Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Arundina, Květiny nejen do školy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Arundina zdarma ke stažení

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název Arundina. Obrázek Arundina je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Arundina? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Arundina zdarma ke stažení, Květiny vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Arundina ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Arundina ke stažení, Květiny vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 260 036 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: jpenrici

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Arundina patří do sekce Kliparty květiny ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Narozeninové číslo 9 zdarma Podívejte se i na vektor Malé písmeno H ke stažení Mohl by vás také zajímat ilustrace Červené V ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stáhnutí, ilustrace, svg, vektor, download, grafika, cliparts, ke stažení, Arundina, Arundina, klipart, kliparty, free, vektorový obrázek, Květiny

Doporučené použití klipartu: časopis, seminární práce, webové stránky, dokumenty, profilovka, Adobe Illustrator , corelDraw, Twitter, inkscape, články, blog, textové dokumenty, referáty, prezentace, web, plakát

Mezi kreslené ilustrace patří i vektor Brouček zdarma, obrázek Didgeridoo ke stažení nebo klipart Elektrická kytara ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.