Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Konvalinky, Květiny do prezentací zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Konvalinky zdarma ke stažení

Právě zde vidíte vektorový obrázek (tzv. Klipart), jeho název je Konvalinky. Kreslená ilustrace Konvalinky je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Konvalinky zdarma ke stažení, Květiny vektor do vašich dokumentů

Klipart Konvalinky ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Konvalinky ke stažení, Květiny vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

804x1600
643x1280
402x800
251x500
80x160

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 2 859 538 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Firkin

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Konvalinky se nachází v kategorii Kliparty květiny ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Hippie bus ke stažení Podívejte se i na klipart Slon ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat obrázek Brukev zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: svg, ke stažení, klipart, obrázek, grafika, Konvalinky, free, Konvalinky, kliparty, download, ilustrace, vektor, ke stáhnutí, Květiny, ilustrační obrázek

Doporučené použití klipartu: PowerPoint, Adobe Illustrator , web, fotokniha, dokument, openOffice, referáty, plakát, avatar, blog, textové dokumenty, články, kalendář, seminární práce, word, inkscape

Mezi ilustrační obrázky patří i klipart Věštkyně ke stažení, ilustrace Nindža ke stáhnutí nebo vektor Zákaz kočárků zdarma Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavé ilustrace naleznete taktéž tam.