Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart AI, Symboly pro různé účely zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart AI zdarma ke stažení

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název AI. Klipart AI je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart AI zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart AI ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart AI ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1181x1600
945x1280
590x800
369x500
118x160

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 5 337 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: OpenClipart

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek AI je v sekci Vektorové obrázky symboly ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Hasičské auto ke stažení Podívejte se i na obrázek Škorpion ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat vektor Zlatá rybka zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: cliparts, kliparty, free, obrázek, AI, klipart, vektor, grafika, zdarma, vektorový obrázek, ke stáhnutí, ilustrační obrázek, AI, ilustrace, Symboly

Doporučené použití klipartu: prezentace, word, textové dokumenty, avatar, openOffice, plakát, fotokniha, corelDraw, referáty, office, profil, PowerPoint, plakáty, webové stránky, dokumenty, pozvánky

Mezi ilustrační obrázky patří i obrázek Dýně Chuck Norris ke stažení, klipart Sakura ke stáhnutí nebo ilustrace Raketoplán zdarma Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další zajímavé ilustrace naleznete taktéž tam.