Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Tučnák v tričku, Ptáci zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Tučnák v tričku zdarma ke stažení

Tučnák v tričku je dalším zajímavým klipartem - vektorovým obrázkem. Kreslená ilustrace Tučnák v tričku je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Tučnák v tričku? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Tučnák v tričku zdarma ke stažení, Ptáci vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Tučnák v tričku ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Tučnák v tričku ke stažení, Ptáci vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1225x1600
979x1280
612x800
382x500
122x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 14 899 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: PeterM / PeterM

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Tučnák v tričku je v kategorii Ilustrační obrázky ptáci ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Poutník s křížem zdarma Podívejte se i na obrázek Olejnička ke stažení Mohl by vás také zajímat vektor Zelená ozdoba ke stáhnutí. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Tučnák v tričku, ke stáhnutí, ilustrační obrázek, Ptáci, ke stažení, vektor, Tučnák v tričku, grafika, ilustrace, kliparty, svg, obrázek, download, vektorový obrázek, cliparts

Doporučené použití klipartu: kalendář, webové stránky, časopis, Instagram, pozvánky, Facebook, web, corelDraw, plakát, články, blog, dokumenty, PowerPoint, referáty, profilovka, word

Mezi ilustrační grafiku patří i obrázek Adam a Eva zdarma, klipart Vánoční obálka ke stažení nebo ilustrace Přípona CSS ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.

Víte, kdo to byl Konšel, kdo byla Xantipa nebo kdo byl Casanova? Tyto a další historické osobnosti nebo profese naleznete právě zde.