Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Přáníčko (Láska) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Přáníčko zdarma ke stažení

Jste na webové stránce, na které naleznete klipart pojmenovaný Přáníčko. Klipart Přáníčko je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Tento klipart lze využít v online prezentacích, na web stránkách, v textových editorech typu Word či v tabulkovém procesoru (excelu). Obrázek můžete editovat, upravovat a sdílet.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Přáníčko zdarma ke stažení, Láska vektor do vašich dokumentů

Obrázek Přáníčko ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Přáníčko ke stažení, Láska vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x950
1280x760
800x475
500x297
160x95

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 47 116 Bajtů)

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: oksmith

Budeme rádi, pokud budete sdílet klipart Přáníčko s vašimi kamarády na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

Vektorový klipart Přáníčko se nachází v kategorii Kliparty láska ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Hrošík ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart BMW touring ke stažení. Mohl by vás také zajímat vektorový obrázek Fialová stuha ke stažení. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektorový obrázek, ilustrační obrázek, cliparts, ke stáhnutí, obrázek, free, ke stažení, Přáníčko, kliparty, svg, ilustrace, grafika, Přáníčko, klipart, download

Doporučené použití klipartu: wordpress, webové stránky, Pinterest, články, dokument, prezentace, eshop, Twitter, pozvánky, referáty, památník, fotokniha, textové dokumenty, plakáty, office, Instagram

Mezi hezké kresby patří i obrázek RAR ke stažení, obrázek, klipart Zelené vajíčko ke stažení nebo vektorový klipart Netopýr ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty můžete použít pro ve vašich projektech

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další zajímavé kliparty jsou tam též dostupné.