Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Budík, Přístroje do dokumentů zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Budík zdarma ke stažení

Budík je dalším zajímavým klipartem - vektorovým obrázkem. Doporučujeme vám využít všech výhod, které jsou nabízeny vektorovou grafikou. Užijte si špičkové kvality v jakémkoliv rozlišení při zachování stejné souborové velikosti. Stahujte obrázek Budík ve formátu SVG. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Budík lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Budík zdarma ke stažení, Přístroje vektor do vašich dokumentů

Klipart Budík ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Budík ke stažení, Přístroje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1131x1600
905x1280
566x800
354x500
113x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 93 962 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Gustavo Rezende / gustavorezende

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Budík se nachází v sekci Obrázky přístroje ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Treska obecná ke stáhnutí Podívejte se i na klipart DVD přehrávač zdarma Mohl by vás také zajímat obrázek Strom ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stažení, download, vektor, ilustrace, Budík, vektorový obrázek, cliparts, free, zdarma, grafika, Budík, svg, klipart, ilustrační obrázek, ke stáhnutí

Doporučené použití klipartu: web, inkscape, corelDraw, profilovka, plakát, seminární práce, profil, prezentace, dokumenty, škola, Instagram, avatar, Pinterest, office, dokument, referáty

Mezi zajímavé vektory patří i klipart Valentýnské bonbony ke stáhnutí, ilustrace Džentlmen zdarma nebo vektor Květinový stromek ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.

Dnes už nemusíte chodit do papírnictví pro papírové omalovánky. Existují omalovánky online. Jsou zdarma a vybrat si můžete z mnoha motivů jako dinosauři, pohádky.