Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Gerbera, Květiny nejen do školy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Gerbera zdarma ke stažení

Jednoduchý klipart (clipart) pojmenovaný výstižně - Gerbera. Kreslená ilustrace Gerbera je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Gerbera? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Gerbera zdarma ke stažení, Květiny vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Gerbera ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Gerbera ke stažení, Květiny vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1303x1600
1042x1280
651x800
407x500
130x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 62 190 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: gurica

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Gerbera patří do sekce Ilustrační obrázky květiny ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Strašidelné dýně zdarma Podívejte se i na vektor Melíry ke stažení Mohl by vás také zajímat ilustrace Leguán zelený ke stáhnutí. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: cliparts, svg, ilustrace, kliparty, grafika, klipart, Gerbera, obrázek, ke stáhnutí, vektorový obrázek, ke stažení, download, zdarma, vektor, free

Doporučené použití klipartu: prezentace, škola, Adobe Illustrator , profilovka, word, referáty, dokument, fotokniha, kalendář, blog, openOffice, plakáty, Instagram, PowerPoint, webové stránky, profil

Mezi hezké kresby patří i vektor Hrábě zdarma, obrázek Burák ke stažení nebo klipart Balalajka ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.

Neutrácejte za papírové omalovánky pro vaše malé děti. Využijte omalovánky online, které můžete vybarvovat zdarma a bez registrace hned teď ve vašem prohlížeči. Vybírejte ze stovek obrázků zvířat, auta, vláčků apod.