Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Černý stromeček, Vánoce zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Černý stromeček zdarma ke stažení

Právě zde vidíte vektorový obrázek (tzv. Klipart), jeho název je Černý stromeček. Kreslená ilustrace Černý stromeček je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Černý stromeček zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Klipart Černý stromeček ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Černý stromeček ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1098x1600
878x1280
549x800
343x500
110x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 3 091 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: fcocfg

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Černý stromeček patří do sekce Ilustrační obrázky vánoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Marihuana zdarma Podívejte se i na klipart Malé písmeno Y ke stažení Mohl by vás také zajímat obrázek Keňa ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Vánoce, ilustrace, vektorový obrázek, ke stáhnutí, grafika, obrázek, klipart, svg, zdarma, download, free, ke stažení, vektor, ilustrační obrázek, kliparty

Doporučené použití klipartu: Pinterest, dokumenty, Facebook, plakáty, textové dokumenty, Instagram, profilovka, PowerPoint, škola, články, blog, profil, webové stránky, časopis, referáty, openOffice

Mezi kreslené ilustrace patří i klipart Smaragd zdarma, ilustrace Kudlanka nábožná ke stažení nebo vektor Ethereum ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.