Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Arundina, Květiny nejen do školy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Arundina zdarma ke stažení

Další z vektorových obrázků. Tentokrát obsahuje motiv nazvaný Arundina. Klipart Arundina je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Arundina zdarma ke stažení, Květiny vektor do vašich dokumentů

Klipart Arundina ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Arundina ke stažení, Květiny vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 260 036 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: jpenrici

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Arundina se nachází v kategorii Ilustrační kliparty květiny ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Kapitán ke stažení Podívejte se i na klipart Ruská mapa ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat obrázek Zelená složka zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: download, klipart, svg, ke stáhnutí, vektorový obrázek, ke stažení, cliparts, grafika, ilustrace, vektor, Arundina, ilustrační obrázek, obrázek, kliparty, free

Doporučené použití klipartu: inkscape, fotokniha, blog, časopis, Adobe Illustrator , webové stránky, textové dokumenty, PowerPoint, profil, web, prezentace, referáty, profilovka, corelDraw, kalendář, pozvánky

Mezi zajímavou grafiku patří i klipart Plazmová televize ke stažení, ilustrace Kočička ke stáhnutí nebo vektor Upír zdarma Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavé vektory naleznete taktéž tam.