Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Chanukový svícen (Náboženství) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Chanukový svícen zdarma ke stažení

Jednoduchý klipart (clipart) pojmenovaný výstižně - Chanukový svícen. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Chanukový svícen nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Tento klipart lze využít v online prezentacích, na web stránkách, v textových editorech typu Word či v tabulkovém procesoru (excelu). Obrázek můžete editovat, upravovat a sdílet.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Chanukový svícen zdarma ke stažení, Náboženství vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Chanukový svícen ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Chanukový svícen ke stažení, Náboženství vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1378
1280x1102
800x689
500x431
160x138

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 5 588 Bajtů)

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: ictusgpr

Sdílejte klipart nazvaný Chanukový svícen s kamarády na vašich účtech sociálních sítích jako je Pinterest, Reddit, Facebook anebo Twitter.

Klipart Chanukový svícen se nachází v sekci Ilustrační kliparty náboženství ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Strašák ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Alpský roh zdarma. Mohl by vás také zajímat klipart Šavlozubý tygr ke stáhnutí. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: free, grafika, Chanukový svícen, download, kliparty, ilustrační obrázek, ke stažení, Chanukový svícen, ilustrace, obrázek, cliparts, svg, zdarma, Náboženství, ke stáhnutí

Doporučené použití klipartu: časopis, pozvánky, openOffice, office, Pinterest, inkscape, seminární práce, corelDraw, plakát, Facebook, dokumenty, eshop, prezentace, fotokniha, plakáty, škola

Mezi zajímavé vektory patří i obrázek, klipart Přejezd značka ke stáhnutí, vektorový obrázek Medúza zdarma nebo vektorový obrázek VW brouk zdarma Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Ilustrační obrázky zdarma pro vás

Klipart byl stažen z Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Pro detailní informace zkuste navštívit jejich webovky. Další kreslené ilustrace jsou ke stažení taktéž tam.