Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Šiška (Rostliny) do školních projektů zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Šiška zdarma ke stažení

Vektorový obrázek nebo-li klipart (angl. clipart). Tato kreslená ilustrace má název Šiška. Obrázek Šiška je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Šiška zdarma ke stažení, Rostliny vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Šiška ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Šiška ke stažení, Rostliny vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1500
1280x1200
800x750
500x469
160x150

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 121 470 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: frankes

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli Šiška s vašimi kamarády, známými a přáteli na svých sociální sítě (Facebook, Twitter, Instagram, Pinterest)..

Obrázek Šiška je v kategorii Obrázky rostliny ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek, klipart Slunéčko osmnáctitečné ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Houslový klíč zdarma. Mohl by vás také zajímat obrázek Fialový drahokam ke stáhnutí. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrační obrázek, Rostliny, klipart, grafika, vektor, ke stáhnutí, obrázek, cliparts, Šiška, Šiška, free, download, ilustrace, ke stažení, kliparty

Doporučené použití klipartu: deníček, vizitky, katalog, openOffice, video, Facebook, diplomová práce, Instagram, plakáty, profil, dokument, corelDraw, pozvánky, office, Twitter, prezentace, časopis

Mezi vektorové ilustrace patří i vektorový obrázek Lékař ke stáhnutí, vektor Veverka se šiškou ke stažení nebo vektor Pálivá omáčka zdarma Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Zvolte si jedno z uvedených rozlišení a klikněte na něj. Obrázek si uložte z nově otevřeného okna prohlížeče.

Kliparty pro vaše projekty k použití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další ilustrační grafiku lze stahovat právě z tohoto projektu.