Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Konvalinky, Květiny do prezentací zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Konvalinky zdarma ke stažení

Právě můžete vidět další vektorový obrázek (klipart). Pojmenovaný je Konvalinky. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Konvalinky nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Konvalinky? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Konvalinky zdarma ke stažení, Květiny vektor do vašich dokumentů

Obrázek Konvalinky ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Konvalinky ke stažení, Květiny vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

804x1600
643x1280
402x800
251x500
80x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 2 859 538 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Firkin

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Konvalinky je v kategorii Obrázky květiny ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Piper J-3 Cub zdarma Podívejte se i na ilustrace Mapa Egypta ke stažení Mohl by vás také zajímat klipart Genderová srdíčka ke stáhnutí. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrační obrázek, Květiny, obrázek, klipart, ilustrace, ke stažení, download, svg, cliparts, Konvalinky, ke stáhnutí, zdarma, Konvalinky, kliparty, free

Doporučené použití klipartu: PowerPoint, pozvánky, Facebook, dokumenty, openOffice, fotokniha, profilovka, web, inkscape, Adobe Illustrator , památník, dokument, seminární práce, časopis, škola, Instagram

Mezi ilustrační grafiku patří i ilustrace Les zdarma, vektor Stříbrný prsten ke stažení nebo obrázek Dračinka jižní ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.