Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Červené O, Symboly nejen do školy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Červené O zdarma ke stažení

Právě zde vidíte vektorový obrázek (tzv. Klipart), jeho název je Červené O. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Červené O zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Červené O ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Červené O ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1315x1600
1052x1280
657x800
411x500
131x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 6 222 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: OpenClipart

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Červené O je v kategorii Obrázky symboly ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Pyramida zdarma Podívejte se i na obrázek Zelený brouk ke stažení Mohl by vás také zajímat vektor Barevná srdíčka ke stáhnutí. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Symboly, Červené O, svg, ke stažení, ke stáhnutí, cliparts, Červené O, ilustrační obrázek, ilustrace, download, klipart, grafika, kliparty, vektor, free

Doporučené použití klipartu: Facebook, plakát, Adobe Illustrator , web, webové stránky, časopis, prezentace, kalendář, pozvánky, dokument, články, blog, Pinterest, profilovka, inkscape, fotokniha

Mezi ilustrační grafiku patří i obrázek Mars zdarma, klipart Desktopový počítač ke stažení nebo ilustrace Dharma ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.