Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Smutné srdíčko, Láska nejen do školy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Smutné srdíčko zdarma ke stažení

Smutné srdíčko je jméno dalšího grafického díla z naší galerie klipartů. Klipart Smutné srdíčko je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Smutné srdíčko zdarma ke stažení, Láska vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Smutné srdíčko ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Smutné srdíčko ke stažení, Láska vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 7 247 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: feraliminal

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Smutné srdíčko se nachází v sekci Kliparty láska ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Frankenstein ke stáhnutí Podívejte se i na vektor Gejša hudebnice zdarma Mohl by vás také zajímat ilustrace Úhoř ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektorový obrázek, obrázek, Smutné srdíčko, ilustrační obrázek, grafika, cliparts, zdarma, kliparty, ke stažení, klipart, Láska, download, vektor, svg, free

Doporučené použití klipartu: textové dokumenty, profil, openOffice, škola, blog, kalendář, pozvánky, dokumenty, časopis, PowerPoint, referáty, prezentace, Pinterest, office, dokument, word

Mezi zajímavé vektory patří i vektor Washington ke stáhnutí, obrázek TAR zdarma nebo klipart Cukroví ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.