Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Konvalinky, Květiny do prezentací zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Konvalinky zdarma ke stažení

Právě můžete vidět další vektorový obrázek (klipart). Pojmenovaný je Konvalinky. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Konvalinky nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Konvalinky? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Konvalinky zdarma ke stažení, Květiny vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Konvalinky ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Konvalinky ke stažení, Květiny vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

804x1600
643x1280
402x800
251x500
80x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 2 859 538 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Firkin

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Konvalinky patří do sekce Ilustrační obrázky květiny ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Srdíčkové srdce zdarma Podívejte se i na vektor Modré vajíčko ke stažení Mohl by vás také zajímat ilustrace Ostružina ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: obrázek, klipart, Konvalinky, cliparts, free, ilustrační obrázek, ke stáhnutí, Květiny, vektor, vektorový obrázek, kliparty, grafika, svg, download, zdarma

Doporučené použití klipartu: Instagram, openOffice, fotokniha, kalendář, dokumenty, prezentace, avatar, časopis, pozvánky, textové dokumenty, památník, webové stránky, Facebook, corelDraw, blog, profil

Mezi kreslené ilustrace patří i vektor Kříž zdarma, obrázek Tattoo ke stažení nebo klipart Včela s květinami ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.