Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Chanukový svícen, Náboženství zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Chanukový svícen zdarma ke stažení

Tento vektorový klipart (obrázek) má název Chanukový svícen. Obrázek Chanukový svícen je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Chanukový svícen zdarma ke stažení, Náboženství vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Chanukový svícen ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Chanukový svícen ke stažení, Náboženství vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1378
1280x1102
800x689
500x431
160x138

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 5 588 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: ictusgpr

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Chanukový svícen se nachází v kategorii Obrázky, kliparty náboženství ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Brusinky ke stažení Podívejte se i na vektor Zlaté S ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat ilustrace Kafe zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrační obrázek, ke stáhnutí, Náboženství, cliparts, ke stažení, vektor, klipart, Chanukový svícen, obrázek, ilustrace, free, grafika, vektorový obrázek, zdarma, svg

Doporučené použití klipartu: pozvánky, webové stránky, Facebook, plakáty, prezentace, škola, web, corelDraw, fotokniha, plakát, seminární práce, časopis, openOffice, profilovka, dokumenty, avatar

Mezi zajímavou grafiku patří i vektor Nakrájená mrkev ke stažení, obrázek Pizza ke stáhnutí nebo klipart Steve Jobs zdarma Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další zajímavé vektory naleznete taktéž tam.