Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Chanukový svícen, Náboženství zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Chanukový svícen zdarma ke stažení

Vektorový obrázek nebo-li klipart (angl. clipart). Tato kreslená ilustrace má název Chanukový svícen. Vektorová ilustrace Chanukový svícen je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Náš tip. Použijte obrázek Chanukový svícen v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Chanukový svícen zdarma ke stažení, Náboženství vektor do vašich dokumentů

Klipart Chanukový svícen ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Chanukový svícen ke stažení, Náboženství vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1378
1280x1102
800x689
500x431
160x138

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 5 588 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: ictusgpr

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Chanukový svícen se nachází v sekci Vektorové kliparty náboženství ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Hnědá složka ke stáhnutí Podívejte se i na klipart Dopravní letadlo zdarma Mohl by vás také zajímat obrázek Santova lebka ke stažení. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: free, svg, ke stáhnutí, Chanukový svícen, ilustrační obrázek, grafika, klipart, vektor, kliparty, vektorový obrázek, ilustrace, cliparts, zdarma, ke stažení, download

Doporučené použití klipartu: avatar, Instagram, textové dokumenty, Adobe Illustrator , webové stránky, kalendář, pozvánky, referáty, fotokniha, corelDraw, plakáty, word, památník, škola, dokument, profil

Mezi vektorové ilustrace patří i klipart Zelenina ke stáhnutí, ilustrace Halloween kočka s dýní zdarma nebo vektor Vánoční stromeček ke stažení Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další ilustrační grafiku naleznete taktéž tam.