Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Černý stromeček, Vánoce zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Černý stromeček zdarma ke stažení

Právě můžete vidět další vektorový obrázek (klipart). Pojmenovaný je Černý stromeček. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Černý stromeček nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Černý stromeček? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Černý stromeček zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Obrázek Černý stromeček ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Černý stromeček ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1098x1600
878x1280
549x800
343x500
110x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 3 091 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: fcocfg

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Černý stromeček je v kategorii Ilustrační kliparty vánoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor George Washington ke stáhnutí Podívejte se i na ilustrace Drobné kvítky zdarma Mohl by vás také zajímat klipart Kapusta ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrační obrázek, ke stažení, Černý stromeček, free, ke stáhnutí, ilustrace, cliparts, vektor, obrázek, vektorový obrázek, klipart, kliparty, Černý stromeček, grafika, Vánoce

Doporučené použití klipartu: plakáty, PowerPoint, textové dokumenty, blog, pozvánky, web, plakát, avatar, Twitter, památník, webové stránky, profilovka, prezentace, corelDraw, openOffice, Instagram

Mezi zajímavé vektory patří i ilustrace Johannes Gutenberg ke stáhnutí, vektor Titanic zdarma nebo obrázek 2 Eura ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.