Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Tučnák v tričku, Ptáci zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Tučnák v tričku zdarma ke stažení

Netradiční ilustrační vektor s názvem Tučnák v tričku. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Tučnák v tričku nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Tučnák v tričku zdarma ke stažení, Ptáci vektor do vašich dokumentů

Klipart Tučnák v tričku ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Tučnák v tričku ke stažení, Ptáci vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1225x1600
979x1280
612x800
382x500
122x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 14 899 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: PeterM / PeterM

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Tučnák v tričku patří do sekce Vektorové kliparty ptáci ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Král zdarma Podívejte se i na klipart Jeptiška ke stažení Mohl by vás také zajímat obrázek Zelený brouk ke stáhnutí. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: cliparts, Tučnák v tričku, download, vektorový obrázek, vektor, ke stáhnutí, free, ke stažení, grafika, svg, Ptáci, zdarma, ilustrační obrázek, Tučnák v tričku, ilustrace

Doporučené použití klipartu: Instagram, prezentace, Twitter, kalendář, inkscape, blog, časopis, seminární práce, články, profil, corelDraw, textové dokumenty, Pinterest, webové stránky, škola, avatar

Mezi ilustrační grafiku patří i klipart Opera Sydney zdarma, ilustrace Zerene eurydice ke stažení nebo vektor Mapa Maroka ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.

Víte, kdo to byl Konšel, kdo byla Xantipa nebo kdo byl Casanova? Tyto a další historické osobnosti nebo profese naleznete právě zde.