Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Smutné srdíčko (Láska) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Smutné srdíčko zdarma ke stažení

Jednoduchý klipart (clipart) pojmenovaný výstižně - Smutné srdíčko. Obrázek Smutné srdíčko je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Tento vektorový obrázek můžete využít k různým účelům. Lze jej využít ve školství, do fotoknihy, na webové stránky, do power-pointových prezentací atd. Klipart lze použít dokonce i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Smutné srdíčko zdarma ke stažení, Láska vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Smutné srdíčko ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Smutné srdíčko ke stažení, Láska vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 7 247 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: feraliminal

Obrázek, klipart pojmenovaný Smutné srdíčko můžete sdílet s vašimi přáteli na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

Obrázek Smutné srdíčko je v kategorii Vektorové obrázky láska ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový obrázek Pulsní oxymetr ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Violka ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat vektor Jednooký pirát zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: grafika, obrázek, zdarma, Smutné srdíčko, ke stažení, ilustrace, Láska, cliparts, vektor, vektorový obrázek, free, kliparty, Smutné srdíčko, ilustrační obrázek, ke stáhnutí

Doporučené použití klipartu: textové dokumenty, word, plakáty, referáty, corelDraw, časopis, profil, pozvánky, plakát, prezentace, web, Instagram, eshop, office, etikety, články

Mezi zajímavou grafiku patří i vektorový klipart Stařenka zdarma, vektorový klipart Blesky ke stáhnutí nebo obrázek, klipart Sir Isaac Newton ke stažení Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Office kliparty k použití zdarma

Obrázek pochází z projektu Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavé vektory můžete nalézt taktéž tam.