Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart AI, Symboly pro různé účely zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart AI zdarma ke stažení

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název AI. Klipart AI je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart AI zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek AI ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart AI ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1181x1600
945x1280
590x800
369x500
118x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 5 337 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: OpenClipart

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart AI se nachází v sekci Vektorové kliparty symboly ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Hledání ve složkách ke stáhnutí Podívejte se i na vektor Vánoční stromeček zdarma Mohl by vás také zajímat ilustrace Buben ke stažení. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: grafika, ilustrační obrázek, AI, kliparty, klipart, obrázek, svg, AI, cliparts, ilustrace, vektorový obrázek, ke stáhnutí, free, ke stažení, Symboly

Doporučené použití klipartu: referáty, textové dokumenty, pozvánky, plakát, dokument, škola, památník, dokumenty, Twitter, word, fotokniha, seminární práce, openOffice, Adobe Illustrator , kalendář, články

Mezi vektorové ilustrace patří i vektor Hodina duchů ke stáhnutí, obrázek Rychlovarná konvice zdarma nebo klipart William Shakespeare ke stažení Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další ilustrační grafiku naleznete taktéž tam.