Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Gerbera (Květiny) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Gerbera zdarma ke stažení

Zajímavý obrázek s názvem Gerbera. Obrázek Gerbera je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Gerbera? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Gerbera zdarma ke stažení, Květiny vektor do vašich dokumentů

Klipart Gerbera ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Gerbera ke stažení, Květiny vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1303x1600
1042x1280
651x800
407x500
130x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 62 190 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: gurica

Sdílejte obrázek, klipart Gerbera s přáteli a kamarády na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

Vektorový obrázek Gerbera je v kategorii Obrázky květiny ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek, klipart Mapa Mali ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Babička zdarma. Mohl by vás také zajímat obrázek Zlatá píšťalka ke stáhnutí. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrace, cliparts, obrázek, Gerbera, vektorový obrázek, free, grafika, ilustrační obrázek, kliparty, download, Gerbera, klipart, Květiny, ke stáhnutí, zdarma

Doporučené použití klipartu: video, etikety, avatar, články, památník, textové dokumenty, PowerPoint, profil, škola, corelDraw, plakáty, inkscape, časopis, Twitter, fotokniha, kalendář

Mezi zajímavé ilustrace patří i vektorový obrázek Hrábě ke stáhnutí, obrázek Rebarbora zdarma nebo vektor Znak blíženci zdarma Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty pro vaše projekty k použití zdarma

Vektorový obrázek byl získán v rámci projektu Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další hezké kresby jsou tam k dispozici ke stažení.

Neutrácejte za papírové omalovánky pro vaše malé děti. Využijte omalovánky online, které můžete vybarvovat zdarma a bez registrace hned teď ve vašem prohlížeči. Vybírejte ze stovek obrázků zvířat, auta, vláčků apod.