Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Chanukový svícen (Náboženství) stahujte zadarmo

Obrázek, klipart Chanukový svícen stahujte zadarmo

Právě můžete vidět další vektorový obrázek (klipart). Pojmenovaný je Chanukový svícen. Obrázek Chanukový svícen je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Líbí se vám obrázek (klipart) Chanukový svícen? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Chanukový svícen zdarma ke stažení, Náboženství vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Chanukový svícen ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Chanukový svícen ke stažení, Náboženství vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1378
1280x1102
800x689
500x431
160x138

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 5 588 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: ictusgpr

Tento obrázek s názvem (Chanukový svícen) můžete sdílet s kamarády na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

Klipart Chanukový svícen je v sekci Ilustrační obrázky náboženství ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový klipart Filmové srdce ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Šedí smajlíci ke stažení. Mohl by vás také zajímat ilustrace Pavouk ke stažení. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: obrázek, ke stáhnutí, Náboženství, ilustrace, vektor, free, kliparty, cliparts, vektorový obrázek, zdarma, klipart, grafika, Chanukový svícen, download, ilustrační obrázek

Doporučené použití klipartu: Pinterest, referáty, pozvánky, eshop, plakáty, Facebook, vizitky, dokumenty, oznámení, avatar, deníček, letáky, diář, logo, tiskoviny, dokument, textové dokumenty

Mezi ilustrační grafiku patří i ilustrace Vražda ke stažení, ilustrace Malé písmeno J ke stáhnutí nebo ilustrace Meloun ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Vyberte si nejvhodnější rozměr obrázku ke stažení. Obrázek v daném rozlišení se následně zobrazí v novém okně prohlížeče.

Obrázky lze využívat zadarmo ve vašich projektech

Klipart je převzat z webových stránek projektu Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další zajímavou grafiku stahujte právě z těchto stránek.