Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Avokádo, Ovoce do dokumentů zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Avokádo zdarma ke stažení

Právě můžete vidět další vektorový obrázek (klipart). Pojmenovaný je Avokádo. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Avokádo lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Avokádo zdarma ke stažení, Ovoce vektor do vašich dokumentů

Klipart Avokádo ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Avokádo ke stažení, Ovoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1409
1280x1127
800x704
500x440
160x141

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 710 865 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Firkin

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Avokádo se nachází v sekci Obrázky ovoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Rapis ke stáhnutí Podívejte se i na klipart XLS soubor zdarma Mohl by vás také zajímat obrázek Johannes Kepler ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: svg, zdarma, kliparty, ke stažení, Avokádo, ke stáhnutí, ilustrační obrázek, ilustrace, download, klipart, vektorový obrázek, free, grafika, vektor, cliparts

Doporučené použití klipartu: Adobe Illustrator , Pinterest, PowerPoint, blog, office, word, web, plakát, textové dokumenty, webové stránky, pozvánky, škola, Instagram, profilovka, inkscape, fotokniha

Mezi zajímavé vektory patří i klipart Turecko ke stáhnutí, ilustrace Sakura zdarma nebo vektor Klavír ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.

Víte co znamená zkratka AYOR, JFGI nebo WIYF? Tyto a další zkratky naleznete na našem spřáteleném webu.