Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Přáníčko (Láska) pro různé účely zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Přáníčko bezplatně ke stažení

Zajímavý obrázek s názvem Přáníčko. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Přáníčko zdarma ke stažení, Láska vektor do vašich dokumentů

Obrázek Přáníčko ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Přáníčko ke stažení, Láska vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stáhnutí na nové stránce.

1600x950
1280x760
800x475
500x297
160x95

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 47 116 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: oksmith

Potěší nás, pokud budete tento klipart Přáníčko sdílet se známými na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

Vektorový klipart Přáníčko patří do sekce Vektorové kliparty láska ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Mula ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Černý král ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat obrázek, klipart TAR zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrační obrázek, ilustrace, svg, vektor, Přáníčko, ke stáhnutí, zdarma, kliparty, vektorový obrázek, grafika, ke stažení, download, Láska, obrázek, klipart

Doporučené použití klipartu: vizitky, seminární práce, plakáty, škola, letáky, openOffice, magazín, corelDraw, profilovka, Facebook, fotokniha, Adobe Illustrator, brožury, referáty, oznámení, prospekty, manuály

Mezi zajímavé kliparty patří i klipart Sprcha zdarma, vektorový klipart Červený sleď ke stažení nebo obrázek Marx Engels Lenin ke stažení Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Zvolte si prosím jeden z rozměrů a klikněte na něj. Obrázek se poté otevřete v novém okně prohlížeče odkud ho můžete ve formátu png stáhnout na disk.

Kliparty k dispozici zdarma pro vaše projekty

Vektorový klipart byl poskytnut projektem Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další vektorové ilustrace tam lze také stáhnout.