Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Smutné srdíčko, Láska nejen do školy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Smutné srdíčko zdarma ke stažení

Smutné srdíčko je jméno dalšího grafického díla z naší galerie klipartů. Klipart Smutné srdíčko je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Smutné srdíčko zdarma ke stažení, Láska vektor do vašich dokumentů

Obrázek Smutné srdíčko ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Smutné srdíčko ke stažení, Láska vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 7 247 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: feraliminal

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Smutné srdíčko je v kategorii Vektorové kliparty láska ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Šipka vlevo zdarma Podívejte se i na ilustrace Kokos ke stažení Mohl by vás také zajímat klipart Světelné dekorace ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: download, Smutné srdíčko, ke stažení, Láska, cliparts, ke stáhnutí, vektorový obrázek, grafika, svg, obrázek, ilustrační obrázek, kliparty, klipart, vektor, ilustrace

Doporučené použití klipartu: inkscape, Instagram, seminární práce, kalendář, web, blog, Facebook, prezentace, webové stránky, profil, referáty, Adobe Illustrator , openOffice, články, dokumenty, pozvánky

Mezi kreslené ilustrace patří i ilustrace Hugo Chavez zdarma, vektor Požárník ke stažení nebo obrázek Světlemodrý stromek ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.