Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart STOP, Doprava pro dokumenty zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart STOP zdarma ke stažení

STOP je dalším zajímavým klipartem - vektorovým obrázkem. Vektorová ilustrace STOP je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Náš tip. Použijte obrázek STOP v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart STOP zdarma ke stažení, Doprava vektor do vašich dokumentů

Obrázek STOP ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart STOP ke stažení, Doprava vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1516x1600
1213x1280
758x800
473x500
151x160

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 10 591 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: OpenClipart

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart STOP je v sekci Obrázky doprava ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Hercule Poirot ke stažení Podívejte se i na ilustrace Stavitelný klíč ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat klipart Červené W zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: klipart, vektor, obrázek, ke stažení, download, ilustrace, vektorový obrázek, STOP, ilustrační obrázek, kliparty, free, cliparts, grafika, STOP, svg

Doporučené použití klipartu: fotokniha, corelDraw, openOffice, PowerPoint, škola, web, inkscape, profilovka, profil, kalendář, dokument, Twitter, pozvánky, word, seminární práce, články

Mezi zajímavé kliparty patří i ilustrace Ethereum ke stažení, vektor Znamení vodnář ke stáhnutí nebo obrázek Bílá ozdoba zdarma Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Pro detailní informace zkuste navštívit jejich webovky. Další vektorové ilustrace naleznete taktéž tam.