Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Tučnák v tričku, Ptáci zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Tučnák v tričku zdarma ke stažení

Tučnák v tričku je dalším zajímavým klipartem - vektorovým obrázkem. Kreslená ilustrace Tučnák v tričku je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Tučnák v tričku? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Tučnák v tričku zdarma ke stažení, Ptáci vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Tučnák v tričku ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Tučnák v tričku ke stažení, Ptáci vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1225x1600
979x1280
612x800
382x500
122x160

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 14 899 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: PeterM / PeterM

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Tučnák v tričku se nachází v kategorii Obrázky, kliparty ptáci ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Skladník ke stažení Podívejte se i na vektor Zlatý kříž ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat ilustrace Santova asistentka zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stažení, download, free, kliparty, klipart, ilustrační obrázek, obrázek, Tučnák v tričku, ke stáhnutí, vektor, Ptáci, Tučnák v tričku, svg, grafika, ilustrace

Doporučené použití klipartu: Instagram, blog, web, inkscape, avatar, památník, word, fotokniha, pozvánky, openOffice, plakáty, kalendář, webové stránky, corelDraw, Facebook, dokument

Mezi zajímavou grafiku patří i vektor První místo ke stažení, obrázek Kohout ke stáhnutí nebo klipart Kleště štípačky zdarma Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další zajímavé vektory naleznete taktéž tam.

Víte, kdo to byl Konšel, kdo byla Xantipa nebo kdo byl Casanova? Tyto a další historické osobnosti nebo profese naleznete právě zde.