Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Přáníčko (Láska) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Přáníčko zdarma ke stažení

Nacházíte se na stránce, která obsahuje vektorový obrázek nazvaný Přáníčko. Klipart Přáníčko je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Tento vektorový obrázek můžete využít k různým účelům. Lze jej využít ve školství, do fotoknihy, na webové stránky, do power-pointových prezentací atd. Klipart lze použít dokonce i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Přáníčko zdarma ke stažení, Láska vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Přáníčko ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Přáníčko ke stažení, Láska vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x950
1280x760
800x475
500x297
160x95

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 47 116 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: oksmith

Potěší nás, pokud budete tento klipart Přáníčko sdílet s vašimi kamarády na Twitteru, Redditu nebo Facebooku.

Obrázek Přáníčko je v kategorii Obrázky láska ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek, klipart Dvouzubec černoplodý ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Digitální číslo 3 zdarma. Mohl by vás také zajímat obrázek Einstein ke stáhnutí. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: download, Přáníčko, cliparts, vektorový obrázek, free, grafika, Láska, zdarma, ilustrační obrázek, Přáníčko, vektor, klipart, svg, ilustrace, ke stáhnutí

Doporučené použití klipartu: pozvánky, dokument, fotokniha, etikety, seminární práce, profilovka, profil, web, blog, Twitter, eshop, video, word, office, kalendář, PowerPoint

Mezi zajímavé ilustrace patří i vektorový obrázek Liška obecná ke stáhnutí, obrázek Filmová kamera zdarma nebo vektor Papilio glaucus zdarma Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Ilustrace, obrázky lze zdarma použít

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další hezké kresby lze stahovat právě z tohoto projektu.