Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Baskytara (Hudba) nejen pro Office zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Baskytara stahujte zadarmo

Právě si prohlížíte další klipart. Obrázek má název Baskytara. Obrázek Baskytara je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Zamlouvá se vám obrázek Baskytara? Pakliže ano, můžete jej zdarma stáhnout a použít například do školních referátů, diplomek či jako zpestření do fotoknihy


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Baskytara zdarma ke stažení, Hudba vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Baskytara ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Baskytara ke stažení, Hudba vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x479
1280x383
800x239
500x150
160x48

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 64 328 Bajtů)

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: OpenClipart

Líbí se vám klipart Baskytara? Pak se podělte s kamarády na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

Klipart Baskytara je v sekci Ilustrační obrázky hudba ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový klipart Panda se srdíčkem ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Atari Lynx ke stažení. Mohl by vás také zajímat ilustrace Vánoční stromeček ke stažení. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: svg, ilustrace, Baskytara, free, ilustrační obrázek, ke stažení, zdarma, vektor, vektorový obrázek, download, obrázek, Hudba, ke stáhnutí, klipart, cliparts

Doporučené použití klipartu: web, koláž, vizitky, Facebook, PowerPoint, Pinterest, openOffice, referáty, office, škola, fotokniha, inkscape, plakát, video, seminární práce, diář, eshop

Mezi kreslené ilustrace patří i ilustrace Palma ke stažení, obrázek, klipart Achát zdarma nebo ilustrace Šaháda ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Prosím, proveďte výběr rozměru obrázku prostřednictvím kliku na jedno z uvedených rozlišení. Obrázek v daném rozlišení se následně zobrazí v novém okně prohlížeče.

Obrázky lze využívat zadarmo ve vašich projektech

Klipart byl stažen z Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další ilustrační obrázky stahujte právě z těchto stránek.