Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Arundina (Květiny) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Arundina zdarma ke stažení

Arundina je dalším zajímavým klipartem - vektorovým obrázkem. Obrázek Arundina je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Uvedenou grafiku lze využít při tvorbě webových stránek, při psaní referátů, seminárek či jiných školních prací nebo jako avatar k profilu na diskuzních fórech a sociálních sítích.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Arundina zdarma ke stažení, Květiny vektor do vašich dokumentů

Obrázek Arundina ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Arundina ke stažení, Květiny vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 260 036 Bajtů)

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: jpenrici

Potěší nás, pokud budete tento klipart Arundina sdílet s kolegy na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

Vektorový klipart Arundina se nachází v kategorii Kliparty květiny ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Lebka elegán ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Elektrický zvonek ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat vektorový obrázek Rybí kost zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrace, Arundina, vektor, zdarma, free, ke stáhnutí, grafika, svg, ke stažení, ilustrační obrázek, cliparts, Arundina, obrázek, Květiny, kliparty

Doporučené použití klipartu: škola, dokument, blog, webové stránky, PowerPoint, web, Adobe Illustrator, památník, profilovka, openOffice, plakáty, eshop, seminární práce, plakát, kalendář, pozvánky

Mezi zajímavé kliparty patří i obrázek Hercule Poirot zdarma, obrázek, klipart Jablíčko ke stáhnutí nebo vektorový klipart Voskovka ke stažení Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty a obrázky k použití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další vektorové ilustrace tam lze také stáhnout.