Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Starožitné rádio (Přístroje) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Starožitné rádio zdarma ke stažení

Právě nyní se díváte na další z řady obrázků. Tento se nazývá Starožitné rádio. Doporučujeme vám využít všech výhod, které jsou nabízeny vektorovou grafikou. Užijte si špičkové kvality v jakémkoliv rozlišení při zachování stejné souborové velikosti. Stahujte obrázek Starožitné rádio ve formátu SVG. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Starožitné rádio zdarma ke stažení, Přístroje vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Starožitné rádio ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Starožitné rádio ke stažení, Přístroje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1151
1280x921
800x576
500x360
160x115

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 71 063 Bajtů)

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: Arvin61r58

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli Starožitné rádio s přáteli na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

Klipart Starožitné rádio je v kategorii Obrázky přístroje ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek, klipart Červená cibule ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Lékař zdarma. Mohl by vás také zajímat obrázek Stříhání vlasů ke stáhnutí. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: zdarma, kliparty, download, Starožitné rádio, ilustrace, klipart, svg, Přístroje, Starožitné rádio, free, cliparts, vektor, ke stažení, vektorový obrázek, ke stáhnutí

Doporučené použití klipartu: video, seminární práce, plakáty, inkscape, články, textové dokumenty, Adobe Illustrator, word, web, Facebook, pozvánky, prezentace, škola, profilovka, Instagram, corelDraw

Mezi vektorové ilustrace patří i vektorový obrázek Drápy ke stáhnutí, obrázek Hmyzák zdarma nebo vektor Kadeřávek zdarma Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty pro vaše projekty k použití zdarma

Klipart je získán z internetových stránek Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další ilustrační grafiku jsou ke stažení taktéž tam.