Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek TIFF, Symboly nejen pro Office zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart TIFF zdarma ke stažení

TIFF je název dalšího obrázku resp. klipartu. Obrázek TIFF je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart TIFF zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Obrázek TIFF ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart TIFF ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1352x1600
1081x1280
676x800
422x500
135x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 5 805 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: OpenClipart

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart TIFF je v kategorii Kliparty symboly ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Dívka v hidžábu ke stáhnutí Podívejte se i na ilustrace ODS zdarma Mohl by vás také zajímat klipart Smutný smajlík ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: grafika, ke stažení, ilustrace, zdarma, obrázek, download, free, vektor, ilustrační obrázek, cliparts, ke stáhnutí, TIFF, TIFF, klipart, vektorový obrázek

Doporučené použití klipartu: referáty, web, dokumenty, blog, profilovka, Twitter, památník, Instagram, office, openOffice, plakáty, inkscape, avatar, corelDraw, Pinterest, pozvánky

Mezi zajímavé vektory patří i ilustrace Čokoládový zajíc ke stáhnutí, vektor Šimpanz zdarma nebo obrázek Hrnec ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.