Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Avokádo (Ovoce) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Avokádo zdarma ke stažení

Avokádo je název dalšího obrázku resp. klipartu. Obrázek Avokádo je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Tento vektorový klipart lze podobně jako jiné vektorové obrázky použít v mnoha různých situacích. Od školních projektů (referáty, seminárky, bakalářky, diplomky) přes virtuální prezentace až po přáníčka a pozvánky na oslavy.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Avokádo zdarma ke stažení, Ovoce vektor do vašich dokumentů

Klipart Avokádo ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Avokádo ke stažení, Ovoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1409
1280x1127
800x704
500x440
160x141

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 710 865 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: Firkin

Budeme rádi, pokud budete sdílet klipart Avokádo s přáteli a kamarády na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

Vektorový obrázek Avokádo patří do sekce Vektorové kliparty ovoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Netopýrek ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Barevná vejce ke stažení. Mohl by vás také zajímat obrázek, klipart Chobotnice ke stažení. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Ovoce, klipart, download, zdarma, ke stáhnutí, vektorový obrázek, grafika, cliparts, vektor, Avokádo, free, svg, ilustrační obrázek, obrázek, kliparty

Doporučené použití klipartu: památník, corelDraw, škola, kalendář, Pinterest, prezentace, dokumenty, dokument, webové stránky, pozvánky, web, Twitter, diář, fotokniha, referáty, články

Mezi hezké kresby patří i klipart Sněhuláček ke stažení, vektor Vánoční stuha ke stažení nebo obrázek Vatikán ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Obrázky, kliparty je možné zdarma využívat

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavé kliparty najdete také tam.

Víte co znamená zkratka AYOR, JFGI nebo WIYF? Tyto a další zkratky naleznete na našem spřáteleném webu.