Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Arundina, Květiny nejen do školy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Arundina zdarma ke stažení

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název Arundina. Obrázek Arundina je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Arundina? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Arundina zdarma ke stažení, Květiny vektor do vašich dokumentů

Obrázek Arundina ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Arundina ke stažení, Květiny vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 260 036 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: jpenrici

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Arundina je v kategorii Vektorové obrázky květiny ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Děti zdarma Podívejte se i na ilustrace Bromélie ke stažení Mohl by vás také zajímat klipart Leguán kubánský ke stáhnutí. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: zdarma, Arundina, Květiny, ilustrace, svg, Arundina, free, grafika, vektorový obrázek, cliparts, ke stáhnutí, vektor, kliparty, obrázek, ke stažení

Doporučené použití klipartu: office, plakát, Facebook, blog, památník, profilovka, dokumenty, Adobe Illustrator , kalendář, avatar, seminární práce, referáty, textové dokumenty, profil, plakáty, dokument

Mezi hezké kresby patří i ilustrace Ragbista zdarma, vektor Digitální znak J ke stažení nebo obrázek Palec dolů ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.