Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační klipart, obrázek Starožitné rádio (Přístroje) zadarmo

Obrázek, klipart Starožitné rádio zadarmo

Vektorový obrázek nebo-li klipart (angl. clipart). Tato kreslená ilustrace má název Starožitné rádio. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Líbí se vám obrázek (klipart) Starožitné rádio? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Starožitné rádio zdarma ke stažení, Přístroje vektor do vašich dokumentů

Klipart Starožitné rádio ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Starožitné rádio ke stažení, Přístroje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stáhnutí na nové stránce.

1600x1151
1280x921
800x576
500x360
160x115

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 71 063 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: Arvin61r58

Zaujal vás náš klipart Starožitné rádio? Potom se podělte s kolegy prostřednictvím výše uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

Vektorový obrázek Starožitné rádio se nachází v kategorii Kliparty přístroje ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Alexandre Dumas ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Kohada sushi ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat vektorový obrázek Kolumbie zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: kliparty, ilustrační obrázek, cliparts, Starožitné rádio, vektor, vektorový obrázek, ke stažení, download, Přístroje, obrázek, grafika, free, svg, klipart, ilustrace

Doporučené použití klipartu: seminární práce, PowerPoint, kalendář, magazín, vstupenky, fotografie, památník, webové stránky, letáky, web, avatar, bakalářská práce, inkscape, koláž, prezentace, profil, wordpress

Mezi ilustrační obrázky patří i obrázek Letící jestřáb zdarma, ilustrace Maki zdarma nebo vektorový klipart Mapa Utahu ke stažení Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Zvolte si prosím rozměry, formáty tohoto obrázku ke stažení. Po kliku na vybraný rozměr se vám obrázek v dané velikosti otevře v novém okně internetového browseru.

Kliparty a obrázky k použití zdarma

Vektorový obrázek byl získán v rámci projektu Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další zajímavé ilustrace můžete stahovat právě z tohoto projektu.