Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Šiška, Rostliny do dokumentů zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Šiška zdarma ke stažení

Šiška je jméno dalšího grafického díla z naší galerie klipartů. Doporučujeme vám využít všech výhod, které jsou nabízeny vektorovou grafikou. Užijte si špičkové kvality v jakémkoliv rozlišení při zachování stejné souborové velikosti. Stahujte obrázek Šiška ve formátu SVG. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Šiška zdarma ke stažení, Rostliny vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Šiška ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Šiška ke stažení, Rostliny vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1500
1280x1200
800x750
500x469
160x150

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 121 470 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: frankes

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Šiška se nachází v kategorii Vektorové obrázky rostliny ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Kojenec ke stažení Podívejte se i na vektor Syntetizér ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat ilustrace PPS zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: zdarma, cliparts, ilustrace, free, grafika, kliparty, klipart, obrázek, download, Šiška, Rostliny, ke stáhnutí, vektorový obrázek, vektor, ke stažení

Doporučené použití klipartu: office, Instagram, plakáty, prezentace, památník, profilovka, avatar, Twitter, seminární práce, dokument, PowerPoint, referáty, word, dokumenty, textové dokumenty, fotokniha

Mezi zajímavé kliparty patří i vektor Krmítko pro ptáky ke stažení, obrázek Kleště štípačky ke stáhnutí nebo klipart Kytice růží zdarma Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další vektorové ilustrace naleznete taktéž tam.