Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Šiška, Rostliny do dokumentů zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Šiška zdarma ke stažení

Právě zde vidíte vektorový obrázek (tzv. Klipart), jeho název je Šiška. Stahujte klipart Šiška v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Šiška zdarma ke stažení, Rostliny vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Šiška ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Šiška ke stažení, Rostliny vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1500
1280x1200
800x750
500x469
160x150

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 121 470 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: frankes

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Šiška se nachází v kategorii Vektorové obrázky rostliny ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Bělorusko ke stažení Podívejte se i na vektor Otazník ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat ilustrace Notebook zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: zdarma, Šiška, grafika, ilustrační obrázek, Rostliny, svg, download, ke stažení, vektorový obrázek, cliparts, free, ilustrace, obrázek, vektor, klipart

Doporučené použití klipartu: office, plakát, referáty, pozvánky, Facebook, Instagram, škola, PowerPoint, dokument, články, památník, blog, Adobe Illustrator , plakáty, inkscape, seminární práce

Mezi zajímavou grafiku patří i vektor JAR ke stažení, obrázek WiFi ke stáhnutí nebo klipart Stavitelný klíč zdarma Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další zajímavé vektory naleznete taktéž tam.