Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Budík (Přístroje) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Budík zdarma ke stažení

Vektorový obrázek nebo-li klipart (angl. clipart). Tato kreslená ilustrace má název Budík. Kreslená ilustrace Budík je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Budík zdarma ke stažení, Přístroje vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Budík ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Budík ke stažení, Přístroje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1131x1600
905x1280
566x800
354x500
113x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 93 962 Bajtů)

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: Gustavo Rezende / gustavorezende

Tento obrázek s názvem (Budík) můžete sdílet se známými prostřednictvím sociálních sítích Facebook, Pinterest, Reddit nebo Twitter.

Klipart Budík se nachází v sekci Ilustrační kliparty přístroje ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Franklin Roosevelt ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Pestrobarevné srdce ke stažení. Mohl by vás také zajímat klipart Čajová konvice ke stažení. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrace, ke stažení, download, zdarma, free, Budík, obrázek, ke stáhnutí, ilustrační obrázek, grafika, kliparty, svg, vektorový obrázek, cliparts, Přístroje

Doporučené použití klipartu: časopis, památník, web, PowerPoint, plakáty, openOffice, Facebook, Instagram, eshop, škola, Twitter, profilovka, Adobe Illustrator, etikety, Pinterest, články

Mezi ilustrační grafiku patří i obrázek, klipart Mravenec ke stažení, vektorový obrázek Strašidelný hrad ke stažení nebo vektorový obrázek Kovová píšťalka ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektorové kliparty zdarma pro vaše projekty

Klipart byl stažen z Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další zajímavou grafiku stahujte právě z těchto stránek.

Dnes už nemusíte chodit do papírnictví pro papírové omalovánky. Existují omalovánky online. Jsou zdarma a vybrat si můžete z mnoha motivů jako dinosauři, pohádky.