Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Modrý skateboard (Doprava) stahujte zadarmo

Obrázek, klipart Modrý skateboard stahujte zadarmo

Zajímavým výtvorem je bezesporu i další náš obrázek pojmenovaný jednoduše - Modrý skateboard. Kreslená ilustrace Modrý skateboard je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Tento vektorový obrázek můžete využít k různým účelům. Lze jej využít ve školství, do fotoknihy, na webové stránky, do power-pointových prezentací atd. Klipart lze použít dokonce i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Modrý skateboard zdarma ke stažení, Doprava vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Modrý skateboard ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Modrý skateboard ke stažení, Doprava vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1069
1280x855
800x535
500x334
160x107

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 14 445 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: gramzon

Budeme rádi, pokud budete sdílet klipart Modrý skateboard s blízkými na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.

Klipart Modrý skateboard se nachází v sekci Ilustrační kliparty doprava ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Babočka kopřivová ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart DOC ke stažení. Mohl by vás také zajímat klipart Papež ke stažení. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrace, grafika, ke stažení, obrázek, kliparty, vektor, Modrý skateboard, cliparts, ke stáhnutí, svg, vektorový obrázek, free, Doprava, Modrý skateboard, download

Doporučené použití klipartu: corelDraw, Pinterest, Twitter, oznámení, tiskoviny, profil, prospekty, kalendář, diář, logo, textové dokumenty, seminární práce, Facebook, katalog, časopis, prezentace, eshop

Mezi hezké kresby patří i obrázek, klipart Jihoafrická republika ke stažení, vektorový obrázek Idaho ke stáhnutí nebo vektorový obrázek Kolibřík ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Klikem zvolte jeden z rozměrů a klipark uložte z nového okna. Obrázek v daném rozlišení se následně zobrazí v novém okně prohlížeče.

Vektorové kliparty zdarma pro vaše projekty

Klipart je získán z internetových stránek Openclipart.org Lze jej zadarmo použít k libovolnému účelu. Doplňkové informace o skutečném autorovi obrázku lze většinou nalézt na webových stránkách projektu. Další zajímavé kliparty stahujte právě z těchto stránek.