Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Závaží 1 kg (Nástroje) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Závaží 1 kg zdarma ke stažení

Vektorový obrázek nebo-li klipart (angl. clipart). Tato kreslená ilustrace má název Závaží 1 kg. Klipart Závaží 1 kg je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Závaží 1 kg zdarma ke stažení, Nástroje vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Závaží 1 kg ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Závaží 1 kg ke stažení, Nástroje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1062
1280x850
800x531
500x332
160x106

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 7 265 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: migranerp

Sdílejte obrázek, klipart Závaží 1 kg s vašimi kamarády, známými a přáteli na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

Obrázek Závaží 1 kg se nachází v kategorii Kliparty nástroje ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Půlnoc ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Žlutá kytka zdarma. Mohl by vás také zajímat vektorový obrázek Šedý stromeček ke stáhnutí. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Závaží 1 kg, zdarma, download, vektor, ke stažení, Nástroje, ke stáhnutí, free, vektorový obrázek, klipart, Závaží 1 kg, ilustrační obrázek, obrázek, cliparts, grafika

Doporučené použití klipartu: Twitter, web, webové stránky, PowerPoint, diář, blog, inkscape, plakát, textové dokumenty, památník, plakáty, Instagram, referáty, Adobe Illustrator, Pinterest, etikety

Mezi zajímavé ilustrace patří i obrázek Vytřeštěné oči ke stáhnutí, obrázek, klipart Pytlík zdarma nebo vektorový klipart Černá vlajka zdarma Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektorové obrázky k použití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další hezké kresby lze stahovat právě z tohoto projektu.