Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Oranžový květ (Květiny) zdarma ke stažení

Obrázek, klipart Oranžový květ zdarma ke stažení

Právě nyní se díváte na další z řady obrázků. Tento se nazývá Oranžový květ. Stahujte klipart Oranžový květ v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Tento klipart lze využít v online prezentacích, na web stránkách, v textových editorech typu Word či v tabulkovém procesoru (excelu). Obrázek můžete editovat, upravovat a sdílet.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Oranžový květ zdarma ke stažení, Květiny vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Oranžový květ ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Oranžový květ ke stažení, Květiny vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 109 116 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: MrsA555

Sdílejte klipart nazvaný Oranžový květ s vašimi kamarády na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

Obrázek Oranžový květ patří do sekce Vektorové kliparty květiny ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Škoda Fabia ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Tuřín zdarma. Mohl by vás také zajímat obrázek, klipart Mapa Rwandy ke stáhnutí. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stáhnutí, vektorový obrázek, Květiny, ilustrace, cliparts, svg, klipart, kliparty, free, download, vektor, grafika, ilustrační obrázek, ke stažení, Oranžový květ

Doporučené použití klipartu: Instagram, vizitky, Adobe Illustrator, deníček, profilovka, dokument, eshop, prezentace, Pinterest, word, video, památník, letáky, oznámení, wordpress, časopis, Facebook

Mezi zajímavé vektory patří i klipart Pes ke stáhnutí, vektor Růžičky ke stáhnutí nebo obrázek Červený sleď zdarma Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Zvolte si prosím jeden z rozměrů a klikněte na něj. Klipart se následně otevře v novém okně odkud jej můžete stáhnout na disk.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází z projektu Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Pro detailní informace zkuste navštívit jejich webovky. Další kreslené ilustrace lze stahovat právě z tohoto projektu.