Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Chanukový svícen, Náboženství zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Chanukový svícen zdarma ke stažení

Vektorový obrázek nebo-li klipart (angl. clipart). Tato kreslená ilustrace má název Chanukový svícen. Vektorová ilustrace Chanukový svícen je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Náš tip. Použijte obrázek Chanukový svícen v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Chanukový svícen zdarma ke stažení, Náboženství vektor do vašich dokumentů

Obrázek Chanukový svícen ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Chanukový svícen ke stažení, Náboženství vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1378
1280x1102
800x689
500x431
160x138

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 5 588 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: ictusgpr

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Chanukový svícen je v kategorii Obrázky náboženství ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Vajíčka zdarma Podívejte se i na ilustrace Binokulární dalekohled ke stažení Mohl by vás také zajímat klipart Mandle ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: free, klipart, download, zdarma, Chanukový svícen, kliparty, ilustrační obrázek, Náboženství, vektorový obrázek, obrázek, vektor, ke stažení, cliparts, grafika, Chanukový svícen

Doporučené použití klipartu: památník, avatar, seminární práce, články, Pinterest, časopis, fotokniha, blog, inkscape, office, dokument, textové dokumenty, PowerPoint, škola, kalendář, dokumenty

Mezi kreslené ilustrace patří i ilustrace Štafle zdarma, vektor Sada emotikonů ke stažení nebo obrázek Sýkorka ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.