Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Baskytara, Hudba pro dokumenty zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Baskytara zdarma ke stažení

Baskytara je dalším zajímavým klipartem - vektorovým obrázkem. Obrázek Baskytara je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Náš tip. Použijte obrázek Baskytara v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Baskytara zdarma ke stažení, Hudba vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Baskytara ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Baskytara ke stažení, Hudba vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x479
1280x383
800x239
500x150
160x48

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 64 328 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: OpenClipart

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Baskytara je v sekci Vektorové obrázky hudba ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Číňanka ke stažení Podívejte se i na obrázek Banán ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat vektor Čokoládový dárek zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektor, ilustrační obrázek, obrázek, ke stáhnutí, klipart, zdarma, Baskytara, kliparty, vektorový obrázek, free, ke stažení, cliparts, ilustrace, grafika, download

Doporučené použití klipartu: corelDraw, pozvánky, Pinterest, dokument, PowerPoint, openOffice, webové stránky, fotokniha, škola, plakáty, office, kalendář, články, word, Twitter, profil

Mezi ilustrační obrázky patří i obrázek Netradiční dárek ke stažení, klipart Biohazard ke stáhnutí nebo ilustrace Digitální znak 5 zdarma Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další zajímavé ilustrace naleznete taktéž tam.