Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Černý stromeček, Vánoce zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Černý stromeček zdarma ke stažení

Právě můžete vidět další vektorový obrázek (klipart). Pojmenovaný je Černý stromeček. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Černý stromeček nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Černý stromeček? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Černý stromeček zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Černý stromeček ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Černý stromeček ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1098x1600
878x1280
549x800
343x500
110x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 3 091 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: fcocfg

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Černý stromeček patří do sekce Obrázky vánoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Větrníky - květiny zdarma Podívejte se i na vektor Kedluben ke stažení Mohl by vás také zajímat ilustrace Znak panna ke stáhnutí. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: grafika, svg, download, vektor, vektorový obrázek, klipart, ilustrační obrázek, ilustrace, Černý stromeček, ke stáhnutí, cliparts, ke stažení, free, kliparty, Černý stromeček

Doporučené použití klipartu: referáty, Adobe Illustrator , dokumenty, články, inkscape, corelDraw, profil, časopis, škola, plakáty, fotokniha, pozvánky, textové dokumenty, Instagram, blog, památník

Mezi hezké kresby patří i vektor Abstraktní květ zdarma, obrázek PDF soubor ke stažení nebo klipart Černá oliva ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.