Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační klipart, obrázek Avokádo (Ovoce) do prezentací zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Avokádo zdarma ke stažení

Právě můžete vidět další vektorový obrázek (klipart). Pojmenovaný je Avokádo. Vyberte si nejlepší formát a rozlišení obrázku s názvem Avokádo. Ideální je použít originální vektorový formát .svg. Ne všechny programy ho ale umí korektně zobrazit. Pokud si vyberete jpeg nebo png soubor, zvolte správnou velikost. Příliš malé rozlišení způsobí horší vyslednou kvalitu. Příliš velký soubor se bude zbytečně dlouho nahrávat, stahovat mnoho dat a zabírat místo na disku nebo v paměti. Tento vektorový obrázek můžete využít k různým účelům. Lze jej využít ve školství, do fotoknihy, na webové stránky, do power-pointových prezentací atd. Klipart lze použít dokonce i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Avokádo zdarma ke stažení, Ovoce vektor do vašich dokumentů

Klipart Avokádo ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Avokádo ke stažení, Ovoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1409
1280x1127
800x704
500x440
160x141

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 710 865 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: Firkin

Budeme rádi, pokud budete sdílet klipart Avokádo s přáteli a kamarády na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

Vektorový obrázek Avokádo se nachází v kategorii Kliparty ovoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Pixelové srdce ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Zelení smajlíci ke stažení. Mohl by vás také zajímat vektorový obrázek Strašák ke stažení. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrační obrázek, zdarma, Avokádo, grafika, ilustrace, svg, cliparts, kliparty, download, Avokádo, obrázek, vektorový obrázek, ke stažení, ke stáhnutí, free

Doporučené použití klipartu: openOffice, plakáty, prezentace, profilovka, brožury, vstupenky, letáky, škola, logo, Instagram, video, památník, diář, dokument, fotografie, inkscape, Facebook

Mezi hezké kresby patří i obrázek Čínský drak ke stažení, vektor Ankh ke stažení nebo vektorový klipart Krimpovací kleště ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Vyberte si prosím, v jakém rozlišení chcete obrázek stáhnout. Klipart s vybranými rozměry se potom objeví v novém oknu vašeho internetového browseru.

Kliparty můžete použít pro ve vašich projektech

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Lze jej zadarmo použít k libovolnému účelu. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další zajímavé kliparty najdete také tam.

Víte co znamená zkratka AYOR, JFGI nebo WIYF? Tyto a další zkratky naleznete na našem spřáteleném webu.