Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační klipart, obrázek Gerbera (Květiny) nejen do školy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Gerbera zadarmo

Gerbera je titulkem tohoto hezkého vektorového obrázku. Vektorová ilustrace Gerbera je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Na tuto vektorovou grafiku se nevztahuje copyright. Tento obrázek můžete používat i pro komerční účely bez uvedení autora.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Gerbera zdarma ke stažení, Květiny vektor do vašich dokumentů

Klipart Gerbera ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Gerbera ke stažení, Květiny vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stáhnutí na nové stránce.

1303x1600
1042x1280
651x800
407x500
130x160

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 62 190 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: gurica

Obrázek, klipart pojmenovaný Gerbera můžete sdílet s kolegy na veřejných sociálních sítích (Facebook, Pinterest, Reddit či Twitter).

Vektorový obrázek Gerbera je v sekci Ilustrační obrázky květiny ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový klipart Modrá ozdoba ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Sókratés ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat ilustrace Santa čepice zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stáhnutí, ilustrační obrázek, Květiny, vektor, zdarma, free, kliparty, ilustrace, cliparts, vektorový obrázek, obrázek, klipart, svg, Gerbera, Gerbera

Doporučené použití klipartu: openOffice, word, manuály, Instagram, diář, office, články, dokumenty, časopis, vstupenky, bakalářská práce, Adobe Illustrator, video, inkscape, diplomová práce, profilovka, prezentace

Mezi zajímavou grafiku patří i ilustrace Kraslice zdarma, obrázek Metronom ke stažení nebo ilustrace Narozeninové číslo 2 ke stažení Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Klikem zvolte jeden z rozměrů a klipark uložte z nového okna. Po kliku na vybraný rozměr se vám obrázek v dané velikosti otevře v novém okně internetového browseru.

Kliparty do dokumentů k použití zdarma

Vektorový obrázek je převzat z webových stránek projektu Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další zajímavé vektory můžete stahovat právě z tohoto projektu.

Neutrácejte za papírové omalovánky pro vaše malé děti. Využijte omalovánky online, které můžete vybarvovat zdarma a bez registrace hned teď ve vašem prohlížeči. Vybírejte ze stovek obrázků zvířat, auta, vláčků apod.