Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Šiška (Rostliny) nejen pro fotoknihy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Šiška zdarma ke stažení

Zajímavým výtvorem je bezesporu i další náš obrázek pojmenovaný jednoduše - Šiška. Klipart Šiška je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Šiška lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Šiška zdarma ke stažení, Rostliny vektor do vašich dokumentů

Klipart Šiška ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Šiška ke stažení, Rostliny vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1500
1280x1200
800x750
500x469
160x150

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 121 470 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: frankes

Budeme rádi, pokud budete sdílet klipart Šiška se známými na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.

Vektorový obrázek Šiška patří do sekce Ilustrační obrázky rostliny ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový klipart Skartovačka ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Bílé vajíčko ke stažení. Mohl by vás také zajímat ilustrace Eskymák ke stažení. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: grafika, obrázek, ke stažení, Rostliny, Šiška, vektor, free, Šiška, svg, vektorový obrázek, zdarma, ke stáhnutí, klipart, ilustrační obrázek, kliparty

Doporučené použití klipartu: Pinterest, Facebook, textové dokumenty, dokument, etikety, inkscape, wordpress, kalendář, profilovka, Twitter, Instagram, pozvánky, dokumenty, web, video, word

Mezi kreslené ilustrace patří i ilustrace Steak ke stažení, klipart Hlásná trouba ke stažení nebo ilustrace Sýrové srdce ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Obrázky, kliparty je možné zdarma využívat

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další ilustrační obrázky najdete také tam.