Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Avokádo, Ovoce do dokumentů zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Avokádo zdarma ke stažení

Zajímavým výtvorem je bezesporu i další náš obrázek pojmenovaný jednoduše - Avokádo. Vyberte si nejlepší formát a rozlišení obrázku s názvem Avokádo. Ideální je použít originální vektorový formát .svg. Ne všechny programy ho ale umí korektně zobrazit. Pokud si vyberete jpeg nebo png soubor, zvolte správnou velikost. Příliš malé rozlišení způsobí horší vyslednou kvalitu. Příliš velký soubor se bude zbytečně dlouho nahrávat, stahovat mnoho dat a zabírat místo na disku nebo v paměti. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Avokádo zdarma ke stažení, Ovoce vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Avokádo ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Avokádo ke stažení, Ovoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1409
1280x1127
800x704
500x440
160x141

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 710 865 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Firkin

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Avokádo se nachází v kategorii Vektorové obrázky ovoce ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Chrám ke stažení Podívejte se i na vektor Piškotový dort ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat ilustrace Smajlík zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: free, Avokádo, Avokádo, zdarma, ke stažení, vektor, klipart, kliparty, download, Ovoce, cliparts, obrázek, grafika, vektorový obrázek, ke stáhnutí

Doporučené použití klipartu: avatar, plakát, textové dokumenty, kalendář, office, web, corelDraw, památník, blog, Pinterest, seminární práce, Twitter, články, dokumenty, fotokniha, word

Mezi zajímavé kliparty patří i vektor Kyrgystán ke stažení, obrázek Vajíčko ke stáhnutí nebo klipart Mrkající smajlík zdarma Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další vektorové ilustrace naleznete taktéž tam.

Víte co znamená zkratka AYOR, JFGI nebo WIYF? Tyto a další zkratky naleznete na našem spřáteleném webu.