Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart AI, Symboly pro různé účely zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart AI zdarma ke stažení

Další z vektorových obrázků. Tentokrát obsahuje motiv nazvaný AI. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek AI nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Co říkáte na grafiku pojmenovanou AI? Pakliž se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart AI zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart AI ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart AI ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1181x1600
945x1280
590x800
369x500
118x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 5 337 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: OpenClipart

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek AI je v kategorii Vektorové obrázky symboly ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Jurij Gagarin zdarma Podívejte se i na obrázek Dívka v kostýmu ke stažení Mohl by vás také zajímat vektor Elvis Presley ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: klipart, obrázek, ilustrace, vektor, free, AI, zdarma, AI, kliparty, ke stažení, download, Symboly, ke stáhnutí, grafika, svg

Doporučené použití klipartu: textové dokumenty, Twitter, fotokniha, openOffice, profilovka, corelDraw, avatar, kalendář, památník, škola, office, plakáty, plakát, word, dokumenty, blog

Mezi kreslené ilustrace patří i obrázek Bagr zdarma, klipart Venkovní teploměr ke stažení nebo ilustrace Japonsko ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.