Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Černý stromeček, Vánoce zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Černý stromeček zdarma ke stažení

Právě zde vidíte vektorový obrázek (tzv. Klipart), jeho název je Černý stromeček. Kreslená ilustrace Černý stromeček je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Černý stromeček zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Černý stromeček ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Černý stromeček ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1098x1600
878x1280
549x800
343x500
110x160

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 3 091 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: fcocfg

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Černý stromeček je v sekci Obrázky, kliparty vánoce ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Pokladní ke stažení Podívejte se i na obrázek Dvouseteurovka ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat vektor Thálí zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stáhnutí, vektorový obrázek, ilustrace, grafika, cliparts, ke stažení, obrázek, download, kliparty, zdarma, Černý stromeček, free, ilustrační obrázek, Černý stromeček, svg

Doporučené použití klipartu: webové stránky, profil, časopis, blog, seminární práce, profilovka, referáty, Instagram, památník, textové dokumenty, prezentace, web, dokumenty, články, openOffice, inkscape

Mezi ilustrační obrázky patří i obrázek Rybák ke stažení, klipart Vánoční věnec ke stáhnutí nebo ilustrace Malé písmeno D zdarma Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další zajímavé ilustrace naleznete taktéž tam.