Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Budík (Přístroje) pro různé účely zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Budík zdarma ke stažení

Budík je jméno dalšího grafického díla z naší galerie klipartů. Klipart Budík je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Líbí se vám obrázek (klipart) Budík? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Budík zdarma ke stažení, Přístroje vektor do vašich dokumentů

Klipart Budík ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Budík ke stažení, Přístroje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1131x1600
905x1280
566x800
354x500
113x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 93 962 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: Gustavo Rezende / gustavorezende

Budeme rádi, pokud budete sdílet klipart Budík s partnery, kolegy a kamarády na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

Vektorový obrázek Budík se nachází v sekci Ilustrační kliparty přístroje ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Mapa Rwandy ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Symbol muže zdarma. Mohl by vás také zajímat klipart Palačinky ke stáhnutí. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrační obrázek, Budík, download, kliparty, free, ke stažení, ke stáhnutí, vektorový obrázek, zdarma, obrázek, svg, vektor, grafika, klipart, Přístroje

Doporučené použití klipartu: Adobe Illustrator, Pinterest, etikety, wordpress, prezentace, webové stránky, dokument, Facebook, eshop, kalendář, textové dokumenty, inkscape, články, seminární práce, škola, časopis

Mezi vektorové ilustrace patří i obrázek, klipart Dharma ke stáhnutí, vektorový obrázek Dodávka zdarma nebo vektorový obrázek Mapa Myanmaru zdarma Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Obrázky, kliparty je možné zdarma využívat

Vektorový obrázek je převzat z webových stránek projektu Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další ilustrační grafiku jsou tam k dispozici ke stažení.

Dnes už nemusíte chodit do papírnictví pro papírové omalovánky. Existují omalovánky online. Jsou zdarma a vybrat si můžete z mnoha motivů jako dinosauři, pohádky.