezi vektorové ilustrace patří i vektor Klíště ke stáhnutí, ilustrace Arizona zdarma nebo klipart Smutná královna zdarma Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Ilustrační vektorové obrázky zdarma bez poplatku a registrace

Vektorový klipart pochází ze stránek Openclipart.org Lze jej zadarmo použít k libovolnému účelu. Doplňkové informace o skutečném autorovi obrázku lze většinou nalézt na webových stránkách projektu. Další ilustrační grafiku můžete taktéž stahovat z tohoto projektu.

Malují rády vaše děti? Pokud ano, nechť zkusí omalovánky online pro děti. Kategorie auta, vláčky nebo pohádky uspokojí kluky i holky.