Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Tenista, Muži nejen do školy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Tenista zdarma ke stažení

Zajímavým výtvorem je bezesporu i další náš obrázek pojmenovaný jednoduše - Tenista. Pakliže si chcete obrázek Tenista stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Tenista zdarma ke stažení, Muži vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Tenista ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Tenista ke stažení, Muži vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1462x1600
1169x1280
731x800
457x500
146x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 8 661 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: ksrujana96

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Tenista je v kategorii Vektorové obrázky muži ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Tanec kostlivců zdarma Podívejte se i na obrázek Kosa ke stažení Mohl by vás také zajímat vektor Párek ke stáhnutí. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stažení, ilustrační obrázek, ke stáhnutí, zdarma, cliparts, Tenista, ilustrace, free, vektor, obrázek, klipart, grafika, kliparty, vektorový obrázek, svg

Doporučené použití klipartu: seminární práce, web, pozvánky, Twitter, webové stránky, office, Pinterest, prezentace, Instagram, plakát, profilovka, avatar, blog, corelDraw, openOffice, škola

Mezi ilustrační grafiku patří i obrázek Levhart zdarma, klipart Koala ke stažení nebo ilustrace Zlatý dárek ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.