Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Konvalinky (Květiny) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Konvalinky zdarma ke stažení

Tento vektorový klipart (obrázek) má název Konvalinky. Obrázek Konvalinky je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Uvedenou grafiku lze využít při tvorbě webových stránek, při psaní referátů, seminárek či jiných školních prací nebo jako avatar k profilu na diskuzních fórech a sociálních sítích.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Konvalinky zdarma ke stažení, Květiny vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Konvalinky ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Konvalinky ke stažení, Květiny vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

804x1600
643x1280
402x800
251x500
80x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 2 859 538 Bajtů)

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: Firkin

Budeme rádi, pokud budete sdílet klipart Konvalinky s vašimi známými a kamarády na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

Klipart Konvalinky patří do kategorie Obrázky, kliparty květiny ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Josif Stalin ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Šachovnice ke stažení. Mohl by vás také zajímat vektorový klipart Zavináč ke stažení. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrační obrázek, grafika, cliparts, klipart, svg, obrázek, vektorový obrázek, ke stáhnutí, Konvalinky, free, ilustrace, ke stažení, Květiny, download, Konvalinky

Doporučené použití klipartu: dokumenty, inkscape, fotokniha, eshop, word, wordpress, video, kalendář, seminární práce, webové stránky, památník, avatar, plakáty, profil, škola, PowerPoint

Mezi hezké kresby patří i vektor WWF soubor ke stažení, ilustrace Srdce s růžemi ke stažení nebo klipart Lepící páska ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Ilustrace, obrázky lze zdarma použít

Klipart je převzat z webových stránek projektu Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další zajímavé kliparty stahujte právě z těchto stránek.