Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Arundina (Květiny) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Arundina zdarma ke stažení

Arundina je jméno dalšího grafického díla z naší galerie klipartů. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Arundina nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Arundina lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Arundina zdarma ke stažení, Květiny vektor do vašich dokumentů

Klipart Arundina ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Arundina ke stažení, Květiny vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 260 036 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: jpenrici

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli Arundina s ostatními na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

Vektorový obrázek Arundina je v kategorii Obrázky květiny ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek, klipart Mapa Finska ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Masožravka zdarma. Mohl by vás také zajímat obrázek Trojbarevná stužka ke stáhnutí. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: obrázek, Arundina, ilustrace, ke stažení, klipart, free, download, kliparty, Arundina, Květiny, ilustrační obrázek, grafika, vektorový obrázek, vektor, cliparts

Doporučené použití klipartu: škola, památník, prezentace, diář, Pinterest, webové stránky, Twitter, dokument, video, word, plakát, dokumenty, profilovka, blog, seminární práce, plakáty

Mezi vektorové ilustrace patří i vektorový obrázek Sluneční brýle ke stáhnutí, obrázek Lžička zdarma nebo vektor Stromeček s dárky zdarma Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty pro vaše projekty k použití zdarma

Vektorový obrázek je převzat z webových stránek projektu Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další ilustrační grafiku jsou tam k dispozici ke stažení.