Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Konvalinky (Květiny) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Konvalinky zdarma ke stažení

Netradiční ilustrační vektor s názvem Konvalinky. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Konvalinky nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Konvalinky lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Konvalinky zdarma ke stažení, Květiny vektor do vašich dokumentů

Obrázek Konvalinky ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Konvalinky ke stažení, Květiny vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

804x1600
643x1280
402x800
251x500
80x160

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 2 859 538 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: Firkin

Zaujal vás náš klipart Konvalinky? Potom se podělte s přáteli na Facebooku, Redditu, Pinterestu nebo Twitteru.

Vektorový klipart Konvalinky je v kategorii Obrázky květiny ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek, klipart Pohlednice ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Znak štír ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat obrázek Srdíčkový rámeček zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stáhnutí, ilustrace, zdarma, kliparty, svg, grafika, klipart, Konvalinky, vektorový obrázek, vektor, download, obrázek, Konvalinky, ilustrační obrázek, cliparts

Doporučené použití klipartu: Facebook, Twitter, plakát, PowerPoint, památník, Pinterest, openOffice, word, avatar, pozvánky, office, časopis, blog, dokumenty, kalendář, diář

Mezi ilustrační obrázky patří i vektorový obrázek Mapa Thajska zdarma, obrázek Kapesní příbor ke stáhnutí nebo vektor Oranžové nůžky ke stažení Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty zdarma ke stažení a použití

Vektorový klipart pochází z projektu Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další zajímavé ilustrace tam lze také stáhnout.