Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Baskytara, Hudba pro dokumenty zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Baskytara zdarma ke stažení

Zajímavým výtvorem je bezesporu i další náš obrázek pojmenovaný jednoduše - Baskytara. Klipart Baskytara je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Baskytara zdarma ke stažení, Hudba vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Baskytara ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Baskytara ke stažení, Hudba vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x479
1280x383
800x239
500x150
160x48

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 64 328 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: OpenClipart

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Baskytara se nachází v sekci Vektorové obrázky hudba ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Digitální znak C ke stáhnutí Podívejte se i na vektor Zamilovaný smajlík zdarma Mohl by vás také zajímat ilustrace Vladimir Putin ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: klipart, ke stažení, ilustrační obrázek, svg, vektorový obrázek, obrázek, download, ilustrace, Baskytara, vektor, cliparts, ke stáhnutí, Baskytara, kliparty, free

Doporučené použití klipartu: dokumenty, fotokniha, web, Twitter, pozvánky, Adobe Illustrator , profil, openOffice, škola, inkscape, dokument, profilovka, kalendář, seminární práce, Instagram, památník

Mezi zajímavé ilustrace patří i vektor Harfa ke stáhnutí, obrázek Kiwi zdarma nebo klipart Chlápek ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další hezké kresby naleznete taktéž tam.