Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Červená stuha (Symboly) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Červená stuha zdarma ke stažení

Červená stuha je název dalšího obrázku resp. klipartu. Obrázek Červená stuha je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Červená stuha? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Červená stuha zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Červená stuha ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Červená stuha ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 11 580 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: GusEinstein

Potěší nás, pokud budete tento klipart Červená stuha sdílet se známými na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

Obrázek Červená stuha se nachází v sekci Ilustrační kliparty symboly ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit klipart RAR ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart PIF ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat klipart Červené G zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: free, grafika, download, obrázek, svg, ke stáhnutí, kliparty, zdarma, ilustrace, Symboly, Červená stuha, vektor, cliparts, klipart, vektorový obrázek

Doporučené použití klipartu: prezentace, wordpress, office, PowerPoint, Adobe Illustrator, blog, Pinterest, etikety, eshop, dokumenty, textové dokumenty, plakáty, Facebook, kalendář, avatar, web

Mezi zajímavé kliparty patří i obrázek, klipart Nakrájená mrkev zdarma, vektorový obrázek Červené Y ke stáhnutí nebo vektorový obrázek Digitální znak I ke stažení Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Stahujte zdarma obrázky a použijte je ve svých dílech

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další vektorové ilustrace můžete nalézt taktéž tam.