Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart AI, Symboly pro různé účely zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart AI zdarma ke stažení

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název AI. Klipart AI je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart AI zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Obrázek AI ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart AI ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1181x1600
945x1280
590x800
369x500
118x160

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 5 337 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: OpenClipart

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart AI je v sekci Vektorové kliparty symboly ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Eva u stromu poznání ke stažení Podívejte se i na ilustrace Vajíčka ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat klipart Indonésie zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrační obrázek, obrázek, Symboly, AI, kliparty, vektorový obrázek, svg, grafika, free, klipart, ke stažení, ke stáhnutí, vektor, ilustrace, zdarma

Doporučené použití klipartu: plakáty, pozvánky, openOffice, dokument, PowerPoint, Facebook, plakát, word, profil, časopis, články, Adobe Illustrator , referáty, blog, avatar, dokumenty

Mezi ilustrační obrázky patří i ilustrace Vánoční přáníčko ke stažení, vektor Strašidelný les ke stáhnutí nebo obrázek 31.10. zdarma Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Pro detailní informace zkuste navštívit jejich webovky. Další zajímavé ilustrace naleznete taktéž tam.