Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Přáníčko, Láska nejen pro fotoknihy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Přáníčko zdarma ke stažení

Jednoduchý klipart (clipart) pojmenovaný výstižně - Přáníčko. Stahujte klipart Přáníčko v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Přáníčko zdarma ke stažení, Láska vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Přáníčko ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Přáníčko ke stažení, Láska vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x950
1280x760
800x475
500x297
160x95

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 47 116 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: oksmith

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Přáníčko patří do sekce Obrázky, kliparty láska ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Holicí strojek zdarma Podívejte se i na vektor Uganda ke stažení Mohl by vás také zajímat ilustrace PPTX ke stáhnutí. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: download, grafika, vektor, free, klipart, kliparty, ke stažení, Přáníčko, Přáníčko, ilustrační obrázek, ilustrace, obrázek, ke stáhnutí, svg, zdarma

Doporučené použití klipartu: památník, seminární práce, inkscape, referáty, corelDraw, avatar, plakáty, fotokniha, word, Pinterest, Twitter, škola, Instagram, web, dokumenty, kalendář

Mezi hezké kresby patří i vektor Stodola zdarma, obrázek Vánoční kýč ke stažení nebo klipart Airbus ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.