Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Červená stuha (Symboly) bezplatně ke stažení

Obrázek, klipart Červená stuha bezplatně ke stažení

Červená stuha je jméno dalšího grafického díla z naší galerie klipartů. Klipart Červená stuha je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Obrázek můžete editovat, šířit a používat dokonce i pro komerční účely bez nutnosti žádat o povolení.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Červená stuha zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Obrázek Červená stuha ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Červená stuha ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stáhnutí na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 11 580 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: GusEinstein

Zaujal vás náš klipart Červená stuha? Potom se podělte s přáteli na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

Vektorový klipart Červená stuha se nachází v sekci Ilustrační kliparty symboly ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Maltézský kříž ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Zamilované přáníčko ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat klipart Fialová medúza zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stáhnutí, klipart, vektorový obrázek, Červená stuha, cliparts, download, obrázek, grafika, vektor, Červená stuha, free, ke stažení, kliparty, Symboly, zdarma

Doporučené použití klipartu: tiskoviny, Adobe Illustrator, plakát, office, časopis, plakáty, word, Pinterest, katalog, seminární práce, kalendář, Instagram, referáty, vizitky, oznámení, koláž, Twitter

Mezi ilustrační obrázky patří i obrázek, klipart Roztomilá želva zdarma, vektor Upír zdarma nebo vektorový obrázek Citroen H ke stažení Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Vyberte si prosím nejvhodnější z nich a klikněte na uvedený rozměr. Obrázek v daném rozlišení se vám otevře v novém okně browseru. Odtud ho můžete uložit na disk počítače.

Stahujte zdarma obrázky a použijte je ve svých dílech

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další zajímavé ilustrace tam lze také stáhnout.