Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Gerbera (Květiny) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Gerbera zdarma ke stažení

Netradiční ilustrační vektor s názvem Gerbera. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Zamlouvá se vám obrázek Gerbera? Pakliže ano, můžete jej zdarma stáhnout a použít například do školních referátů, diplomek či jako zpestření do fotoknihy


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Gerbera zdarma ke stažení, Květiny vektor do vašich dokumentů

Obrázek Gerbera ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Gerbera ke stažení, Květiny vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1303x1600
1042x1280
651x800
407x500
130x160

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 62 190 Bajtů)

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: gurica

Obrázek, klipart pojmenovaný Gerbera můžete sdílet s vašimi přáteli na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

Vektorový klipart Gerbera se nachází v sekci Ilustrační kliparty květiny ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Limonáda ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Důchodce ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat klipart Unicorn zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: kliparty, free, ke stažení, ilustrace, klipart, vektorový obrázek, ilustrační obrázek, vektor, cliparts, download, zdarma, Květiny, ke stáhnutí, grafika, svg

Doporučené použití klipartu: profilovka, prezentace, corelDraw, seminární práce, škola, video, plakát, office, Adobe Illustrator, blog, časopis, pozvánky, wordpress, články, PowerPoint, webové stránky

Mezi zajímavou grafiku patří i obrázek, klipart Karty kříže zdarma, vektorový obrázek Slavík ke stáhnutí nebo vektorový obrázek Dekorace ke stažení Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Stahujte zdarma obrázky a použijte je ve svých dílech

Vektorový klipart byl poskytnut projektem Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další zajímavé vektory tam lze také stáhnout.

Neutrácejte za papírové omalovánky pro vaše malé děti. Využijte omalovánky online, které můžete vybarvovat zdarma a bez registrace hned teď ve vašem prohlížeči. Vybírejte ze stovek obrázků zvířat, auta, vláčků apod.