Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Baskytara (Hudba) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Baskytara zdarma ke stažení

Právě můžete vidět další vektorový obrázek (klipart). Pojmenovaný je Baskytara. Kreslená ilustrace Baskytara je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Baskytara zdarma ke stažení, Hudba vektor do vašich dokumentů

Obrázek Baskytara ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Baskytara ke stažení, Hudba vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x479
1280x383
800x239
500x150
160x48

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 64 328 Bajtů)

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: OpenClipart

Tento obrázek s názvem (Baskytara) můžete sdílet s partnery, kolegy a kamarády na různých sociálních sítích – Facebooku, Pinterestu, Redditu nebo Twitteru.

Vektorový klipart Baskytara je v kategorii Obrázky hudba ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek, klipart Zářivka ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Ředkev ke stažení. Mohl by vás také zajímat obrázek Žebrák ke stažení. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektor, ilustrační obrázek, Baskytara, Hudba, ke stažení, klipart, ke stáhnutí, obrázek, vektorový obrázek, grafika, svg, cliparts, kliparty, ilustrace, zdarma

Doporučené použití klipartu: textové dokumenty, časopis, prezentace, Twitter, referáty, profil, dokument, fotokniha, PowerPoint, články, video, office, diář, Pinterest, blog, avatar

Mezi ilustrační grafiku patří i vektorový obrázek Znak kozoroh ke stažení, obrázek Zamilovaný panda ke stažení nebo vektor Svatý Jiří ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty k použití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další zajímavou grafiku jsou tam též dostupné.