Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Smutné srdíčko (Láska) zdarma

Obrázek, klipart Smutné srdíčko zdarma

Tento vektorový obrázek (přesněji klipart) se jmenuje Smutné srdíčko. Klipart Smutné srdíčko je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Obrázek můžete použít v powerpointových prezentacích, na web stránkách, v textových editorech nebo v elektronických tabulkových procesorech typu excelu. Lze jej libovolně pozměnit dle vašich potřeb.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Smutné srdíčko zdarma ke stažení, Láska vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Smutné srdíčko ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Smutné srdíčko ke stažení, Láska vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 7 247 Bajtů)

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: feraliminal

Sdílejte klipart nazvaný Smutné srdíčko s kamarády na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

Klipart Smutné srdíčko patří do sekce Vektorové kliparty láska ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Airbus A320 ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Borůvky zdarma. Mohl by vás také zajímat obrázek, klipart Fialové auto ke stáhnutí. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stáhnutí, ilustrační obrázek, zdarma, download, Smutné srdíčko, ilustrace, klipart, vektorový obrázek, grafika, svg, free, ke stažení, obrázek, kliparty, Smutné srdíčko

Doporučené použití klipartu: video, webové stránky, inkscape, textové dokumenty, prezentace, manuály, magazín, koláž, oznámení, škola, seminární práce, články, brožury, Instagram, letáky, diplomová práce, dokument

Mezi zajímavé vektory patří i klipart Oříšková čokoláda ke stáhnutí, obrázek Mapa Bulharska ke stáhnutí nebo obrázek PET láhve zdarma Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Zvolte si prosím jeden z rozměrů a klikněte na něj. Obrázek v daném rozlišení se následně zobrazí v novém okně prohlížeče.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Lze jej používat zadarmo. Pro detailní informace zkuste navštívit jejich webovky. Další kreslené ilustrace jsou ke stažení taktéž tam.