Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Konvalinky (Květiny) do prezentací zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Konvalinky zdarma ke stažení

Další pěkný obrázek je klipart pojmenovaný Konvalinky. Pakliže si chcete obrázek Konvalinky stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Konvalinky lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Konvalinky zdarma ke stažení, Květiny vektor do vašich dokumentů

Klipart Konvalinky ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Konvalinky ke stažení, Květiny vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

804x1600
643x1280
402x800
251x500
80x160

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 2 859 538 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: Firkin

Obrázek, klipart pojmenovaný Konvalinky můžete sdílet se známými prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

Vektorový obrázek Konvalinky se nachází v kategorii Vektorové kliparty květiny ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Hroch ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Tulipány ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat obrázek, klipart Vrtulník zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stáhnutí, vektorový obrázek, ke stažení, Konvalinky, Květiny, kliparty, Konvalinky, zdarma, svg, klipart, ilustrační obrázek, free, cliparts, grafika, obrázek

Doporučené použití klipartu: diář, Facebook, textové dokumenty, office, wordpress, články, video, webové stránky, blog, referáty, PowerPoint, Adobe Illustrator, plakáty, pozvánky, dokumenty, openOffice

Mezi zajímavé kliparty patří i klipart Make up zdarma, vektor Vánoční čepice ke stáhnutí nebo obrázek Zlaté J ke stažení Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

kliparty pro Office zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další vektorové ilustrace můžete stahovat právě z tohoto projektu.