Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Gerbera (Květiny) pro různé účely zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Gerbera zdarma ke stažení

Tento vektorový obrázek (přesněji klipart) se jmenuje Gerbera. Pakliže si chcete obrázek Gerbera stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Gerbera zdarma ke stažení, Květiny vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Gerbera ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Gerbera ke stažení, Květiny vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1303x1600
1042x1280
651x800
407x500
130x160

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 62 190 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: gurica

Líbí se vám klipart Gerbera? Pak se podělte s vašimi kamarády prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

Obrázek Gerbera je v sekci Ilustrační obrázky květiny ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový klipart Sexy eyes ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Turkmenistán ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat ilustrace Činčila zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektorový obrázek, grafika, free, download, svg, Gerbera, ke stáhnutí, ke stažení, zdarma, klipart, ilustrace, kliparty, obrázek, vektor, ilustrační obrázek

Doporučené použití klipartu: dokumenty, fotokniha, eshop, etikety, plakáty, pozvánky, Facebook, škola, video, Instagram, Twitter, Adobe Illustrator, webové stránky, profilovka, word, články

Mezi zajímavou grafiku patří i ilustrace Office zdarma, klipart Topinkovač ke stáhnutí nebo ilustrace Žlutá kytka ke stažení Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Obrázky, kliparty je možné zdarma využívat

Obrázek byl získán z webových stránek Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další zajímavé vektory můžete nalézt taktéž tam.

Neutrácejte za papírové omalovánky pro vaše malé děti. Využijte omalovánky online, které můžete vybarvovat zdarma a bez registrace hned teď ve vašem prohlížeči. Vybírejte ze stovek obrázků zvířat, auta, vláčků apod.