Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační klipart, obrázek Zelený vrtulník (Doprava) zadarmo

Obrázek, klipart Zelený vrtulník zadarmo

Zajímavým výtvorem je bezesporu i další náš obrázek pojmenovaný jednoduše - Zelený vrtulník. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Zelený vrtulník nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Zelený vrtulník lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zelený vrtulník zdarma ke stažení, Doprava vektor do vašich dokumentů

Klipart Zelený vrtulník ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zelený vrtulník ke stažení, Doprava vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stáhnutí na nové stránce.

1600x986
1280x789
800x493
500x308
160x99

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 40 171 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: klsgfx

Obrázek, klipart pojmenovaný Zelený vrtulník můžete sdílet s přáteli a kamarády na veřejných sociálních sítích (Facebook, Pinterest, Reddit či Twitter).

Vektorový obrázek Zelený vrtulník je v kategorii Vektorové obrázky doprava ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový obrázek Mixer ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Roháč ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat vektor Rapis zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: kliparty, download, cliparts, ke stažení, Zelený vrtulník, grafika, Zelený vrtulník, free, obrázek, ke stáhnutí, vektor, svg, vektorový obrázek, klipart, ilustrační obrázek

Doporučené použití klipartu: web, seminární práce, diář, logo, profilovka, eshop, diplomová práce, pozvánky, škola, webové stránky, manuály, Facebook, Pinterest, koláž, textové dokumenty, brožury, Adobe Illustrator

Mezi zajímavou grafiku patří i vektorový klipart Plameňák zdarma, obrázek, klipart Kondom zdarma nebo obrázek, klipart Kuš ke stažení Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Vyberte si nejlepší rozlišení, klikněte na něj. Klipart s vybranými rozměry se potom objeví v novém oknu vašeho internetového browseru.

Office kliparty k použití zdarma

Vektorový obrázek byl získán v rámci projektu Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další zajímavé vektory můžete stahovat právě z tohoto projektu.