Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Baskytara, Hudba pro dokumenty zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Baskytara zdarma ke stažení

Zajímavým výtvorem je bezesporu i další náš obrázek pojmenovaný jednoduše - Baskytara. Klipart Baskytara je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Baskytara zdarma ke stažení, Hudba vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Baskytara ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Baskytara ke stažení, Hudba vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x479
1280x383
800x239
500x150
160x48

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 64 328 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: OpenClipart

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Baskytara je v sekci Obrázky hudba ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Štětec ke stažení Podívejte se i na obrázek Pestrobarevné srdce ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat vektor Kontejner zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Baskytara, ke stáhnutí, Baskytara, ilustrační obrázek, ilustrace, free, Hudba, kliparty, ke stažení, cliparts, obrázek, vektor, download, vektorový obrázek, klipart

Doporučené použití klipartu: kalendář, Twitter, webové stránky, dokument, plakát, památník, pozvánky, profilovka, Instagram, plakáty, dokumenty, avatar, Facebook, PowerPoint, word, web

Mezi ilustrační obrázky patří i obrázek Grapefruit ke stažení, klipart Zelený brouk ke stáhnutí nebo ilustrace Pí zdarma Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další zajímavé ilustrace naleznete taktéž tam.