Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Arundina (Květiny) nejen do fotoknihy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Arundina bezplatně ke stažení

Tento vektorový klipart (obrázek) má název Arundina. Vektorová ilustrace Arundina je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Arundina zdarma ke stažení, Květiny vektor do vašich dokumentů

Obrázek Arundina ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Arundina ke stažení, Květiny vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stáhnutí na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 260 036 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: jpenrici

Zaujal vás náš klipart Arundina? Potom se podělte se známými prostřednictvím výše uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

Vektorový klipart Arundina je v kategorii Vektorové obrázky květiny ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový obrázek Lev Nikolajevič Tolstoj ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Andílek ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat vektor Šedivá kraslice zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: download, svg, ke stažení, ilustrace, free, grafika, Arundina, kliparty, zdarma, vektor, vektorový obrázek, ke stáhnutí, cliparts, Arundina, Květiny

Doporučené použití klipartu: logo, office, wordpress, plakát, tiskoviny, seminární práce, corelDraw, referáty, manuály, word, dokumenty, katalog, Zoner Callisto, Pinterest, deníček, Twitter, vstupenky

Mezi ilustrační obrázky patří i vektorový klipart CD zdarma, klipart Větvička zdarma nebo obrázek, klipart Severní Irsko ke stažení Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Vyberte si prosím nejvhodnější z nich a klikněte na uvedený rozměr. Obrázek se poté otevřete v novém okně prohlížeče odkud ho můžete ve formátu png stáhnout na disk.

Office kliparty k použití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavé ilustrace tam lze také stáhnout.