Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Arundina, Květiny nejen do školy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Arundina zdarma ke stažení

Další z vektorových obrázků. Tentokrát obsahuje motiv nazvaný Arundina. Klipart Arundina je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Arundina zdarma ke stažení, Květiny vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Arundina ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Arundina ke stažení, Květiny vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 260 036 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: jpenrici

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Arundina je v kategorii Obrázky květiny ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Skarab ke stáhnutí Podívejte se i na obrázek Srdce z čísel zdarma Mohl by vás také zajímat vektor Okurek ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektorový obrázek, kliparty, grafika, ke stáhnutí, zdarma, cliparts, Arundina, obrázek, ilustrace, Květiny, Arundina, vektor, ke stažení, ilustrační obrázek, svg

Doporučené použití klipartu: blog, PowerPoint, profil, word, škola, dokumenty, seminární práce, Instagram, referáty, webové stránky, office, prezentace, kalendář, Pinterest, openOffice, profilovka

Mezi zajímavé vektory patří i obrázek Dáma ke stáhnutí, klipart AMR zdarma nebo ilustrace Pilot ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.