Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart STOP (Doprava) do prezentací zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart STOP stahujte zadarmo

STOP je dalším zajímavým klipartem - vektorovým obrázkem. Vektorový obrázek STOP jsme přichystali ke stáhnutí v několika rozměrech ve dvou formátech. Stahovat jen můžete v originálním SVG formátu nebo v bitmaponovém PNG formátu. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný STOP lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart STOP zdarma ke stažení, Doprava vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek STOP ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart STOP ke stažení, Doprava vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1516x1600
1213x1280
758x800
473x500
151x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 10 591 Bajtů)

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: OpenClipart

Budeme rádi, pokud budete sdílet klipart STOP s jinými lidmi na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

Klipart STOP je v kategorii Obrázky doprava ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek, klipart Kreslený pejsek ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Rakousko ke stažení. Mohl by vás také zajímat obrázek Sršák ke stažení. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stažení, download, grafika, Doprava, STOP, cliparts, svg, vektor, klipart, STOP, ilustrační obrázek, zdarma, obrázek, free, ilustrace

Doporučené použití klipartu: Instagram, etikety, video, deníček, blog, kalendář, wordpress, profil, inkscape, katalog, dokument, magazín, dokumenty, manuály, avatar, diplomová práce, letáky

Mezi hezké kresby patří i vektorový obrázek Pilot ke stažení, obrázek, klipart Betlémská hvězda ke stáhnutí nebo vektor Geometrické linie v portrétu ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Zvolte si jedno z uvedených rozlišení a klikněte na něj. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty k použití zdarma

Klipart je převzat z webových stránek projektu Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další zajímavé kliparty stahujte právě z těchto stránek.