Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Zelený vrtulník, Doprava zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Zelený vrtulník zdarma ke stažení

Další z vektorových obrázků. Tentokrát obsahuje motiv nazvaný Zelený vrtulník. Stahujte klipart Zelený vrtulník v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zelený vrtulník zdarma ke stažení, Doprava vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Zelený vrtulník ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zelený vrtulník ke stažení, Doprava vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x986
1280x789
800x493
500x308
160x99

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 40 171 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: klsgfx

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Zelený vrtulník se nachází v sekci Vektorové obrázky doprava ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek FODS ke stáhnutí Podívejte se i na vektor Office zdarma Mohl by vás také zajímat ilustrace Modré nůžky ke stažení. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: klipart, free, kliparty, Zelený vrtulník, ilustrace, vektorový obrázek, cliparts, Doprava, ilustrační obrázek, download, vektor, obrázek, Zelený vrtulník, ke stáhnutí, zdarma

Doporučené použití klipartu: fotokniha, avatar, plakáty, word, plakát, seminární práce, profilovka, Pinterest, profil, prezentace, Twitter, Facebook, pozvánky, Instagram, časopis, památník

Mezi vektorové ilustrace patří i vektor Kouření zakázáno ke stáhnutí, obrázek Silvestrovská půlnoc zdarma nebo klipart Červené zelí ke stažení Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další ilustrační grafiku naleznete taktéž tam.