Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Tučnák v tričku (Ptáci) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Tučnák v tričku zdarma ke stažení

Tučnák v tričku je dalším zajímavým klipartem - vektorovým obrázkem. Doporučujeme vám využít všech výhod, které jsou nabízeny vektorovou grafikou. Užijte si špičkové kvality v jakémkoliv rozlišení při zachování stejné souborové velikosti. Stahujte obrázek Tučnák v tričku ve formátu SVG. Tento klipart lze využít v online prezentacích, na web stránkách, v textových editorech typu Word či v tabulkovém procesoru (excelu). Obrázek můžete editovat, upravovat a sdílet.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Tučnák v tričku zdarma ke stažení, Ptáci vektor do vašich dokumentů

Obrázek Tučnák v tričku ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Tučnák v tričku ke stažení, Ptáci vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1225x1600
979x1280
612x800
382x500
122x160

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 14 899 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: PeterM / PeterM

Zaujal vás náš klipart Tučnák v tričku? Potom se podělte s rodinou a kamarády na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

Vektorový klipart Tučnák v tričku je v kategorii Vektorové obrázky ptáci ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový obrázek Historická tramvaj ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Bílá kočka ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat vektor Jablíčko zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: svg, ke stáhnutí, vektorový obrázek, kliparty, grafika, free, obrázek, Ptáci, cliparts, Tučnák v tričku, ilustrace, download, zdarma, Tučnák v tričku, ke stažení

Doporučené použití klipartu: openOffice, profilovka, corelDraw, Facebook, textové dokumenty, video, fotokniha, office, Instagram, wordpress, blog, eshop, inkscape, Pinterest, dokumenty, Twitter

Mezi ilustrační obrázky patří i vektorový klipart Modrý dárek zdarma, vektorový klipart Malé písmeno A ke stáhnutí nebo obrázek, klipart Celer ke stažení Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Office kliparty k použití zdarma

Vektorový klipart byl poskytnut projektem Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další zajímavé ilustrace tam lze také stáhnout.

Víte, kdo to byl Konšel, kdo byla Xantipa nebo kdo byl Casanova? Tyto a další historické osobnosti nebo profese naleznete právě zde.