Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Avokádo (Ovoce) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Avokádo zdarma ke stažení

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název Avokádo. Obrázek Avokádo je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Avokádo? Pakliže se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Avokádo zdarma ke stažení, Ovoce vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Avokádo ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Avokádo ke stažení, Ovoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1409
1280x1127
800x704
500x440
160x141

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 710 865 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: Firkin

Sdílejte klipart nazvaný Avokádo se známými na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.

Klipart Avokádo se nachází v sekci Ilustrační kliparty ovoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Květák ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Cédéčko zdarma. Mohl by vás také zajímat klipart Alexandr Veliký ke stáhnutí. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: klipart, obrázek, cliparts, zdarma, vektorový obrázek, ke stažení, Ovoce, Avokádo, download, svg, kliparty, vektor, ilustrace, ilustrační obrázek, Avokádo

Doporučené použití klipartu: fotokniha, wordpress, etikety, prezentace, seminární práce, časopis, word, profil, dokument, eshop, webové stránky, video, openOffice, pozvánky, Adobe Illustrator, web

Mezi zajímavé vektory patří i obrázek, klipart Bílá sanitka ke stáhnutí, vektorový obrázek HTML zdarma nebo vektorový obrázek Regiony Španělska zdarma Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Ilustrační obrázky zdarma pro vás

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další kreslené ilustrace jsou ke stažení taktéž tam.

Víte co znamená zkratka AYOR, JFGI nebo WIYF? Tyto a další zkratky naleznete na našem spřáteleném webu.