Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek TIFF, Symboly nejen pro Office zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart TIFF zdarma ke stažení

TIFF je název dalšího obrázku resp. klipartu. Obrázek TIFF je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart TIFF zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Klipart TIFF ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart TIFF ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1352x1600
1081x1280
676x800
422x500
135x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 5 805 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: OpenClipart

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek TIFF patří do sekce Vektorové kliparty symboly ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Pirátská vlajka zdarma Podívejte se i na klipart Jiřinka ke stažení Mohl by vás také zajímat obrázek Malé písmeno Y ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: zdarma, Symboly, kliparty, ke stažení, vektor, ilustrace, download, TIFF, obrázek, ilustrační obrázek, vektorový obrázek, grafika, svg, free, klipart

Doporučené použití klipartu: dokument, office, Twitter, Facebook, články, word, časopis, web, škola, corelDraw, profilovka, inkscape, plakát, openOffice, památník, pozvánky

Mezi kreslené ilustrace patří i klipart Amor zdarma, ilustrace Růžová stužka ke stažení nebo vektor Znak býk ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.