Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Netopýří žena (Ženy) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Netopýří žena zdarma ke stažení

Další pěkný obrázek je klipart pojmenovaný Netopýří žena. Vektorový obrázek Netopýří žena je přichystaný ke stažení v různých velikostech a dvou formátech (vektorový SVG formát a bitmaponový PNG formát). Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Netopýří žena zdarma ke stažení, Ženy vektor do vašich dokumentů

Klipart Netopýří žena ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Netopýří žena ke stažení, Ženy vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 120 668 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: liftarn

Sdílejte klipart nazvaný Netopýří žena s dalšími osobami na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

Vektorový obrázek Netopýří žena patří do sekce Vektorové kliparty Ženy ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Marihuana zakázána ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Mapa Skotska zdarma. Mohl by vás také zajímat obrázek, klipart Santa upír ke stáhnutí. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: svg, obrázek, grafika, klipart, ke stažení, free, ilustrační obrázek, ke stáhnutí, ilustrace, cliparts, vektor, kliparty, vektorový obrázek, Netopýří žena, zdarma

Doporučené použití klipartu: památník, Twitter, články, fotokniha, Adobe Illustrator, dokumenty, profil, PowerPoint, škola, referáty, web, Facebook, office, word, kalendář, wordpress

Mezi zajímavé vektory patří i klipart DOC ke stáhnutí, vektor Vodárenská věž zdarma nebo obrázek Azurová kraslice zdarma Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je převzat z webových stránek projektu Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další kreslené ilustrace jsou tam k dispozici ke stažení.