Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Konvalinky, Květiny do prezentací zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Konvalinky zdarma ke stažení

Právě můžete vidět další vektorový obrázek (klipart). Pojmenovaný je Konvalinky. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Konvalinky nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Konvalinky? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Konvalinky zdarma ke stažení, Květiny vektor do vašich dokumentů

Obrázek Konvalinky ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Konvalinky ke stažení, Květiny vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

804x1600
643x1280
402x800
251x500
80x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 2 859 538 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Firkin

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Konvalinky je v kategorii Ilustrační kliparty květiny ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Mandarinka ke stáhnutí Podívejte se i na ilustrace Omán zdarma Mohl by vás také zajímat klipart Směrová růžice ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: grafika, vektor, download, ke stáhnutí, kliparty, klipart, Konvalinky, ilustrační obrázek, obrázek, Konvalinky, vektorový obrázek, ilustrace, cliparts, ke stažení, zdarma

Doporučené použití klipartu: blog, články, referáty, corelDraw, dokument, inkscape, webové stránky, word, fotokniha, plakát, pozvánky, openOffice, kalendář, textové dokumenty, Pinterest, profil

Mezi zajímavé ilustrace patří i ilustrace Čokoláda ke stáhnutí, vektor Cédéčko zdarma nebo obrázek Fontána ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další hezké kresby naleznete taktéž tam.