Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační klipart, obrázek Černý stromeček (Vánoce) zdarma ke stažení

Obrázek, klipart Černý stromeček zdarma ke stažení

Právě si prohlížíte další klipart. Obrázek má název Černý stromeček. Stahujte klipart Černý stromeček v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Černý stromeček zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Klipart Černý stromeček ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Černý stromeček ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1098x1600
878x1280
549x800
343x500
110x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 3 091 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: fcocfg

Tento obrázek s názvem (Černý stromeček) můžete sdílet s ostatními prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

Vektorový obrázek Černý stromeček je v sekci Ilustrační obrázky vánoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový klipart Zahradnice s růžemi ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Tryskáč ke stažení. Mohl by vás také zajímat ilustrace Zákaz psů ke stažení. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: zdarma, cliparts, download, ke stáhnutí, Vánoce, Černý stromeček, klipart, svg, kliparty, obrázek, grafika, Černý stromeček, ilustrační obrázek, vektorový obrázek, free

Doporučené použití klipartu: bakalářská práce, památník, oznámení, tiskoviny, Adobe Illustrator, diplomová práce, kalendář, profilovka, seminární práce, etikety, inkscape, diář, video, prospekty, wordpress, blog, plakát

Mezi ilustrační grafiku patří i ilustrace Astronaut ke stažení, obrázek, klipart Duchové ke stáhnutí nebo ilustrace Halloween známka ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Zvolte si jedno z uvedených rozlišení a klikněte na něj. Po kliku na vybraný rozměr se vám obrázek v dané velikosti otevře v novém okně internetového browseru.

Obrázky lze využívat zadarmo ve vašich projektech

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Lze jej zadarmo použít k libovolnému účelu. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další zajímavou grafiku najdete také tam.