Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Trubka, Hudba nejen pro fotoknihy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Trubka zdarma ke stažení

Trubka je název dalšího obrázku resp. klipartu. Vektorová ilustrace Trubka je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Trubka zdarma ke stažení, Hudba vektor do vašich dokumentů

Obrázek Trubka ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Trubka ke stažení, Hudba vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1083
1280x866
800x541
500x338
160x108

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 16 955 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: OpenClipart

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Trubka je v kategorii Vektorové kliparty hudba ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Borůvky zdarma Podívejte se i na ilustrace Létající sob ke stažení Mohl by vás také zajímat klipart Růžové srdce ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Trubka, vektor, kliparty, zdarma, obrázek, grafika, download, svg, vektorový obrázek, ilustrační obrázek, Hudba, ilustrace, ke stáhnutí, klipart, Trubka

Doporučené použití klipartu: seminární práce, plakáty, kalendář, corelDraw, památník, word, office, dokument, časopis, openOffice, články, referáty, dokumenty, inkscape, PowerPoint, Adobe Illustrator

Mezi kreslené ilustrace patří i ilustrace Veselý netopýr zdarma, vektor Austrálie ke stažení nebo obrázek Otázka ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.