Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Chanukový svícen (Náboženství) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Chanukový svícen zdarma ke stažení

Níže uvedený klipart (vektorový obrázek) je pojmenovaný Chanukový svícen. Obrázek Chanukový svícen je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Chanukový svícen zdarma ke stažení, Náboženství vektor do vašich dokumentů

Klipart Chanukový svícen ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Chanukový svícen ke stažení, Náboženství vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1378
1280x1102
800x689
500x431
160x138

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 5 588 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: ictusgpr

Budeme rádi, pokud budete sdílet klipart Chanukový svícen s vašimi kamarády, známými a přáteli na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

Vektorový obrázek Chanukový svícen patří do kategorie Obrázky, kliparty náboženství ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Strašidelný domek ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Azurová stužka ke stažení. Mohl by vás také zajímat vektorový klipart Vánoční jmenovka ke stažení. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrace, ilustrační obrázek, download, kliparty, ke stažení, zdarma, Náboženství, vektor, obrázek, free, grafika, Chanukový svícen, Chanukový svícen, ke stáhnutí, cliparts

Doporučené použití klipartu: wordpress, časopis, Facebook, prezentace, diář, Instagram, etikety, webové stránky, dokumenty, škola, textové dokumenty, Pinterest, profil, web, kalendář, Adobe Illustrator

Mezi hezké kresby patří i vektor Zlaté číslo 4 ke stažení, ilustrace Mapa Afriky ke stažení nebo klipart Lemur kata ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Ilustrace, obrázky lze zdarma použít

Vektorový obrázek byl získán v rámci projektu Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další zajímavé kliparty najdete také tam.