Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Oranžový květ (Květiny) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Oranžový květ zdarma ke stažení

Právě nyní se díváte na další z řady obrázků. Tento se nazývá Oranžový květ. Klipart Oranžový květ je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Oranžový květ zdarma ke stažení, Květiny vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Oranžový květ ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Oranžový květ ke stažení, Květiny vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 109 116 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: MrsA555

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli Oranžový květ s kamarády na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

Obrázek Oranžový květ je v kategorii Obrázky květiny ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek, klipart Rybí kost ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Jednoduchý stromek zdarma. Mohl by vás také zajímat obrázek Hydrant ke stáhnutí. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: cliparts, vektor, kliparty, vektorový obrázek, grafika, download, ilustrace, free, klipart, Květiny, ke stažení, Oranžový květ, obrázek, svg, zdarma

Doporučené použití klipartu: památník, Facebook, office, fotokniha, Twitter, openOffice, Adobe Illustrator, Pinterest, PowerPoint, články, avatar, plakát, blog, etikety, plakáty, word

Mezi vektorové ilustrace patří i vektorový obrázek Cool smajlík ke stáhnutí, obrázek ACE zdarma nebo vektor Severní Korea zdarma Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty pro vaše projekty k použití zdarma

Obrázek pochází z projektu Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další ilustrační grafiku lze stahovat právě z tohoto projektu.