Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Talíř s příborem, Jídlo zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Talíř s příborem zdarma ke stažení

Právě zde vidíte vektorový obrázek (tzv. Klipart), jeho název je Talíř s příborem. Klipart Talíř s příborem je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Talíř s příborem zdarma ke stažení, Jídlo vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Talíř s příborem ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Talíř s příborem ke stažení, Jídlo vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x962
1280x770
800x481
500x301
160x96

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 10 182 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: molumen

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Talíř s příborem patří do sekce Kliparty jídlo ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Ztlumeno zdarma Podívejte se i na vektor Mapa Zambie ke stažení Mohl by vás také zajímat ilustrace Babočka ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: download, Talíř s příborem, ke stažení, ke stáhnutí, vektorový obrázek, kliparty, klipart, Jídlo, grafika, ilustrační obrázek, cliparts, zdarma, free, svg, vektor

Doporučené použití klipartu: plakáty, Twitter, Instagram, inkscape, kalendář, PowerPoint, textové dokumenty, web, seminární práce, časopis, webové stránky, profil, word, fotokniha, Facebook, dokumenty

Mezi kreslené ilustrace patří i vektor Slánka zdarma, obrázek Mrakodrapy ke stažení nebo klipart Motorová pila ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.

Víte kdo má svátek v listopadu nebo v prosinci? Navštivte web se seznamem svátků kde se to dozvíte.