Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Budík (Přístroje) do prezentací zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Budík zadarmo ke stažení

Tento vektorový klipart (obrázek) má název Budík. Klipart Budík je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Náš tip. Použijte obrázek Budík v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Budík zdarma ke stažení, Přístroje vektor do vašich dokumentů

Obrázek Budík ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Budík ke stažení, Přístroje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1131x1600
905x1280
566x800
354x500
113x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 93 962 Bajtů)

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: Gustavo Rezende / gustavorezende

Sdílejte obrázek, klipart Budík s rodinou a kamarády na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

Vektorový klipart Budík je v kategorii Vektorové obrázky přístroje ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový obrázek Evropa ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Plzeňské pivo zdarma. Mohl by vás také zajímat vektor Rybička ke stáhnutí. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Budík, ilustrace, free, grafika, klipart, ilustrační obrázek, Budík, svg, ke stáhnutí, kliparty, Přístroje, download, ke stažení, cliparts, obrázek

Doporučené použití klipartu: kalendář, plakát, tiskoviny, diplomová práce, diář, deníček, blog, bakalářská práce, Zoner Callisto, oznámení, pozvánky, Instagram, letáky, koláž, dokument, web, fotokniha

Mezi zajímavé ilustrace patří i vektorový klipart San Marino ke stáhnutí, vektor Husy ke stažení nebo obrázek, klipart Zelený pták zdarma Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Klikem na jeden z uvedených rozměrů si vyberete požadovanou velikost obrázku. Obrázek v daném rozlišení se vám otevře v novém okně browseru. Odtud ho můžete uložit na disk počítače.

Kliparty pro Office zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Lze jej používat zadarmo. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další hezké kresby můžete taktéž stahovat z tohoto projektu.

Dnes už nemusíte chodit do papírnictví pro papírové omalovánky. Existují omalovánky online. Jsou zdarma a vybrat si můžete z mnoha motivů jako dinosauři, pohádky.