Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Avokádo (Ovoce) do prezentací zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Avokádo zdarma ke stažení

Avokádo je název dalšího obrázku resp. klipartu. Kreslená ilustrace Avokádo je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Avokádo zdarma ke stažení, Ovoce vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Avokádo ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Avokádo ke stažení, Ovoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1409
1280x1127
800x704
500x440
160x141

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 710 865 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: Firkin

Líbí se vám klipart Avokádo? Pak se podělte s vašimi známými a kamarády na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

Obrázek Avokádo je v kategorii Vektorové obrázky ovoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový obrázek Papoušek ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Valentýn ke stažení. Mohl by vás také zajímat vektor Anténa ke stažení. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: zdarma, free, ke stažení, klipart, download, ilustrační obrázek, vektor, kliparty, ke stáhnutí, Avokádo, ilustrace, svg, vektorový obrázek, Ovoce, Avokádo

Doporučené použití klipartu: web, referáty, Adobe Illustrator, kalendář, dokument, avatar, prezentace, Twitter, textové dokumenty, diář, památník, word, webové stránky, škola, fotokniha, profilovka

Mezi hezké kresby patří i vektorový klipart Olivový olej ke stažení, vektorový klipart WAV přípona ke stažení nebo obrázek, klipart Ježek ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Obrázky, kliparty je možné zdarma využívat

Obrázek byl získán z webových stránek Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.

Víte co znamená zkratka AYOR, JFGI nebo WIYF? Tyto a další zkratky naleznete na našem spřáteleném webu.